Archiwum kategorii: Panna – horoskop miesieczny

Horoskop miesięczny na marzec 2023 dla Panny

Słońce w przeciwległych Rybach przebywa do 20 marca, koncentrując energię na sprawach partnerów, zarówno życiowych, jak i biznesowych. 7 marca pełnia Księżyca w waszym znaku w sekstylu do nieprzewidywalnego Urana zafunduje wam dużą dawkę emocji w wyniku zaskakujących wydarzeń na uczelni lub za granicą, co będzie miało wpływ na wasz stan posiadania. Dodatkowo tego samego dnia wprowadzający ograniczenia Saturn, wielki nauczyciel, po latach zmieni znak i na kolejne 3 zadomowi się w przeciwległych Rybach, przynosząc doświadczenia zmieniające świadomość. Od 13 do 20 marca Słońce znajdzie się w koniunkcji ze zwodniczym Neptunem, w dniach 16-17 marca dołączy do nich Merkury i wszystkie trzy planety znajdą się w napiętym aspekcie z Marsem w Bliźniętach, co zapowiada konflikty w pracy, partnerzy biznesowi mogą okazać się nieuczciwi lub mało zdecydowani, umowy nie dojdą do skutku, trudno się będzie zorientować o co właściwie chodzi, wszystko to doprowadzi do nieprzyjemnej rozmowy, trudno będzie uniknąć stresu. 20 marca Słońce opuści przeciwległe Ryby i wejdzie do znaku Barana, uwagę skierujecie na zarządzanie wspólnym stanem posiadania i zdobywanie spadków, dotacji lub świadczeń od różnych instytucji, 21 marca nów Księżyca w Baranie może oznaczać, że w niedługim czasie rozpoczniecie starania o kredyt lub inny rodzaj dofinansowania. 23 marca dojdzie do ważnego astrologicznego wydarzenia – po blisko 2 dekadach Pluton, planeta głębokich przemian i transformacji, opuści życzliwego Koziorożca i wkroczy do Wodnika – na razie na krótko, bo do czerwca, w najbliższych miesiącach powinniście zadbać o zdrowie, zmienić sposób odżywiania i znacznie mniej pracować.

W pierwszych dniach miesiąca Merkury, władca waszego znaku, znajdzie się w bliskiej koniunkcji z ograniczającym Saturnem, co może utrudnić poruszanie się, już 2 marca wieczorem zmieni znak i wejdzie do przeciwległych Ryb, gdzie jest na wygnaniu i w upadku, najbliższe tygodnie mogą więc przynieść nie tylko osłabienie intelektualne, ale przede wszystkim poczucie, że niewiele od was zależy. Od 11 do 13 marca sekstyl Merkurego do Urana, zwykle korzystny, tym razem przynieść może rozczarowanie, bo wasze dobre pomysły nie zostaną właściwie zrozumiane, najbardziej sfrustrowani będziecie w dniach 16-17 marca, możecie się bowiem uwikłać we współpracę, która okaże się dla was wyjątkowo niekorzystna. 19 marca Merkury opuści Ryby i wejdzie do odważnego Barana, odzyskacie zapał i umiejętność sprawnego zarządzania, dni między 27 a 29 marca okażą się bardzo korzystne dla inwestycji, zwłaszcza zagranicznych.

Wenus w Baranie w pierwszych dniach miesiąca utworzy koniunkcję z Jowiszem, co okaże się korzystne dla większych zakupów, zwłaszcza wycieczek zagranicznych, również sekstyl planety miłości z pożądliwym Marsem od 9 do 13 marca zapowiada seksualny zawrót głowy oraz zyski z inwestycji. 16 marca Wenus wejdzie do życzliwego Byka, w którym jest bardzo mocna, druga połowa miesiąca sprzyjać więc będzie miłosnym przygodom – między 17 a 19 marca sekstyl Wenus z Saturnem sprawi, że zapragniecie spotkać kogoś na stałe, kto zapewni na długo emocjonalne bezpieczeństwo, natomiast w ostatnich dniach miesiąca koniunkcja Wenus z Uranem ułatwi nawiązanie krótkotrwałego romansu, przynoszącego jednorazową, ale ekscytującą przyjemność.

