Archiwum kategorii: Lew – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Lwa 20 – 26 marca 2023

W poniedziałek sekstyl Słońca do Plutona obdarzy was niespożytą siłą, jednak Księżyc w Rybach przypomni o słabościach, starajcie się znaleźć równowagę między tym, co obdarza mocą a co zniewala. Wieczorem Słońce opuści znak Ryb i wkroczy do życzliwego Barana i rozpocznie się astronomiczna wiosna, natomiast we wtorek po południu do Słońca dołączy Księżyc, wieczorem dojdzie do nowiu, który przyniesie w niedługim czasie nową podróż lub kolejny etap zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji. W środę myśli i emocje krążyć będą wokół planowanych podróży oraz oczekiwanych egzaminów, kiedy Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Merkurym oraz Jowiszem w przyjaznym Baranie. W czwartek dojdzie do niezwykle ważnego – zwłaszcza dla waszego znaku – wydarzenia, bowiem Pluton, planeta głębokich przeżyć, odrodzenia i transformacji po kilkunastu latach pobytu w Koziorożcu, zawita do przeciwległego Wodnika – na razie na kilka miesięcy, wpływ Plutona odczują przede wszystkim Lwy urodzone od 23 do 25 lipca. W czwartek wieczorem Księżyc opuści życzliwego Barana i wejdzie do Byka, ogarnie was odrobina lenistwa, ale następnego dnia koniunkcja Księżyca z powabną Wenus wprawi was w dobry humor i nawet obowiązki zawodowe wykonacie z przyjemnością. W sobotę Mars opuści znak Bliźniąt i wejdzie do Raka, w którym jest wyjątkowo słaby, może to wpłynąć niekorzystnie na osoby, którym trudno jest zapanować nad impulsywnością, liczcie się też z tym, że w ciągu nadchodzących dwóch miesięcy będziecie mieć tendencję do działania przeciwko sobie, pojawią się tez ukryci wrogowie. W niedzielę Księżyc w życzliwych Bliźniętach zachęci do kontaktu z przyjaciółmi.

Talizmany na Rok Wodnego Królika

Horoskop tygodniowy dla Lwa 13 – 19 marca 2023

Księżyc w życzliwym Strzelcu sprawi, że do środy towarzyszyć wam będzie dobry nastrój, pomimo że przez cały tydzień pozostawać będziecie pod wpływem niesprzyjającej koniunkcji Słońca z Neptunem w napiętym aspekcie do nadgorliwego Marsa. W środę po południu Księżyc zawita do obowiązkowego Koziorożca, co skłoni do wytężonej pracy i nadrabiania zaległości, w czwartek i piątek natomiast Merkury dołączy do Słońca i Neptuna i wszystkie trzy planety utworzą ścisłą kwadraturę z Marsem – sprawy finansowe, do tej pory ignorowane, nabiorą znaczenia i zmuszą do aktywnej ingerencji w transakcje, które mogą nie być dla was korzystne. W przypadku niektórych osób terapia oraz praca nad sobą okażą się bardzo wymagające, a nawet mało skuteczne. W czwartek Wenus opuści życzliwego Barana i wejdzie do Byka, ale nabierze mocy sprawczej, łatwiej będzie o porozumienie ze współpracownikami, niektóre Lwy wpadną w oko komuś w pracy, szykuje się jakiś romans. W piątek po południu Księżyc wejdzie do przeciwległego Wodnika, uwagę i uczucia skierujecie na ważne dla was relacje, warto w czasie weekendu zrobić coś wspólnie. W niedzielę rano Merkury zmieni znak i wejdzie do życzliwego Barana, staniecie się znacznie bardziej mobilni i aktywni umysłowo, późnym popołudniem Księżyc zawita do znaku Ryb, co powinno was zrelaksować.

Talizmany na Rok Wodnego Królika

Horoskop tygodniowy dla Lwa 6 – 12 marca 2023

Na początku tygodnia sekstyl Słońca do nieprzewidywalnego Urana zafunduje wam niespodzianki, dodatkowo we wtorek pełnia Księżyca w sumiennej Pannie podkręci emocje, będziecie więc funkcjonować na przyspieszonych obrotach, co widoczne będzie zarówno w pracy, jak i w domu. Również we wtorek Saturn wreszcie opuści przeciwległego Wodnika i wkroczy do melancholijnych Ryb, przestaniecie się czuć ograniczani przez partnerów, ale żeby zrealizować pomysły, jakie istnieją w formie idei, trzeba będzie włożyć sporo wysiłku i praktycznych działań, najbardziej opłacalne okażą się inwestycje w nieruchomości. W środę po południu Księżyc zawita do życzliwej Wagi, w dobrym nastroju więc będziecie świętować Dzień Kobiet, szanując bardziej delikatną i chętną do porozumienia część natury każdego człowieka, bez względu na płeć. W czwartek i piątek opozycja Księżyca najpierw do dobroczynnego Jowisza a następnie powabnej Wenus w życzliwych znakach pozwoli zachować dobry nastrój i zamarzyć o podróżach zagranicznych. W czasie weekendu Księżyc w Skorpionie trochę pogorszy nastrój, wzbudzi jednak pożądanie, energię najłatwiej rozładujecie w zaciszu sypialni, do czego zachęci również sekstyl kochliwej Wenus ze zdobywczym Marsem.

Talizmany na Rok Wodnego Królika