Archiwum kategorii: Horoskop Anielski

Horoskop Anielski dla każdego znaku zodiaku

Horoskop Anielski na marzec 2023 roku dla Ryby

Droga Rybo, jesteś solidną i rygorystyczną osobą, możesz polegać na swojej samokontroli. Jesteś absolutnie lojalna danemu słowu. Wszystko, co widzisz, słyszysz i czujesz powoduje w Tobie trudne do opisania emocje, swoje doznania starasz się dzielić ze swoim partnerem. Z trudem przychodzi Ci porzucenie złudzeń w miłości, a dodatkowo obecność byłego partnera lub starego rywala mocno skomplikuje Twoje sprawy sercowe. Otrzymasz dobre wiadomości, jeśli czekasz na wyniki badań lekarskich. Dzięki właściwemu odżywianiu odzyskasz dobrą kondycję i figurę.

W pracy odniesiesz znaczny sukces, jeśli Twój zawód związany jest z finansami lub reklamą i możliwe, że będzie to kontrakt realizowany podczas zagranicznego pobytu. Spotkania z przyjaciółmi przyniosą Ci dużo radości. Przyjaciel może złożyć Ci interesującą ofertę, która otworzy przed Tobą nowe możliwości. Wystrzegaj się nieścisłości, bo przez to poczujesz się ograniczana przez innych, a Twoje działania nie będą dawać Ci satysfakcji.

W marcu postaraj się zachować czujność i zwracać uwagę na swoje uczucia. Masz wolną wolę i sama decydujesz o tym, jak postąpić w danej sytuacji. Możesz działać z różnych pobudek, na przykład z wygody, lenistwa, żądzy zemsty lub zgodnie z głosem swojego serca, nawet kiedy wydaje się to być trudne. Twoim zadaniem jest kontrolowanie własnych słów, uczuć, czynów i myśli. W każdej trudnej, niebezpiecznej sytuacji powinnaś połączyć się z boskością i umocnić swoje światło. Potrzebna jest do tego modlitwa ze szczerego serca. Nie obawiaj się przywołać aniołów, stawią się przy Twoim boku na Twoje wezwanie.

W tym miesiącu Archanioł Michał zaprasza Cię, abyś stawiła czoła swojemu wewnętrznemu wrogowi. Nie możesz nikogo obarczać odpowiedzialnością za swoje warunki życiowe lub trudne sytuacje, w jakich się mogłaś znaleźć. Pamiętaj, że warunki zewnętrzne w Twoim życiu są odzwierciedleniem Twojego wnętrza i pokazują to, nad czym jeszcze musisz popracować. Nie obawiaj się, bo Archanioł Michał, ten potężny Archanioł, udzieli Ci siły i mocy, ale również odwagi, abyś stanęła do konfrontacji z mrokami swojej duszy i uwolniła się od nich. Poproś go, by odciął Cię świetlistym mieczem od Twoich minionych słów i czynów, pomógł w wewnętrznej walce i w osiągnięciu prawdziwego poznania.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na marzec 2023 roku dla Wodnika

Drogi Wodniku, jesteś sympatyczną, skrupulatną i wierną swoim zasadom osobą, krok po kroku zmierzasz do sukcesu. Zadręczasz się niesprawiedliwością, plotkami i agresją pochodzącą od innych ludzi, a przede wszystkim od Twojego partnera. Emocjonalny chaos odbija się na Twoim stanie fizycznym. Z ich powodu mogą dokuczać Ci bezsenność, brak apetytu i inne dolegliwości. Jesteś wiernym partnerem, ale nie znosisz wymuszeń i presji. Nie pozwól innym, aby lekceważyli Twoje zdanie i uczucia.

W pracy zdecydowane działanie i optymistyczne nastawienie usuną przeciwności na Twojej drodze. Wyjaśni się Twoja sytuacja zawodowa. Jeśli będziesz postępować ze swoim sumieniem, los uśmiechnie się do Ciebie i poczujesz przypływ gotówki. Plotki i pomówienia będą wystawiać Twoją cierpliwość na próbę. Brak pewności siebie może spowodować, że nie będziesz zdolny podjąć zdecydowanych działań, by wyjaśnić swoją sytuację.