Mars w Bliźniętach jeszcze do 25 marca będzie was gnał do wytężonej pracy, dopiero kiedy wejdzie do życzliwego Raka postawicie na przyjaźń i ważne rodzinne relacje – uważajcie jednak, bo Mars w Raku potrafi narozrabiać, kiedy poczujecie się dotknięci, starajcie się więc wykazać cierpliwością i większą wyrozumiałością w stosunku do bliskich.

Horoskop miesięczny na luty 2023 dla Panny

Słońce w Wodniku do 18 lutego skieruje uwagę na ochronę zdrowia, zachęci do wypróbowania nowej diety oraz skłoni do wytężonej pracy, stosując najnowsze osiągnięcia techniki. 5 lutego pełnie Księżyca w Lwie rozbudzi silniejsze niż zwykle emocje, ponieważ towarzyszyć jej będą dwa napięte aspekty – Słońca i Księżyca z wybuchowym Uranem oraz Wenus z Marsem, w dniach od 3 do 7 lutego jedna konfiguracja pokrzyżuje plany związane z nauka, wyjazdami zagranicznymi oraz wprowadzi nieporozumienia do związków przyjaźni, druga zaostrzy napięte stosunki partnerskie – zamiast czułości i zrozumienia, jakie oczekuje ukochana osoba, otrzymać może z waszej strony ponaglenia, pośpiech i wymagania, co nie sprzyja miłości. Między 14 a 18 lutego Słońce w koniunkcji z Saturnem może was unieruchomić, pojawią się problemy ze zdrowiem, głównie z kręgosłupem lub trawieniem, na szczęście tranzyt minie bez konsekwencji, kiedy 18 lutego Słońce zmieni znak i wkroczy do przeciwległych Ryb, rozpoczynając miesiąc, w którym całą energię powinniście skierować na zaspokojenie potrzeb partnerów życiowych i biznesowych. Nów Księżyca, do którego dojdzie już 20 lutego, zapowiada początek owocnej współpracy.

Merkury, władca waszego znaku, do 11 lutego przebywa w odpowiedzialnym Koziorożcu, będziecie w tym czasie zaabsorbowani głównie pracą, wymagającą zaangażowania i tworzenia struktur, między 5 a 8 lutego sekstyl Merkurego do intuicyjnego Neptuna w przeciwległych Rybach przyniesie odkrywcze pomysły i nawiązanie współpracy z osoba twórczą, ale mało zorganizowaną. Od 9 do 11 lutego pozostaniecie pod wpływem koniunkcji Merkurego z Plutonem, co sprzyja odkrywaniu tajemnic, ale skłania do podejmowania kontrowersyjnych decyzji. 11 lutego Merkury przejdzie do wyzwolonego Wodnika, umysł jeszcze bardziej się wam otworzy na oryginalne rozwiązania zarówno w pracy, jak i w ochronie zdrowia. Między 16 a 20 lutego sekstyl Merkurego do Jowisza sprzyja korzystnym i śmiałym inwestycjom. Od 20 do 23 lutego Merkury w napiętym aspekcie z rewolucyjnym Uranem oraz korzystnym trygonie z Marsem sprawi, że uda się wymyślić oryginalny sposób na wprowadzenie zmian w pracy, za co zabierzecie się z zapałem, ale ekscytacja sprawi, że staniecie się bardzo nerwowi.

Wenus przebywa w przeciwległym znaku Ryb do 20 lutego, warto wykorzystać ten czas na budowanie korzystnego wizerunku, będziecie w tym czasie przyciągać osoby życzliwe a nawet między 6 a 10 lutego, kiedy Wenus utworzy trygon z nieprzewidywalnym Uranem, w życiu niektórych Panien pojawi się niespodziewanie miłość. Bardzo romantycznie a równocześnie zmysłowo zrobi się między 13 a 20 lutego, kiedy Wenus znajdzie się najpierw w koniunkcji z marzycielskim Neptunem a następnie w sekstylu z pożądliwym Plutonem, wystrzegajcie się jedynie zazdrości, która potrafi popsuć nawet najlepiej rozwijający się związek. 20 lutego Wenus opuści przeciwległe Ryby i wejdzie do bojowego Barana, tracąc wiele ze swojej mocy, pomoże jednak zdobyć kredyt, dofinansowanie lub inny rodzaj świadczeń, pod warunkiem, że o to zawalczycie.

