Archiwum kategorii: Horoskop Anielski

Horoskop Anielski dla każdego znaku zodiaku

Horoskop Anielski na kwiecień 2024 roku dla Ryby

Droga Rybo, jesteś hojna i uczciwa, masz ujmujące usposobienie. Łatwo nie zapominasz tych, których kochasz. Twoim głównym wrogiem są intensywne i bardzo silne emocje, które przejmują kontrolę nad Tobą i utrudniają logiczne myślenie. Z ich powodu łatwo możesz wpadać w złość. Uważaj na zachowanie higieny, jeśli planujesz wyjazd zagraniczny. Jesteś teraz bardziej narażona na infekcje i epidemie, ale szybko dochodzisz do zdrowia. Dla Twojego związku uczuciowego może to być okres kłótni i zatargów. Staraj się rozstrzygać spory z taktem i dyplomacją, chociaż będziesz potrzebować wielu prób, w końcu nastanie zgoda.

Skromność i zaangażowanie, jakie wykazujesz w swojej pracy, gwarantują Ci zaufanie i stabilność zatrudnienia. W dużej mierze Twoje zarobki będą pochodziły z Twojej umiejętności komunikowania się. Uważaj na zazdrość. Trochę trudności może pojawić się w związku z edukacją małych dzieci. Powinnaś precyzyjnie określić cele, do których pragniesz dążyć.

W kwietniu postaraj się zachować czujność i zwracać większą uwagę na swoje uczucia. Masz wolną wolę i sama decydujesz o tym, jak postąpić w danej sytuacji. Możesz działać z różnych pobudek, na przykład z wygody, lenistwa, żądzy zemsty lub zgodnie z głosem swojego serca, nawet kiedy wydaje się to być trudne. Twoim zadaniem jest kontrolowanie własnych słów, uczuć, czynów i myśli. W każdej trudnej, niebezpiecznej sytuacji powinieneś połączyć się z boskością i umocnić swoje światło. Potrzebna jest do tego modlitwa ze szczerego serca. Nie obawiaj się przywołać aniołów, stawią się przy Twoim boku na Twoje wezwanie.

W tym miesiącu Anioły niebieskiego promienia, na których czele stoi Michał Archanioł, pragną Ci przypomnieć, że zawsze możesz korzystać z ich wsparcia i ochrony. Na Twoją prośbę uwolnią Cię z więzów i ograniczeń, będą chronić przed atakami negatywnych energii i prowadzić podczas chwil lęku i zwątpienia. Przybędą na Twoje wezwanie i dadzą Ci poczucie bezpieczeństwa, kiedy będziesz się czuła zagrożona. Możesz poprosić je, aby otoczyły Cię swoim niebieskim światłem, dzięki któremu nie będzie Cię opuszczała energia, szczególnie przed snem i podczas konfrontacji z negatywnie nastawionymi ludźmi.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na kwiecień 2024 roku dla Wodnika

Drogi Wodniku, wydawać się może, że Twoją domeną stała się częsta zmiana stylu życia i podróżowanie, nawet kosztem pojawienia się różnych trudności i opóźnień. Jesteś huraganem zmieniających się uczuć i starasz się żyć pełnią życia. Zmiana nastąpi w Tobie i na zewnątrz Ciebie. Uważaj w tym miesiącu na stres i choroby podczas podróży. Drażliwość i intensywność zgromadzonych doświadczeń może wyczerpać Cię energetycznie i nerwowo. Twój związek uczuciowy jest stabilny, pomimo doznanych pokus.

W pracy Twój sukces jeszcze nie nadszedł, musisz poradzić sobie z małymi przeciwnościami. Jeśli nie jesteś pewien, czy Twoje plany się powiodą, zastanów się, czy nie zmienić kierunku swoich działań. Protekcja jakiejś wpływowej osoby bardzo Ci pomoże, również finansowo.Martwić Cię może niepewny werdykt w toczącej się sprawie sądowej. Z powodu decyzji, z której nie możesz się otrząsnąć, znajdziesz klucz do riposty.