Anioły fioletowego promieniowania wzywają Cię w marcu do wprowadzenia pewnych zmian do swojego dotychczasowego życia. Poproś je o pomoc, a zaprowadzą Cię do księgi Twojego życia, będziesz mógł przeanalizować swoją przeszłość, przypomnieć sobie stare więzy, które mogą teraz spowolnić Twój obecny rozwój. Zastanów się, czy jest coś, z czym chciałabyś się już rozstać, jakie okoliczności wciąż zajmują Twoje myśli, mimo że nie istnieją już w Twoim życiu. Anioły fioletowego promienia pomogą Ci zrozumieć i uleczyć dawne sytuacje, poproś je, by otoczyły wszystkie ciążące Ci kwestie swoim fioletowym światłem przemiany i wyzwolenia. Więzy, które Ci szkodzą, możesz skorygować za pomocą fioletowego światła, zaś więzy, które są dla Ciebie ważne, możesz za jego pomocą zacieśnić. Światło tych Aniołów pomoże Ci otworzyć się na nowy wymiar poszerzonej świadomości.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na marzec 2023 roku dla Koziorożca

Drogi Koziorożcu, jesteś lubianą, mądrą i opanowaną osobą. Masz w sobie potencjał, który zapewnia Ci ważną rolę do spełnienia. Spokój i optymizm malują Twoje dni pastelowymi kolorami. Równowaga emocjonalna sprawia, że czujesz się bezpieczny. Jedzenie sprawia Ci przyjemność, może to być sposób wyrażania uczuć, ale może także stać się metodą terapeutyczną. Dla Twojego związku uczuciowego będzie to pomyślny, szczęśliwy okres. Jeśli nie jesteś w stałym związku, najwyższy czas uczynić konstruktywne plany dotyczące życia razem lub małżeństwa.

W swojej pracy masz okazję pokazać swój wrodzony talent do piękna. Odniesiesz sukces, jeśli Twój zawód związany jest z którąś z estetycznych lub artystycznych dziedzin. Niczego nie otrzymujesz za darmo, wszystko, co osiągasz, zawdzięczasz swojej pracy i sumienności. Twoje zaangażowanie i miłość do wykonywanego zawodu zapewnią Ci stanowisko zadowalające finansowo. Możliwe, że podejmiesz się rywalizacji z doświadczonym, ale i honorowym przeciwnikiem. Zwycięzcą będzie ten, kto jest lepszy.

Serafin Kamael zaprasza Cię w tym miesiącu do świadomego używania swojej siły woli. Warto, abyś pamiętał, że Twoje pragnienia mają konkretną siłę. Zwróć uwagę na to, jak często korzystasz z tej siły świadomie. To, czego pragniesz i o czym myślisz, manifestuje się w Twoim życiu. Nie skarż się na warunki swojego życia, lecz stań się twórcą tego, czego pragniesz doświadczać. W innym wypadku oddajesz władzę na kierowanie swoim życiem swojej podświadomości lub decyzjom innych ludzi. Wykorzystaj swoją siłę woli i rozwijaj się dalej. Masz wiele talentów, które tylko czekają na to, abyś z nich korzystał nie tylko dla swojego dobra, ale też dla dobra innych.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na marzec 2023 roku dla Strzelca

Drogi Strzelcu, jesteś hojną i uczciwą osobą, wykazujesz entuzjazm we wszystkim, co robisz. Żyjesz dość rozrywkowo, ale szanujesz prawo. Masz dobrą intuicję i powinieneś częściej jej używać. Twoje sny mogą być teraz prorocze. Poczucie wewnętrznego spokoju obdarza Cię doskonałym samopoczuciem. Jeśli do tej pory tego nie zrobiłeś, czas najwyższy zadbać o zdrowe odżywianie. Masz świadomość tego, że miłość dała Ci wszystko: delikatność, czułość, wrażliwość. Nie zmarnuj tego przez bezmyślne postępowanie.

Bezproblemowy przebieg Twojej kariery zapewnia Ci dobre widoki na przyszłość. Szczęśliwy traf lub nabycie nieruchomości nagle rozwiąże jakiś problem. Otrzymasz nieoczekiwane, ale pomyślne wiadomości. Możesz mieć wrażenie, że przechodzisz przez trudną fazę wątpliwości i prób losu, ale jesteś już doświadczony i silniejszy dzięki lekcjom życia, które odebrałeś. Wiesz, jak poradzić sobie po trudniejszym okresie.

