Archiwum kategorii: Ryby – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Ryby 20 – 26 marca 2023

W poniedziałek czeka was wiele wzruszeń, do czego przyczyni się pobyt Księżyca w waszym znaku oraz sekstyl Słońca do Plutona, co rozbudzi uczucia w kontaktach z przyjaciółmi, wykażecie się jednak wsparciem i siłą, potrzebną, aby zaakceptować to, na co nie mamy wpływu. Tego samego dnia wieczorem Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Barana, rozpoczynając aktywnie czas wiosenny, następnego dnia pod wieczór podąży za nim Księżyc i dojdzie do pełni, która zapowiada nowe zarobki. W środę koniunkcja Księżyca z Merkurym i Jowiszem przyniesie negocjacje finansowe, macie szansę na podwyżkę lub znaczną premię. W czwartek dojdzie do doniosłego wydarzenia astrologicznego – po kilkunastu latach pobytu w Koziorożcu Pluton, planeta głębokich przemian i transformacji, zmieni znak i wejdzie do Wodnika – na razie na kilka miesięcy – co będzie miało niezauważalny wpływ na waszą podświadomość, efekty przemiany dostrzeżecie po wielu latach, kiedy Pluton wejdzie do waszego znaku, ale ponieważ prędko to nie nastąpi, nie macie się czym przejmować. W czwartek wieczorem Księżyc zawita do życzliwego Byka, w piątek znajdzie się w koniunkcji z dobrotliwą Wenus, dzień zapowiada się więc przyjemnie, zwłaszcza dla osób zakochanych. W sobotę znak zmieni kolejna planeta, tym razem Mars po wielu miesiącach opuści Bliźnięta i wejdzie do życzliwego Raka, straci jednak sporo ze swej mocy i zacznie wyrażać się w sposób czasami trudny do zaakceptowania – możecie tracić cierpliwość do dzieci, kochanków oraz osób zbyt powolnych. W niedzielę Księżyc w Bliźniętach skłoni do kontaktów z członkami bliższej i dalszej rodziny.

Talizmany na Rok Wodnego Królika

Horoskop tygodniowy dla Ryby 13 – 19 marca 2023

To może być pełen napięcia tydzień, ponieważ w waszym znaku Słońce i Neptun w koniunkcji znajdą się w napiętym aspekcie z popędliwym Marsem w Bliźniętach. Konfiguracja uściśli się w czwartek i piątek, kiedy do obydwu planet dołączy Merkury, co okaże się wyjątkowo stresujące – w rodzinie może dojść do nieporozumień, manipulacji, a nawet mijania się z prawdą, nie jest w tym czasie wskazane podejmowanie decyzji związanych z remontami, zakupem lub sprzedażą nieruchomości, bo taki układ planet ostrzega przed brakiem uczciwości lub pomyłkami w ocenie sytuacji. Od poniedziałku do środy Księżyc w optymistycznym Strzelcu skłoni do wytężonej pracy, w środę po południu wejdzie do życzliwego Koziorożca, kierując uwagę i uczucia na relacje z przyjaciółmi. W czwartek dobrotliwa Wenus opuści znak Barana, w którym nie czuła się dobrze, natomiast wejdzie do życzliwego Byka, odzyskując moc i siłę do działania, relacje z otoczeniem się poprawią, możecie liczyć na życzliwość i dobre stosunki z rodzeństwem i sąsiadami. W piątek po południu Księżyc wejdzie do Wodnika, w czasie weekendu wskazany jest odpoczynek. W niedzielę rano Merkury opuści wasz znak i wejdzie do Barana, zaczniecie pewniej i szybciej podejmować decyzje, zwłaszcza finansowe, tego samego dnia późnym popołudniem Księżyc wejdzie do waszego znaku, co powoli zająć się sobą i swoimi uczuciami.

Talizmany na Rok Wodnego Królika

Horoskop tygodniowy dla Ryby 6 – 12 marca 2023

Początek tygodnia okaże się bardzo emocjonujący, ponieważ w poniedziałek Słońce w waszym znaku utworzy korzystny aspekt z nieprzewidywalnym Uranem, natomiast we wtorek dojdzie do pełni Księżyca w przeciwległej Pannie – uświadomicie sobie nagle co do tej pory źle działało w waszym związku i wpadniecie na pomysł jak uniknąć rutyny w przyszłości. Również we wtorek dojdzie do bardzo istotnego dla was wydarzenia – po paru latach pobytu w Wodniku Saturn, planeta ograniczeń, wyzwań i powściągliwości, zawita do waszego znaku na kolejnych parę lat, wprowadzając konkret tam, gdzie dotąd panowały dobre życzenia, przekuwając marzenia na rzeczywistość, pod warunkiem, że włożycie w ich realizację dużo wysiłku. W środę, w Dzień Kobiet, Księżyc zawita po południu do kobiecej Wagi, kierując uwagę na to, co wspólne, co obie płcie łączy a nie dzieli. W czwartek i piątek możecie spodziewać się premii, nagrody lub innego rodzaju zysków, kiedy Księżyc znajdzie się w opozycji do szczodrego Jowisza i hojnej Wenus. W czasie weekendu Księżyc zagości w życzliwym Skorpionie, poczujecie się więc jak przysłowiowa ryba w wodzie, tym bardziej, że korzystny aspekt Wenus do Marsa rozbudzi zmysły, wzrośnie więc ochota na zabawy w zaciszu sypialni.

Talizmany na Rok Wodnego Królika