W kwietniu szczególną opieką otacza Cię Archanioł Chamuel, który pomoże Ci żyć w prawości i uczciwości. Archanioł Chamuel wzywa Cię do tego, byś pokochał siebie i podążał za głosem swojego serca. Poproś go o wsparcie, a światło różowego promienia i wibracje miłości będzie mogło dotknąć Twojego serca i połączyć się z Twoją duszą. To miłość powinna prowadzić Cię w Twoich myślach, kierować Twoimi czynami, dlatego przyjmij pomoc Chamuela, aby Twoje prawdziwe światło mogło się przejawić i wpłynąć na ten świat. Pamiętaj też, że każde pragnienie Twojego serca i każda modlitwa, którą prześlesz do niebiańskiego światła, zostanie wysłuchana, jeśli tylko sprzyjać będzie Twojej duszy.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na kwiecień 2024 roku dla Koziorożca

Drogi Koziorożcu, jesteś spokojną i szczerą osobą. Starasz się być lojalny wobec swoich pomysłów. Wierność sobie jest Twoim sukcesem, kiedy natomiast zbytnio i zaciekle siebie hamujesz powodujesz, że stajesz się sztywny i przytłoczony. Brak pewności siebie i lenistwo mogą przeszkadzać Ci podjąć walkę o to, na czym Ci zależy. W Twoim związku uczuciowym nie wszystko może układać się najlepiej, napięcia i spory zaczną psuć panującą w nim atmosferę. Uważaj na zazdrość, możesz zostać zraniony przez partnera. Zdrowie Ci powinno dopisywać. Słuchasz potrzeb swojego ciała i zwracasz uwagę na jego sygnały. Nie rezygnujesz z profilaktycznej opieki zdrowotnej.

W pracy jesteś zdecydowany i uparty, zawsze dostajesz się tam, gdzie chcesz, zwalczając swoim rywali, pozostając lojalny w rywalizacji. Jesteś teraz dodatkowo chroniony nawet w ryzykownych warunkach, w kontakcie z siłami natury i niebezpiecznymi substancjami. Podczas podróży zachowaj czujność, uważaj na złodziei i pilnuj dokumentów oraz bagażu.

W kwietniu szczególną opieką otacza Cię Archaii wytrwałości. Pragnie przypomnieć Ci o wypełnianiu własnego planu duchowego. Poproś ją o pomoc w uwolnieniu się z krępujących Cię więzów, lęków i rozczulania się nad samym sobą, ponieważ to wszystko przysłania Ci widok na Twoją mądrość i rzeczywisty sens Twojego życia. Nie musisz potępiać, walczyć, ani krytykować. Archaii wytrwałości pozwoli Ci odczuć swoją siłę, odkrywać we wszystkim coś pięknego i otworzyć się na swoją radość życia. Nie musisz szukać w sobie zdolności do miłości, ona już jest w Tobie. Otwórz się na piękno i pozytywne cechy samego siebie i swojego otoczenia, nie patrz na nie oczami wroga, lecz z miłością przyjaciela. Pamiętaj, że wszystko jest ze sobą połączone, a świat taki, jakim go widzisz, jest odbiciem Twojej duszy.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na kwiecień 2024 roku dla Strzelca

Drogi Strzelcu, masz bogate wnętrze. Niewiele osób ma dostęp do Twojej duszy, boisz się otworzyć przed drugą osobą. Mogą smucić Cię teraz wewnętrzne burze Twoich uczuć. Jakieś bolesne wspomnienia z przeszłości ponownie się pojawią. Twój organizm może potrzebować regeneracji, najlepiej pomożesz sobie przy użyciu ziół, kryształów i wody termalnej. W Twoim związku uczuciowym będzie panować harmonia, a jeśli Twoja relacja ma się zakończyć, bez dramatów pozwolisz odejść nieodpowiedniej osobie.

W pracy pomyślność dopisze Ci w zawodach związanych z muzyką, komunikowaniem się, astrologią oraz w nauce nowych rzeczy. Pojawią się przed Tobą nowe możliwości związane z zagranicą. Możliwe, że zdecydujesz się rozpocząć naukę nowego języka obcego. Możesz mieć kłopoty z punktualnością i załatwianiem wszystkiego na czas. Obawy i wątpliwości będą hamować Twoje działania.