W marcu szczególną opieką otacza Cię Archanioł Chamuel, który pomoże Ci żyć w prawości i uczciwości. Archanioł Chamuel wzywa Cię do tego, byś pokochał siebie i podążał za głosem swojego serca. Poproś go o wsparcie, a światło różowego promienia i wibracje miłości będzie mogło dotknąć Twojego serca i połączyć się z Twoją duszą. To miłość powinna prowadzić Cię w Twoich myślach, kierować Twoimi czynami, dlatego przyjmij pomoc Chamuela, aby Twoje prawdziwe światło mogło się przejawić i wpłynąć na ten świat. Pamiętaj też, że każde pragnienie Twojego serca i każda modlitwa, którą prześlesz do niebiańskiego światła, zostanie wysłuchana, jeśli tylko sprzyjać będzie Twojej duszy.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na marzec 2023 roku dla Skorpiona

Drogi Skorpionie, jesteś konkretną, komunikatywną, sprawiedliwą i lojalną osobą. Masz różnorodne i bogate emocje, które często są bardzo intensywne i ekspresyjne. Na szczęście nie boisz się nowych doświadczeń i wartościowych lekcji, jakie niesie ze sobą życie. Twoje ciało i umysł są w doskonałej równowadze, ale postaraj się bardziej zadbać o swój wygląd zewnętrzny. W Twojej rodzinie i związku uczuciowym panować będzie zgoda i harmonia, to zasługa Twojej zdolności przystosowania się. Otrzymasz satysfakcjonujące wiadomości.

W pracy wspierany i zachęcany przez tych, których kochasz, będziesz bardzo blisko osiągnięcia ważnych celów. Praca i miłość dla Ciebie nie wykluczają się wzajemnie, obe te wartości stawiasz na równi. Będziesz miał poczucie zawodowego spełnienia. Jeśli wybierasz się w podróż, nie trać rozwagi, bo sam sprowokujesz niefortunne wypadki. Uważaj na złodziei lub zgubienie dokumentów i bagażu.

W marcu szczególne błogosławieństwo przesyłają Tobie Anioły zielonego promienia. Zieleń jest kolorem nadziei, uzdrowienia i obfitości. Postaraj się jak najwięcej czasu spędzać na łonie przyrody, dostrzeż, jak po zimie wszystko powoli budzi się do życia. Zwracaj uwagę na rośliny, zwierzęta, minerały, dostrzeż ich piękno. Sam jesteś częścią tego różnorodnego Stworzenia. Twoje życie jest darem, i pamiętaj, że Twój pierwotny stan jest doskonałością. Anioły zielonego promienia pomogą Ci w powrocie do swojego źródła. Przywołaj je, a oczyszczą rany Twojej duszy, ukoją Twój ból i połączą Cię ze Stworzeniem i światem materii. Będą wspierać Cię w osiąganiu kontroli nad swoimi myślami i uczuciami.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na marzec 2023 roku dla Wagi

Droga Wago, jesteś odważną, żywiołową osobą, która nie przechodzi niezauważona. Twój entuzjazm jest zaraźliwy. Zaprzeczasz swoim uczuciom i boisz się ich. Pozwól sobie na podążanie za tym, czego potrzebujesz. Jeśli teraz chorowałaś lub przeszłaś niedawno operację, szybko powrócisz do zdrowia. W Twoim związku uczuciowym będzie to spokojniejszy czas. Po fazie zmęczenia partnerem odkryjesz na nowo radość bycia razem. Z bliską osobą połączy Cię idealne zrozumienie na duchowym poziomie.

W pracy, aby Twoje cele mogły zostać zrealizowane, konieczna jest radykalna zmiana. Możliwe, że otrzymasz awans. Wejście w nowe środowisko i przejście przez całkiem nowe procedury może być męczące, ale pewne błędy muszą zostać poprawione. Możesz być pewna anielskiej ochrony przed wypadkami, intrygami i niesprawiedliwymi oskarżeniami.

