Archiwum kategorii: Ryby – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Ryby 26 lutego – 3 marca 2024

W poniedziałek rano, podczas tranzytu Księżyca przez przeciwległy znak Panny, trudno się będzie uwolnić od wpływu wywieranego przez partnerów życiowych, ale już po południu, gdy Księżyc zawita do towarzyskiej Wagi, zajmiecie się potrzebami innych osób. We wtorek i środę kwadratura Marsa do Jowisza może skłonić niektóre Ryby do bezproduktywnego działania, prowadzącego jedynie do straty energii, zwłaszcza że w środę i czwartek pozostaniecie pod wpływem koniunkcji Merkurego, Słońca oraz Saturna w waszym znaku w harmonijnym aspekcie do Jowisza, co wprowadzi ograniczenia i powinno skłonić do zrównoważonego korzystania z własnych zasobów energetycznych. Od czwartku do soboty Księżyc w życzliwym Skorpionie pozwoli zdobyć ukryte informacje na temat prawdziwych emocji, jakimi kierują się osoby z waszego otoczenia. W sobotę po południu Księżyc zawita do optymistycznego Strzelca, co zapowiada przyjemny weekend, zwłaszcza że pozostaniecie pod wpływem harmonijnego aspektu Słońca w waszym znaku do dobroczynnego Jowisza w życzliwym Byku, okaże się to szczególnie korzystne dla osób lubiących podróże, zwłaszcza zagraniczne. W niedzielę kwadratura Wenus do Urana sprawi, że ktoś niemile was zaskoczy, może to doprowadzić do kłótni.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Ryby 19 – 25 lutego 2024

W poniedziałek z samego rana Słońce zawita do waszego znaku, rozpoczynając miesiąc, w którym będziecie mogli sporo energii poświęcić zaspokojeniu własnych potrzeb, warto zadbać o siebie, bo taka okazja pojawi się ponownie dopiero za rok. Od poniedziałku do środy Księżyc przebywa w życzliwym Raku, możecie więc śmiało zająć się tym, co sprawia przyjemność, zwłaszcza emocjonalną. Od wtorku do piątku pozostaniecie pod wpływem koniunkcji Wenus z Marsem w Wodniku, pojawi się skrywane pożądanie, niektóre Ryby nawiążą ekscytujący romans, ukrywany przed całym światem, dacie się ponieść emocjom trudnym do opanowania. W środę po południu Księżyc zawita do Lwa, do piątku więc zajmiecie się zleconymi pracami, warto zadbać o zdrowie i udać się do specjalisty. W piątek do waszego znaku zawita również Merkury, nie jest w nim jednak zbyt mocny, pojawią się wahania i wątpliwości przy podejmowaniu decyzji, ale intuicja podpowie odpowiednie rozwiązanie problemów. W sobotę dojdzie do pełni Księżyca w przeciwległej Pannie, co rozbudzi emocje w związkach, trudno wam będzie zdecydować czyj interes jest ważniejszy – wasz czy partnera. W niedzielę kwadratura Wenus do Jowisza sprawi wiele przyjemności, ale skłoni do przesady w każdej dziedzinie.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Ryby 12 – 18 lutego 2024

W poniedziałek rano Księżyc w waszym znaku w koniunkcji z Neptunem nastroi was marzycielsko, to właściwy moment, aby zadać sobie pytanie – czego prawdziwie w życiu pragniecie, na czym najbardziej wam zależy, odpowiedź sama nadejdzie z głębi podświadomości. Tego samego dnia po południu Księżyc opuści wasz znak i wejdzie do Barana, staniecie się bardziej aktywni w dysponowaniu swoimi pieniędzmi. We wtorek rano Mars wkroczy do Wodnika i utworzy koniunkcję z Plutonem, wpływ aspektu odczujecie do końca tygodnia, zachowajcie ostrożność, bo wspomnienie przeżytych traum nie da wam spokoju, to dobry moment na rozpoczęcie psychoterapii. Tego samego dnia, we wtorek Wenus znajdzie się w harmonijnym układzie z Neptunem w waszym znaku, ogarną was uczucia wyższe, chęć pomocy przyjaciołom w potrzebie, zakochani poczują motyle w brzuchu. W środę po południu Księżyc wejdzie do życzliwego Byka, da o sobie znać potrzeba komfortu, gdy utworzy koniunkcję ze szczodrym Jowiszem, w czwartek natomiast, podczas koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem, nagle nabierzecie ochoty na krótki wyjazd, studenci wezmą się do nauki. W piątek Wenus opuści życzliwego Koziorożca i wejdzie do Wodnika, natychmiast znajdzie się w koniunkcji z pożądliwym Plutonem, niektóre Ryby ogarnie pragnienie doświadczenia skrytego romansu, tego samego dnia wieczorem Księżyc wejdzie do Bliźniąt, kontakty z członkami rodziny zrobią się nerwowe, zwłaszcza w sobotę, gdy Merkury utworzy napięty aspekt z wybuchowym Uranem.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Ryby 5 – 11 lutego 2024

