Horoskop Anielski na marzec 2023 roku dla Panny

Droga Panno, jesteś wesołą i opanowaną osobą, celem Twego życia są przede wszystkim uczucia. Wiesz jak uszczęśliwiać innych i jak łagodzić sprzeczki. Tryskasz zdrowiem i widać to w Twoim wyglądzie zewnętrznym. Głęboko w Tobie tkwią strach, brak pewności siebie i złe wspomnienia, które mogą powodować mroczne myśli i uczucie niepokoju. Twój związek uczuciowy może teraz zaburzyć zazdrość. Przez brak zaufania do partnera możesz się czuć zagubiona i samotna.

W pracy może się okazać, że jesteś zbyt łagodna, aby zmierzyć się z niesprzyjającymi Ci ludźmi. Jednakże wykażesz się ogromną przedsiębiorczością, zwłaszcza jeśli pracujesz w nieruchomościach. Możesz być spokojna o stan swoich finansów, możliwe też, że otrzymasz jakąś rekompensatę lub odszkodowanie. Jeśli poczujesz, że coś idzie bardzo nie po Twojej myśli i tracisz nad czymś kontrolę, nie zapominaj, żeby wyciągnąć naukę ze swoich błędów i zacznij działać od nowa.

Droga Panno, nie tylko aniołowie pomagają Ci w samorozwoju, towarzyszą Ci również inne świetliste istoty. Są to siły z królestwa minerałów, roślin i zwierząt, jak również duchy natury, Mistrzowie Duchowi, boginie, bogowie, a także duchy przodków. W różnych momentach życia możesz odczuwać silniejszy związek z konkretnymi siłami, które przesyłają Ci pomoc, radę i ochronę. Teraz jest czas, byś była świadoma ich obecności w Twoim życiu. One również, jak aniołowie, szanują Twoją wolną wolę. Czekają na zaproszenie do Twojego życia i cieszą się, kiedy przesyłasz im swoje myśli i zwracasz się do nich o wsparcie. Z miłością pomogą Ci podążać drogą Twojej duszy.

~~ Słuchająca Aniołów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.