W marcu Anioły czerwonego promienia chcą objąć Cię swoją szczególną opieką. Pragną Tobie towarzyszyć i ochraniać Cię na wszystkich drogach. Wezwij je, a obdarzą Cię zaufaniem w boską potęgę, siłę i wspaniałość. Będą prowadzić Cię właściwymi ścieżkami bez czasu i pośpiechu. Twoi anielscy przewodnicy umocnią Twoje zaufanie, wiarę, wewnętrzną intuicję, delikatność, prawdę, szczerość i miłość. W łagodny sposób pomogą Ci uwolnić się od wszelkich złudzeń i uzależnień, uprzedzeń i silnego gniewu. Pokażą Ci Twoją siłę, byś mogła użyć jej do uwolnienia siebie samej oraz tych, którzy znajdują się pod Twoją opieką.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na marzec 2023 roku dla Panny

Droga Panno, jesteś wesołą i opanowaną osobą, celem Twego życia są przede wszystkim uczucia. Wiesz jak uszczęśliwiać innych i jak łagodzić sprzeczki. Tryskasz zdrowiem i widać to w Twoim wyglądzie zewnętrznym. Głęboko w Tobie tkwią strach, brak pewności siebie i złe wspomnienia, które mogą powodować mroczne myśli i uczucie niepokoju. Twój związek uczuciowy może teraz zaburzyć zazdrość. Przez brak zaufania do partnera możesz się czuć zagubiona i samotna.

W pracy może się okazać, że jesteś zbyt łagodna, aby zmierzyć się z niesprzyjającymi Ci ludźmi. Jednakże wykażesz się ogromną przedsiębiorczością, zwłaszcza jeśli pracujesz w nieruchomościach. Możesz być spokojna o stan swoich finansów, możliwe też, że otrzymasz jakąś rekompensatę lub odszkodowanie. Jeśli poczujesz, że coś idzie bardzo nie po Twojej myśli i tracisz nad czymś kontrolę, nie zapominaj, żeby wyciągnąć naukę ze swoich błędów i zacznij działać od nowa.

Droga Panno, nie tylko aniołowie pomagają Ci w samorozwoju, towarzyszą Ci również inne świetliste istoty. Są to siły z królestwa minerałów, roślin i zwierząt, jak również duchy natury, Mistrzowie Duchowi, boginie, bogowie, a także duchy przodków. W różnych momentach życia możesz odczuwać silniejszy związek z konkretnymi siłami, które przesyłają Ci pomoc, radę i ochronę. Teraz jest czas, byś była świadoma ich obecności w Twoim życiu. One również, jak aniołowie, szanują Twoją wolną wolę. Czekają na zaproszenie do Twojego życia i cieszą się, kiedy przesyłasz im swoje myśli i zwracasz się do nich o wsparcie. Z miłością pomogą Ci podążać drogą Twojej duszy.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na marzec 2023 roku dla Lwa

Drogi Lwie, jesteś komunikatywny, towarzyski i pełen optymizmu. Można powiedzieć, że jesteś jak powiew świeżego powietrza dla osób ze swojego otoczenia. Z Twoją elokwencją nie masz problemu w promowaniu siebie i byciu interesującym. Słowa ostrej krytyki odbierają Ci spokój wewnętrzny, szczególnie gdy padają z ust bliskiej osoby. Emocjonalny chaos odbija się od razu na Twoim stanie fizycznym i może powodować bezsenność czy brak apetytu.

W pracy będziesz niedościgniony, zwłaszcza jeśli Twój zawód związany jest z nauką lub sztuką. Nauka nowych rzeczy i studiowanie nie sprawią Ci żadnych problemów. Możesz poczuć wewnętrzną potrzebę zmiany, która okaże się być szczęśliwą w przyszłości, pomoże Ci też spojrzeć w siebie i rozpoznać własne pomyłki. Wciąż masz na sumieniu jakieś przewinienia, które Ci ciążą, lecz aby dążyć do poprawy musisz zmienić swoje dotychczasowe opinie i postępowanie.

W marcu pragnie Cię wesprzeć Archaii nadziei, a Ty możesz, ale nie musisz posłuchać jej przesłania, bo zmiany w Twoim życiu nastąpią niezależnie od Twojej decyzji. Może się okazać, że stałeś się ofiarą zrządzenia losu i musisz po prostu zaakceptować nowe warunki i okoliczności. Jeśli wyciszysz się wewnętrznie i wsłuchasz się w słowa Archaii nadziei, poprowadzi Cię ona łagodnie przez wszelkie trudności związane ze zmianą, przy czym będziesz w stanie aktywnie włączyć się do działań i dowiesz się, co możesz wnieść w bieg wydarzeń, by rezultat był dla Ciebie jak najlepszy.