Szczególną opieką otaczają Cię w kwietniu Anioły białego promieniowania. Biel jest symbolem czystości, niewinności i początku czegoś nowego. Te anioły opiekują się Tobą we wszystkich przełomowych momentach życia i okresach transformacji. Obwieszczają Ci początek czegoś nowego, jakąś zmianę, a przez to oddzielenie się od tego, co stare. Przypominają, że masz zdolność i możliwość do wyrażenia siły twórczej, którą nosisz w sobie. Poproś Anioły białego promieniowania o wsparcie, a pomogą Ci wykorzystać Twój boski potencjał i wcielić w życie Twoją zdolność tworzenia. Wskażą Ci drogę powrotu do Twojej pierwotnej niewinności i czystości, dzięki czemu odkryjesz swój sens życia, uwolnisz się od presji i wyobrażeń narzucanych Ci przez innych ludzi. Rozwijaj talenty, którymi zostałeś obdarzony, bo zostały Ci dane, abyś mógł je przeżyć i tym samym poszerzać swoją świadomość.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na kwiecień 2024 roku dla Skorpiona

Drogi Skorpionie, jesteś rozważną i kulturalną osobą, troszczysz się o siebie i innych. Silne emocje lub podświadome pragnienia odmienią Twoje postrzeganie świata i mogą oddalać od normalnych ram. Aby osiągnąć swój cel, podążaj za swoją intuicją. Nie powinny Ci dokuczać teraz żadne fizyczne dolegliwości, Twój organizm jest w idealnej harmonii. Twój związek uczuciowy jest szczęśliwy i satysfakcjonujący. Nie musisz martwić się też o bezpieczeństwo finansowe swojej rodziny.

W pracy swoją drogę do sukcesu torujesz sobie swoim przygotowaniem, komunikatywnością i przekonaniami. Twoje zarobki będą proporcjonalne do wcześniejszych uzgodnień i Twojego zaangażowania. Masz szansę na spłatę kredytu, jeśli jakiś posiadasz. Będziesz musiał stawić czoła swoim wrogom i poradzić sobie ze sceptykami, fanatykami, hipokrytami i ludźmi, którzy powodują niekończące się problemy.

Drogi Skorpionie, pamiętaj, że wciąż oddziałujesz na innych swoją energią. Nawet pustelnik, który żyje z dala od wszystkich, ma swoje miejsce na ziemi i działa w ramach wielkiej całości. Zastanów się, jakie siły wprowadzasz do tego świata. Jakie uczucia, myśli i słowa pochodzą od Ciebie, i czy wynikają z Twojego przekonania, czy też pochodzą z zewnątrz? Wówczas dowiesz się, jakie siły przez Ciebie działają. Siły przeszkadzające stopniowo niszczą, a dobre siły umacniają. Wybieraj świadomie, które z tych sił wprowadzasz do świata.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na kwiecień 2024 roku dla Wagi

Droga Wago, jesteś logiczną, analityczną osobą, praktyczną i konstruktywną. Masz doskonałą pamięć. Jesteś uzdolniona do realizowania własnych pomysłów, które inni uważają za niemożliwe do wykonania. Teraz jednak możesz mieć problem z realizacją zbyt górnolotnego marzenia, postaraj się, aby stało się ono bardziej realne, a mniej iluzoryczne. Nie powinnaś mieć teraz poważnych problemów zdrowotnych, uważaj tylko bardziej na swoją psychikę. Jeśli jesteś samotna, mogłaś zakochać się w osobie, która Cię nawet nie zauważa. Zwróć uwagę, czy nie odpychasz od siebie płci przeciwnej z powodu podświadomych obaw przed zaangażowaniem.

W pracy Twój sukces jeszcze nie nadszedł, możesz odczuwać małe przeciwności na swojej drodze. Możliwe, że możesz potrzebować zmiany kierunku działania. Możesz za to być pewna dodatkowej anielskiej ochrony przed wypadkami, intrygami i niesprawiedliwymi oskarżeniami. Pragnienia materialne mogą doprowadzić do bolesnego konfliktu w Twojej duszy. Będziesz musiała dokonać trudnego wyboru.

W kwietniu szczególne błogosławieństwo przesyłają Tobie Anioły zielonego promienia. Zieleń jest kolorem nadziei, uzdrowienia i obfitości. Postaraj się jak najwięcej czasu spędzać na łonie przyrody. Zwracaj uwagę na rośliny, zwierzęta, minerały, dostrzeż piękno odradzającej się na wiosnę Natury. Sama jesteś częścią tego różnorodnego Stworzenia. Twoje życie jest darem, i pamiętaj, że Twój pierwotny stan jest doskonałością. Anioły zielonego promienia pomogą Ci w powrocie do swojego źródła. Przywołaj je, a oczyszczą rany Twojej duszy, ukoją Twój ból i połączą Cię ze Stworzeniem i światem materii. Będą wspierać Cię w osiąganiu kontroli nad swoimi myślami i uczuciami.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na kwiecień 2024 roku dla Panny