Mars nadal tranzytuje znak Bliźniąt, kierując aktywność na sprawy zawodowe, starajcie się zachować równowagę między pracą a pozostałą częścią życia, bo Panny skore są do wpadania w okresowy pracoholizm.

Horoskop miesięczny na styczeń 2023 dla Panny

Słońce w życzliwym Koziorożcu przebywa do 20 stycznia, kierując uwagę na sprawy związane z dziećmi, rozwijając kreatywność i chęć sprawiania sobie przyjemności. Od 3 do 7 stycznia trygon Słońca do Urana uruchomi nagłą potrzebę zdobywania wiedzy i poszerzenia świadomości. Pełnia Księżyca w Raku, do której dojdzie w nocy z 6 na 7 stycznia, wzbudzi emocje w relacjach przyjacielskich lub w grupie osób, podzielających wasze zainteresowania, górę weźmie ego i ambicja, co nie sprzyja właściwej komunikacji, zwłaszcza że Merkury, władca waszego znaku, znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem, a ponieważ się cofa, to zmierza w niewłaściwym kierunku. Między 11 a 15 stycznia sekstyl Słońca do Neptuna w przeciwległych Rybach rozbudzi marzenia i romantyczne oczekiwania ze strony partnerów. Od 16 do 20 stycznia koniunkcja Słońca z Plutonem pozwoli zmierzyć się z własnymi słabościami, pożądaniami oraz ciemną stroną osobowości. 20 stycznia Słońce opuści życzliwego Koziorożca i wkroczy do znaku Wodnika, rozpoczynając miesiąc, w którym szczególną uwagę zwrócicie na zdrowie i właściwą dietę, możecie spodziewać się nawału pracy, relacje z podwładnymi i zleceniobiorcami nabiorą większego znaczenia. Nów Księżyca, do którego dojdzie 21 stycznia, zapowiada początek zawodowego projektu lub rozpoczęcie nowej diety i zmianę stylu życia. Od 22 do 27 stycznia sekstyl Słońca do szczodrego Jowisza sprzyja dobrym inwestycjom i zwiększeniu stanu posiadania. W ostatnich dniach miesiąca trygon Słońca do Marsa wpłynie na zwiększenie aktywności zawodowej.

Merkury, władca waszego znaku, przebywający w życzliwym Koziorożcu, cofa się do 18 stycznia, w tym czasie niewskazane jest rozpoczynanie nowych spraw, szczególnie związanych z szeroko pojętą komunikacją, jest to natomiast właściwy moment na dokonanie korekty w realizowanych od dłuższego czasu projektach. W pierwszych dniach miesiąca sekstyl Merkurego do Neptuna sprzyja głębokim wglądom, korzystaniu z intuicji, zwłaszcza w kontekście współpracy z osobami kreatywnymi lub podążającymi drogą rozwoju osobistego. Od 7 do 9 stycznia Merkury w trygonie do Urana otworzy przed wami drzwi prowadzące do poznania ponadzmysłowego, niektóre Panny wpadną na znakomite pomysły, które pomogą rozwiązać ich problemy – wymierne korzyści odniesiecie dopiero pod koniec miesiąca, kiedy Merkury powtórzy aspekt, ale już biegnąc ruchem prostym.

