Archiwum kategorii: Wodnik – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 20 – 26 marca 2023

W poniedziałek czekają was wydatki, na co wpłynie pobyt Księżyca w znaku Ryb, możecie jednak liczyć również na spore zyski i większy przelew, co zapowiada sekstyl Słońca do Plutona. Tego samego dnia wieczorem Słońce opuści melancholijne Ryby i wkroczy do życzliwego Barana, rozpoczynając astronomiczną wiosnę, co doda wam energii i wzbudzi optymizm. We wtorek późnym popołudniem Księżyc podąży za Słońcem i niedługo potem dojdzie do pełni, która zapowiada początek projektu, wymagającego większej mobilności. Środa zapowiada się wyjątkowo aktywnie, na co wpłynie koniunkcja Księżyca z wszędobylskim Merkurym i dobroczynnym Jowiszem – dużo spotkań, rozmów, zdobywania wiedzy, kontaktów z obcokrajowcami. W czwartek dojdzie do jednego z najważniejszych wydarzeń astrologicznych, dotyczących osób ze Słońcem w Wodniku – do waszego znaku wkroczy Pluton, na razie na kilka miesięcy, planeta przemian, odrodzenia i głębokiej transformacji, która znacząco wpłynie na waszą osobowość, ale efekty zmian zobaczycie dopiero po wielu latach. W czwartek wieczorem Księżyc zmieni znak i wejdzie do Byka, następnego dnia znajdzie się w koniunkcji z kochliwą Wenus oraz wybuchowym Uranem, władcą waszego znaku, czekają więc was niespodziewane, ale radosne wydarzenia. W sobotę Mars po wielomiesięcznym pobycie opuści życzliwe Bliźnięta i wkroczy do wrażliwego Raka, tracąc sporo ze swej mocy i możliwości konstruktywnego działania, może więc w ciągu najbliższych dwóch miesięcy osłabić zdrowie. W niedzielę Księżyc w przyjaznych Bliźniętach pozwoli zając się tym, co sprawia przyjemność.

Talizmany na Rok Wodnego Królika

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 13 – 19 marca 2023

Od poniedziałku do środy Księżyc w życzliwym Strzelcu napełni was optymizmem i zachęci do kontaktów z przyjaciółmi, szczególnie z zagranicy. W środę po południu Księżyc wejdzie do znaku Koziorożca, co może obniżyć nastrój, zwłaszcza że działać będziecie pod wpływem napiętego aspektu trzech planet – Słońca, Neptuna i Merkurego w Rybach do Marsa w Bliźniętach, konfiguracja uściśli się w czwartek i piątek, powinniście zwrócić szczególną uwagę na transakcje finansowe, bo pośpiech, nadmierne zaufanie lub brak uważności może doprowadzić do strat. W czwartek dobroczynna Wenus opuści życzliwego Barana i wejdzie do znaku Byka, okaże się to jednak korzystne, bo odzyska swą moc i możliwość działania, miłość oraz działalność artystyczna wejdą na właściwe tory, w rodzinie zapanuje życzliwość. W piątek po południu Księżyc zawita do waszego znaku, poczujecie się pewniej, weekend warto poświęcić zaspokojeniu własnych potrzeb. W niedzielę z samego rana Merkury opuści znak Ryb i wejdzie do życzliwego Barana, jego siła się wzmocni, staniecie się bardziej mobilni i komunikatywni, późnym popołudniem Księżyc opuści wasz znak i wejdzie do Ryb, co nastroi was romantycznie.

Talizmany na Rok Wodnego Królika

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 6 – 12 marca 2023

W poniedziałek sekstyl Słońca do Urana, władcy waszego znaku, przyniesie finansową niespodziankę, we wtorek pełnia Księżyca w Pannie rozbudzi emocje związane z dysponowaniem większą niż zwykle sumą pieniędzy. We wtorek po blisko trzech latach wasz znak opuści Saturn, planeta wyzwań, wysiłku i ograniczeń, wkroczy natomiast do zmysłowych Ryb, wpływając na finanse, które w najbliższych latach powinniście inwestować w środki trwałe, niektóre Wodniki nauczą się oszczędności, inne założą własne firmy. W środę po południ Księżyc zawita do życzliwej Wagi, jak na Dzień Kobiet przystało, czwartek i piątek zapowiadają się interesująco w dziedzinach takich jak nauka, podróże, spotkania z celebrytami, ponieważ Księżyc znajdzie się w opozycji najpierw do dobroczynnego Jowisza a następnie do towarzyskiej Wenus. W czasie weekendu Księżyc w Skorpionie pogorszy samopoczucie, ale korzystny aspekt Wenus do Marsa zapowiada seksualny zawrót głowy i randki pełne namiętności.

Talizmany na Rok Wodnego Królika