Droga Panno, duchowy wymiar ma dla Ciebie fundamentalne znaczenie, choć możesz się do tego nie przyznawać. Być może to jest przyczyną Twojego nieświadomego cierpienia. Twoje górnolotne marzenia mają małą szansę na realizację. Uważaj, aby nie tworzyć iluzji, w które zaczniesz wierzyć. Może się tego nie spodziewasz, ale osoba, którą kochasz, odwzajemnia Twoją miłość. W tym miesiącu były partner uczuciowy może pojawić się w Twoim życiu ponownie, ale będzie miał wobec Ciebie złe zamiary.

W pracy będziesz miała wiele błyskotliwych pomysłów, które powinny natychmiast zostać wprowadzone w życie. Masz gwarantowane szczęście i pieniądze. Dobrze zdajesz sobie sprawę z faktu, że podążanie własną drogą nie jest łatwe, tym bardziej kiedy odczuwasz chwile buntu, niechęci i wrogości tlących się wewnątrz i wokół Ciebie. Poczujesz się komfortowo w sytuacji, która początkowo wydawała się dla Ciebie niewygodna.

W kwietniu Archanioł Michał zaprasza Cię, abyś stawiła czoła swojemu wewnętrznemu wrogowi. Nie możesz nikogo obarczać odpowiedzialnością za swoje warunki życiowe lub trudne sytuacje, w jakich się mogłaś znaleźć. Pamiętaj, że warunki zewnętrzne w Twoim życiu są odzwierciedleniem Twojego wnętrza i pokazują to, nad czym jeszcze musisz popracować. Nie obawiaj się, bo Archanioł Michał, ten potężny Archanioł, udzieli Ci siły i mocy, ale również odwagi, abyś stanęła do konfrontacji z mrokami swojej duszy i uwolniła się od nich. Poproś go, by odciął Cię świetlistym mieczem od Twoich minionych słów i czynów, pomógł w wewnętrznej walce i w osiągnięciu prawdziwego poznania.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na kwiecień 2024 roku dla Lwa

Drogi Lwie, jesteś hojną i uczciwą osobą, wykazujesz entuzjazm we wszystkim, co robisz. Żyjesz dość rozrywkowo, ale szanujesz prawo. Niedojrzałość emocjonalna może skłaniać Cię do iluzorycznych fantazji. Możesz mylić sny i rzeczywistość, rozkoszować się światem wymyślonym. Dobre zdrowie będzie Ci teraz dopisywać. Tryskasz życiem i widać to będzie w Twoim wyglądzie zewnętrznym. Twój związek uczuciowy jest nie tylko szczęśliwy i satysfakcjonujący, nie ma w nim także problemów finansowych.

W pracy Twoje wybory i talenty gwarantują Ci sławę. Zostaniesz w końcu docenionym i znanym ekspertem w swojej profesji. Jeśli bierzesz udział w jakiejś sprawie sądowej lub urzędowej, wygrasz ją dzięki kompetencji i zaangażowaniu. Jesteś teraz dodatkowo chroniony przed nieszczęściem. Uważaj, aby nie odkrywać swoich sekretów przez gadatliwą osobą ze swojego otoczenia, która jest nieprzewidywalna, bezmyślna i działa bez zastanowienia.

W kwietniu znajdujesz się w okresie przemian i odnowienia. Dwie anielskie siły, Elohimy Tranquilius i Pazifika, zachęcają Cię do przemyślania, czy nie jesteś czyimś sługą i co motywuje Cię do działania. Dzięki temu odkryjesz, co lub kto przez Ciebie działa i skąd pochodzą Twoje myśli. Rozwiń własny, naturalny autorytet, ponieważ w nim tkwi prawdziwa potęga. Wykształcanie w sobie zdolności decydowania o samym sobie często powoduje różne trudności. Pamiętaj, że nie jesteś bezradny, ale też nie musisz walczyć, bo tak jak mrok musi ustąpić przed światłem, tak Twoje prawdziwe ja oprze się negatywnym energiom i narzucanym Ci zachowaniom.