Wenus w życzliwym Koziorożcu w pierwszych dniach nowego roku znajdzie się w koniunkcji z dominującym Plutonem, dlatego niektóre Panny mogą działać pod wpływem potężnej namiętności, ale już 3 stycznia Wenus zmieni znak, wkroczy do wyzwolonego Wodnika i od razu znajdzie się w sekstylu z dobroczynnym Jowiszem, co da wam uczucie lekkości w sprawach związanych z miłością oraz finansami. Od 7 do 11 stycznia Wenus w trygonie do Marsa może sprawić, że zawodowa znajomość zakończy się gorącym romansem, a przynajmniej flirtem, co wpłynie korzystnie na współpracę, ale w dniach 13 – 17 stycznia, kiedy Wenus ustawi się w napiętym aspekcie do nieprzewidywalnego Urana, może doprowadzić do konfliktu a nawet zerwania innej znajomości lub przyjaźni. Między 21 a 24 stycznia niektóre Panny poczują się osamotnione, inne wprowadzą świadome ograniczenia w diecie, kiedy Wenus znajdzie się w koniunkcji z surowym Saturnem. 27 stycznia Wenus wkroczy do przeciwległych Ryb, rozpoczynając okres, w którym przyciągać zaczniecie osoby życzliwe i kochające, to czas na rozwój związków i poprawę relacji z partnerami.

Mars w Bliźniętach do 12 stycznia jeszcze się cofa, co źle wpływa na działalność intelektualną, ale kiedy ruszy do przodu zaczniecie bardziej aktywnie angażować się w rozwój kariery, zwłaszcza pod koniec miesiąca, kiedy Słońce ustawi się w trygonie do Marsa, rozpoczniecie bardzo owocna współpracę.

Nowy Czwarty Wymiar jest już dostępny >>

Horoskop miesięczny na grudzień 2022 dla Panny

Słońce w znaku Strzelca przebywa do 21 grudnia, kierując uwagę na sprawy domowe i rodzinne, skłaniając do zaprowadzenia porządku we własnym otoczeniu. 8 grudnia dojdzie do pełni Księżyca w Bliźniętach w koniunkcji z Marsem, co wzbudzi wiele emocji i doprowadzi do dyskusji na temat pracoholizmu i poświęcania zbyt wiele czasu sprawom zawodowym, trudno wam będzie pogodzić jedno z drugim, ale już w dniach 10 – 14 grudnia sekstyl Słońca do Saturna pozwoli znaleźć równowagę między dwoma ważnymi aspektami życia. Od 12 do 16 grudnia Słońce w kwadraturze do zwodniczego Neptuna ostrzega przed nieuczciwymi klientami, kontrahentami lub wspólnikami, pojawią się też kontrowersje i nieporozumienia w osobistym partnerstwie. 19 i 20 grudnia pozostaniecie pod wpływem kwadratury Słońca do Jowisza, wbrew pozorom nie jest to trudny aspekt, ponieważ Jowisz jest planetą dobroczynną, przyniesie więc okazję do spotkań z osobami prominentnymi, naukowcami lub obcokrajowcami, co oczywiście może wzbudzić pewną dozę napięcia. 20 grudnia Jowisz opuści przeciwległe Ryby i ponownie wkroczy do znaku Barana, co zacznie sprzyjać zarządzaniu wspólnymi finansami, następnego dnia znak zmieni również Słońce i wkroczy do życzliwego Koziorożca, nadal pozostając w aspekcie z Jowiszem do 24 grudnia – niedługo pojawi się szansa na dobre inwestycje, pozyskanie grantu, dotacji lub korzystnego kredytu. Święta Bożego Narodzenia zapowiadają się spokojnie, nów Księżyca, do którego dojdzie 23 grudnia, przyniesie w najbliższym czasie początek kreatywnego projektu lub znalezienie nowego hobby.