~~Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na marzec 2023 roku dla Raka

Drogi Raku, jesteś inteligentną i bystrą osobą, która odnosi sukcesy. Jednak niekonsekwencja i tendencje do depresji mogą spowodować, że stracisz grunt pod nogami. Wszystko, co widzisz, słyszysz, dotykasz i czujesz łączy się w Tobie w trudne do opisania emocje. Starasz się dzielić doznania ze swoim partnerem. Twój związek uczuciowy jest harmonijny i dobrze dobrany. Nie zadręczasz się sprzeczkami, bo po nich zawsze następuje zgoda i pojednanie. Nie powinieneś mieć teraz poważnych problemów zdrowotnych, jedynie depresja może powodować pewne dolegliwości.

Masz wspaniałe ideały i silną potrzebę służenia innym. Szczęście dopisze Ci teraz wszędzie, przy realizacji osobistych projektów, w pracy, również w finansach. Możliwe, że otrzymasz jakąś rekompensatę. W tym miesiącu może dokuczać Ci bardziej trudność związana z czymś estetycznym w Twoim wyglądzie, prawdopodobnie jest coś, czego w nim nie akceptujesz. Powinieneś raz jeszcze rozważyć sposób swojego odżywiania.

W tym miesiącu szczególną opieką otacza Cię Archaii wytrwałości. Pragnie przypomnieć Ci o wypełnianiu własnego planu duchowego. Poproś ją o pomoc w uwolnieniu się z krępujących Cię więzów, lęków i rozczulania się nad samym sobą, ponieważ to wszystko przysłania Ci widok na Twoją mądrość i rzeczywisty sens Twojego życia. Nie musisz potępiać, walczyć, ani krytykować. Archaii wytrwałości pozwoli Ci odczuć swoją siłę, odkrywać we wszystkim coś pięknego i otworzyć się na swoją radość życia. Nie musisz szukać w sobie zdolności do miłości, ona już jest w Tobie. Otwórz się na piękno i pozytywne cechy samego siebie i swojego otoczenia, nie patrz na nie oczami wroga, lecz z miłością przyjaciela. Pamiętaj, że wszystko jest ze sobą połączone, a świat taki, jakim go widzisz, jest odbiciem Twojej duszy.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na marzec 2023 roku dla Bliźniąt

Drogi Bliźniaku, z optymizmem i pogodą ducha patrzysz na życie. Twoją siłą jest wiara, którą wyznajesz. Wszystko odbywa się spontanicznie dzięki temu, co niesie los. Starasz się być tolerancyjny względem innych, ale nie pozwalasz, by w Twojej obecności miało miejsce coś sprzecznego z wartościami, którym jesteś wierny. Twoje zdrowie jest dobre, jednak Twoja wybuchowa energia może stać się przyczyną zapaleń. Jeśli uważasz, że Twój związek uczuciowy dotarł do końca drogi, porozmawiaj szczerze z partnerem, potrzebujesz przerwy na refleksję.

W pracy odniesiesz sukces, jeśli Twój zawód związany jest ze sztuką lub prawem. Otrzymasz interesujące wiadomości dotyczące sfery finansowej. Pomyślnie rozwiążą się sprawy prawne, w które jesteś zaangażowany. Możliwe, że będziesz musiał zaopiekować się pewną osobą i ją pocieszyć. Twoja cenna rada pomoże uratować trudną sytuację.

W marcu Anioł podstawy zachęca Cię, abyś zadbał bardziej o swoje fizyczne ciało. Ciało jest świątynią duszy i składa się z czterech żywiołów: wody, ognia, ziemi i powietrza. Twoje ciało to prawdziwy cud natury, potężny organizm, w którym w tym samym czasie zachodzi niezliczona ilość zjawisk. Słuchaj sygnałów, jakie przesyła do Ciebie Twoje ciało, staraj się utrzymywać w nim harmonię czterech żywiołów, aby mogło pozostawać w znakomitym zdrowiu. Poproś Anioła podstawy o wsparcie, a nauczy Cię on podążać w kierunku mądrości swojego ciała. Nie ma to zbyt wiele wspólnego z wiedzą, którą znajdziesz w naukowych książkach, w końcu organizm każdego człowieka jest inny, Anioł podstawy zaś udostępni Ci klucz do poznania żywych informacji płynących z samego wnętrza Twojego ciała.

~~ Słuchająca Aniołów