Archiwum kategorii: Wodnik – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 19 – 25 lutego 2024

W poniedziałek z samego rana Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Ryb, kierując uwagę na stan finansów, w nadchodzącym miesiącu będziecie sobie mogli pozwolić na większe wydatki i realizację materialnych marzeń. Od poniedziałku do środy Księżyc w Raku uwrażliwi was na sprawy związane ze zdrowiem. Przez większość tygodnia koniunkcja Wenus z Marsem w waszym znaku zachęci do seksualnych eksperymentów, wzroście namiętność i apetyt na seks, będziecie przyciągać partnerów jak magnes, emanując szczególnym rodzajem energii. W środę po południu Księżyc zawita do przeciwległego Lwa, co jeszcze bardziej wzmocni zainteresowanie płcią przeciwna i przyjemnym spędzaniem czasu we dwoje. W piątek również Merkury opuści wasz znak i wejdzie do Ryb, jest tam jednak słaby, zastanówcie się więc kilka razy zanim zdecydujecie się wydać pieniądze i przemyślcie celowość swoich wydatków, szczególnie w sobotę, gdy dojdzie do pełni Księżyca w skrupulatnej Pannie. W niedzielę kwadratura Wenus w waszym znaku do Jowisza w zasobnym Byku nie powstrzyma was przed zakupowym szaleństwem.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 12 – 18 lutego 2024

W poniedziałek rano, gdy Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Neptunem, niektóre Wodniki ogarnie melancholia, inne zanurzą się w świat wyobraźni, muzyki i sztuki, jeszcze inne wybiorą się na szalone zakupy, dopiero po południu, gdy Księżyc zawita do życzliwego Barana, odzyskacie energię do działania, do środy telefon będzie się urywał, kontakty z otoczeniem mogą być intensywne. We wtorek rano Mars wtargnie do waszego znaku i od razu znajdzie się w koniunkcji z potężnym Plutonem, pod wpływem tego aspektu pozostaniecie przynajmniej do piątku a nawet do końca tygodnia, to bardzo energetyczny układ, skłaniający do głębokiej retrospekcji i stawienia czoła własnym słabościom, wzrośnie autorytet i sprawczość działania, będziecie zdolni dokonać cudów, nie dajcie się jednak sprowokować, bo pod wpływem tej konfiguracji gniew łatwo może przekształcić się w agresję. Tego samego dnia, we wtorek Wenus utworzy harmonijny aspekt z romantycznym Neptunem, niektóre ukryte marzenia znajdą swój twórczy wyraz, poprawi się również stan finansów. W środę po południu Księżyc wejdzie do cierpliwego Byka, emocje się ustabilizują, ale już w piątek do waszego znaku zawita powabna Wenus i utworzy koniunkcję ze zdobywczym Plutonem, uczucia nabiorą mocy i staną się wyjątkowo silne, łatwo mogą się jednak zamienić w zazdrość lub próbę zawłaszczenia drugiej osoby. Również w piątek wieczorem znak zmieni Księżyc, wejdzie do życzliwych Bliźniąt i skłoni do nawiązania kontaktu z osobami, na których wam zależy, w sobotę jednak zachowajcie ostrożność, bo kwadratura Merkurego do Urana pozbawi was cierpliwości, łatwo wtedy o niepotrzebną kłótnię.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 5 – 11 lutego 2024