~~Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na kwiecień 2024 roku dla Raka

Drogi Raku, nie brak Ci fantazji, a wręcz przeciwnie, często jej nadużywasz. Bądź bardziej ostrożny, bo możesz zgubić własne ja w tym iluzorycznym procesie. Entuzjazm pomaga Ci żyć. Targają Tobą intensywne emocje, które pragniesz dzielić z tymi, których kochasz. Jeśli czekasz na wyniki badań lekarskich, otrzymasz pocieszające wieści. Dzięki właściwemu odżywianiu odzyskasz dobrą kondycję i figurę. Jesteś przywiązany do swojej rodziny, którą pokazujesz jako wzór. Według Ciebie trudno jest znaleźć partnera, który mógłby zapewnić Ci takie samo bezpieczeństwo i pewność. Na szczęście masz wielu dobrych przyjaciół i sojuszników.

W pracy Twoja droga do sukcesu nie pozwala Ci na odpoczynek. Zwróć uwagę, czy Twoje wysiłki nie są ponad miarę. Pojawią się przed Tobą duże możliwości w sferze literackiej, chociaż tego się nie spodziewasz i nie poszukujesz. Owoce, które zaczniesz z tego zbierać, zawdzięczasz swojej pozytywnej karmie. Podejmiesz się poważnego, odpowiedzialnego zadania. Jeśli złożysz komuś obietnicę, musisz ją bezwarunkowo wypełnić.

Szczególnym wsparciem będzie dla Ciebie w kwietniu Anioł Nathaniel. Wezwij go, a pomoże Ci wznieść się na wyższy poziom rozwoju duchowego, umożliwi powrót do równowagi wewnętrznej i poczucia bezpieczeństwa. Oczyszczenie własnej duszy, serca i umysłu z negatywnych myśli i nieuczciwych zamiarów, będzie dla Ciebie jednocześnie oczyszczaniem przedpola do sukcesu. Słuchaj też głosu swojej intuicji, bo poprzez nią otrzymasz wskazówki dotyczące spraw materialnych, finansowych lub partnerskich, a w połączeniu z Twoją logiką zdołasz zrealizować nawet najtrudniejsze plany. Posłuchaj rady życzliwego przyjaciela, bądź autorytetu w dziedzinie, która Cię interesuje. Szczerość zamiarów jest gwarancją Twojego powodzenia.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na kwiecień 2024 roku dla Bliźniąt

Drogi Bliźniaku, jesteś rozważną i kulturalną osobą, jednak masz delikatną psychikę i jesteś zmęczony ekscesami. Możesz czuć w tym miesiącu większe zainteresowanie terapiami naturalnymi. Sprzeczne emocje i nagłe zmiany nastroju będą utrudniać Ci porozumienie z innymi ludźmi. Możliwe, że uparcie skrywasz jakieś tajemnice. Napięcie emocjonalne zbiera swoje żniwo i osłabia Twoją kondycję psychiczną. Uważaj, bo istnieje ryzyko załamania nerwowego. Albo już znalazłeś swoją wielką miłość, albo niedługo ją spotkasz. Dzięki pozytywnej energii dajesz to, co w Tobie najlepsze i inspirujesz innych, aby uczestniczyli w Twoim życiu.

W pracy będzie Ci sprzyjać powodzenie we wszystkich dziedzinach dotyczących edukacji i dziennikarstwa. Życiowa mądrość, która pomaga Ci stawać twarzą w twarz z zakrętami losu sprawia, że zawsze pozostajesz sobą. Potrafisz się dzielić tym co sam otrzymujesz. Wyzwaniem dla Ciebie w tym miesiącu będzie odsunięcie od siebie szkodliwych nałogów, a także odcięcie się od niezdrowych sytuacji, szkodliwych związków. Postaraj się zakończyć wszystko to, co już Tobie nie służy.

W kwietniu szczególną opieką otacza Cię Metatron, jeden z najbardziej tajemniczych Archaniołów, rządzący potężnymi siłami twórczymi Wszechświata. Pragnie on, byś pamiętał o poszanowaniu wszystkich dzieł Stwórcy. Wskaże Ci on również Twoją własną siłę twórczą, Twoją kreatywność, którą zostałeś obdarzony przez Boga. Metatron wzywa Cię do tego, byś połączył się z tą siłą, byś stał się współtwórcą życia, rozwijał nieznane zdolności, wnosił w świat radość, pokój, wolność i miłość. Jednocześnie chce Tobie przypomnieć, abyś nie robił tego, co wyrządza krzywdę innym. Poproś go o wsparcie, abyś miał pewność, że dokonujesz mądrych wyborów.

~~ Słuchająca Aniołów