Z samego rana w poniedziałek Merkury opuści życzliwego Koziorożca i wejdzie do znaku Wodnika, od razu utworzy koniunkcje z potężnym Plutonem, uzyskacie dostęp do jakiejś długo skrywanej tajemnicy, tranzyt Księżyca przez Strzelca sprawi, że z optymizmem weźmiecie się do pracy. We wtorek po południu Księżyc zawita do stabilnego Koziorożca, co zrównoważy emocje. W środę i czwartek pozostaniecie pod wpływem harmonijnych aspektów Wenus do Urana i Marsa do Neptuna, co sprawi, że życie towarzyskie nabierze tempa, czekają was miłe spotkania i romantyczne randki. W czwartek po południu Księżyc wejdzie do Wodnika i utworzy koniunkcję z Plutonem, pojawią się nieokreślone lęki i niepokój, atmosferę podkręci również napięty aspekt Słońca do Urana, pod wpływem którego pozostaniecie do końca tygodnia, stres wiązać się może z niezapowiedzianą podróżą lub odkryciem jakiejś tajemnicy. W piątek w znaku Wodnika dojdzie do nowiu Księżyca, możecie poczuć się osłabieni i pozbawieni energii. W sobotę kwadratura Merkurego do Jowisza skłoni do intensywnej pracy umysłowej, po południu Księżyc zawita do waszego znaku, wieczorem znajdzie się w koniunkcji z Saturnem, niektóre Ryby poczują się wyczerpane. W niedzielę warto oderwać się od obowiązków i zafundować sobie odpoczynek.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Ryby 29 stycznia – 4 lutego 2024

W poniedziałek Księżyc w przeciwległej Pannie skłoni do pracy na rzecz innych. W pierwszej połowie tygodnia pozostaniecie pod wpływem harmonijnego układu planet, jakie utworzą Wenus z Jowiszem oraz Merkury i Mars z Uranem w życzliwych znakach, zapowiada to korzyści związane z inwestycjami w środki trwałe, poprawę relacji z rodzeństwem, sąsiadami oraz przyjaciółmi, możecie liczyć na wsparcie w każdej dziedzinie, również kariera ruszy do przodu. Od wtorku do czwartku Księżyc w Wadze sprzyja negocjacjom i zarządzaniu wspólnymi finansami. W piątek Merkury w sekstylu do Neptuna w waszym znaku zapowiada otwarcie umysłu na to, co nieświadome, słuchajcie intuicji, ona was poprowadzi, twórcy i artyści mogą liczyć na inspirację, zwłaszcza że w piątek i sobotę Księżyc w życzliwym Skorpionie pozwoli sięgnąć do głębokich pokładów psychiki. W niedzielę Księżyc w radosnym Strzelcu sprzyja aktywności fizycznej.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Ryby 22 – 28 stycznia 2024

W poniedziałek Księżyc w Bliźniętach skieruje uwagę na potrzeby członków rodziny, we wtorek i środę, podczas tranzytu Księżyca przez życzliwego Raka, zajmiecie się tym, co sprawia przyjemność i rozbudza kreatywność, warto słuchać swego serca. We wtorek Wenus zawita do życzliwego Koziorożca, otworzycie się na przyjaźń i stabilne relacje. W czwartek dojdzie do pełni Księżyca w Lwie, w kwadraturze do Jowisza – nauka, zdobywanie wiedzy i zdawanie egzaminów przyniosą sukcesy, ale wzbudzą wiele emocji. Od czwartku do 18 lutego pozostaniecie pod wpływem sekstylu Jowisza do Saturna, co okaże się wyjątkowo korzystne dla twórczych i kreatywnych dokonań. W sobotę koniunkcja Merkurego z Marsem w życzliwym Koziorożcu doprowadzi do gorących i namiętnych dyskusji z przyjaciółmi. W niedzielę Księżyc w przeciwległej Pannie rozbudzi emocje w relacjach partnerskich, sekstyl Wenus do Saturna umocni związki przyjaźni, natomiast trygon Merkurego do Urana zapowiada niezapowiedzianą wizytę lub nieoczekiwaną podróż.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!