W poniedziałek rano Merkury wejdzie do waszego znaku i znajdzie się w koniunkcji z Plutonem, macie szansę dokonać ważnego odkrycia, zajrzeć w głąb własnej duszy, poznać naturę namiętności, Księżyc w życzliwym Strzelcu pozwoli otworzyć umysł i serce, dzielić się radością z przyjaciółmi. We wtorek Księżyc wejdzie do Koziorożca, uczucia staną się bardziej zrównoważone i skryte. W środę i czwartek wiele będzie się działo, bowiem Wenus utworzy trygon z rewolucyjnym Uranem, władcą waszego znaku, natomiast Mars ustawi się w sekstylu do marzycielskiego Neptuna – niektórym Wodnikom zamarzy się skryty romans, inne całą energię skierują na twórczą, kreatywną lub artystyczną aktywność. W czwartek po południu Księżyc zawita do waszego znaku i znajdzie się w koniunkcji z Plutonem, co rozbudzi silne emocje, osobiste sprawy okażą się więc najważniejsze, w dodatku Słońce w waszym znaku utworzy napięty aspekt z jego władcą Uranem – czekają was w najbliższym czasie rewolucyjne zmiany i nowe początki, do czego przyczyni się nów Księżyca, do którego dojdzie w piątek. W sobotę kwadratura Merkurego w waszym znaku do Jowisza w Byku pozwoli wpaść do dobre pomysły, które poprawią sytuację finansową członków rodziny, wykażecie się szczodrością, po południu Księżyc opuści wasz znak i wejdzie do Ryb, wieczorem znajdzie się w koniunkcji z ograniczającym Saturnem, zrezygnujecie więc z niektórych planowanych wydatków. W niedzielę warto skorzystać z końcówki karnawału i trochę się zabawić.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 29 stycznia – 4 lutego 2024

Słonce w waszym znaku pozwala korzystać z wewnętrznych zasobów energetycznych, to najlepszy czas w całym roku, zwłaszcza że w pierwszej połowie tygodnia pozostaniecie pod wpływem harmonijnego układu planet, w który zaangażowane są Wenus, Jowisz, Saturn, Merkury, Mars i władca waszego znaku Uran – niektóre dotychczasowe problemy znajdą niespodziewanie łatwe rozwiązanie, poradzicie sobie z ukrytymi zagrożeniami, czekają was sukcesy w sprawach rodzinnych i zawodowych. W poniedziałek Księżyc w Pannie skłoni do pracowitości, natomiast od wtorku do czwartku pobyt Księżyca w życzliwej Wadze sprzyja edukacji i podróżom, pomoże też nawiązać relacje międzynarodowe. W piątek Merkury utworzy harmonijny aspekt z natchnionym Neptunem, co okaże się korzystne dla twórczości i spraw finansowych, tranzyt Księżyca przez znak Skorpiona pozwoli zmierzyć się z każdym zawodowym wyzwaniem, zwłaszcza wymagającym emocjonalnego zaangażowania. W niedzielę Księżyc w życzliwym Strzelcu zachęci do karnawałowych szaleństw i spotkań z przyjaciółmi.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 22 – 28 stycznia 2024

W poniedziałek Księżyc w życzliwych Bliźniętach sprzyja kreatywnym pomysłom i kontaktom z twórcami lub artystami, we wtorek i środę Księżyc w Raku skupi emocje na sprawach zdrowotnych. We wtorek Wenus opuści życzliwego Strzelca i wejdzie do wymagającego Koziorożca, rozpoczynając miesiąc, w którym uczucia staną się bardziej skryte i wyważone. W czwartek dojdzie do pełni Księżyca w przeciwległym Lwie, w kwadraturze do Jowisza, emocje wzbudzą sprawy partnerskie, sukcesy członków rodziny wpłyną odrobinę destabilizująco na relacje w związkach. Od czwartku do 18 lutego sekstyl Jowisza do Saturna sprzyja ustabilizowaniu finansów rodzinnych. W czwartek koniunkcja Merkurego z Marsem może uruchomić zajadłość ukrytych wrogów, ktoś za waszymi plecami będzie się na was skarżył. W niedzielę Księżyc w Pannie ułatwi zarządzanie wspólnymi finansami, sekstyl Wenus do Saturna umocni stan posiadania, natomiast trygon Merkurego do Urana, władcy waszego znaku, pozwoli wykazać się genialnymi pomysłami.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!