Merkury, władca waszego znaku, do 7 grudnia przebywa jeszcze w znaku Strzelca, gdzie nie czuje się najlepiej, w dodatku w pierwszych dniach miesiąca znajdzie się w kwadraturze do zwodniczego Neptuna w przeciwległych Rybach, unikajcie spekulacji i pozostańcie zdystansowani w stosunku do niektórych propozycji lub informacji, mogą bowiem zawierać nieprawdę lub chęć manipulacji waszą opinią. Między 5 a 7 grudnia pozostaniecie pod wpływem kwadratury Merkurego do Jowisza, pojawi się szansa na interesujące spotkanie z prawnikami, naukowcami, obcokrajowcami lub celebrytami, wykorzystajcie je mądrze, pozostańcie raczej skromni a więcej na tym zyskacie. 7 grudnia Merkury zawita do życzliwego Koziorożca, gdzie nabierze mocy, zaczniecie myśleć w sposób bardziej konkretny i zorganizowany, co jest waszą niewątpliwą zaletą. Miedzy 16 a 18 grudnia trygon Merkurego do inspirującego Urana ułatwi znalezienie oryginalnego rozwiązania problemów, jakie mogły się pojawić w sprawach dotyczących pieniędzy, edukacji oraz współpracy międzynarodowej, niektóre Panny z dnia na dzień zdecydują się wyjechać za granicę. W czasie Świąt Bożego Narodzenia sekstyl Merkurego do Neptuna pozwoli poczuć się komfortowo i przyjemnie w gronie rodzinnym przy świątecznym stole.

Wenus tranzytuje znak Strzelca do 10 grudnia, pomagając utrzymać przyjemną atmosferę w domu, jedynie 1 grudnia może dojść do nieprzyjemnej wymiany zdań, kiedy Wenus znajdzie się w opozycji do impulsywnego Marsa. 2 grudnia Wenus utworzy korzystny aspekt z Saturnem, w rodzinie mogą pojawić się „ciche dni”, które najlepiej zakończyć romantycznym gestem, do czego zachęca napięty aspekt Wenus do Neptuna między 2 a 6 grudnia – wasz życiowy partner po ostrej wymianie zdań może czuć się rozczarowany lub zawiedziony, starajcie się przekonać go o swoim przywiązaniu. 9 grudnia, zanim zmieni znak, Wenus znajdzie się w kwadraturze do Jowisza w przeciwległych Rybach, a to oznacza, że ekskluzywny prezent przywróci spokój w rodzinie. 10 grudnia Wenus zawita do życzliwego Koziorożca, dla niektórych Panien rozpocznie się czas miłosnych poszukiwań partnerki na całe życie, okazja na nieoczekiwane spotkanie i przyspieszony rytm serca pojawi się tuż przed samymi Świętami Bożego Narodzenia, miedzy 20 a 24 grudnia, kiedy Wenus znajdzie się w trygonie do nieprzewidywalnego Urana, aspekt ten podpowiada również, że osoby, które pozostawiły zakupy prezentów na ostatni moment, wydadzą więcej pieniędzy, niż planowały, ale za to ich podarunki okażą się wyjątkowo oryginalne i niepowtarzalne. Ostatnie dni roku przyniosą ekscytujące spotkania, kiedy Wenus znajdzie się w sekstylu do Neptuna, w koniunkcji z Wenus i Plutonem – pojawi się romantyczny zawrót głowy, rozbudzi się też namiętność, Sylwester więc zapowiada się niezwykle elektryzująco.

Mars w Bliźniętach porusza się biegiem wstecznym do 27 grudnia, nie wszystkie zawodowe projekty pójdą według waszych oczekiwań, ponieważ aktywność ulegnie zahamowaniu, dobrze wam to jednak zrobi, bo grudzień jest miesiącem, który najlepiej jest poświęcić rodzinie i najbliższym. Unikajcie impulsywnych wypowiedzi między 6 a 10 grudnia, kiedy Słońce utworzy opozycję z zadziornym Marsem.

Horoskop miesięczny na listopad 2022 dla Panny

Do 22 listopada Słońce przebywa w życzliwym Skorpionie zasilając was energetycznie, kierując uwagę na porządkowanie otoczenia i komunikację z rodzeństwem i sąsiadami. 8 listopada pełnia w Byku okaże się wyjątkowa, bo towarzyszy jej zaćmienie Księżyca w koniunkcji z buntowniczym Uranem, w opozycji nie tylko do Słońca, ale także Merkurego i Wenus w Skorpionie, dodatkowo wszystkie planety znajda się w kwadraturze z surowym Saturnem, może więc dojść do konfliktów, które negatywnie odbiją się na zdrowiu, powinniście też uważać na drogach, zdjąć nogę z gazu i przestrzegać przepisów, bo w przypadku kontroli drogowej nie pomogą żadne tłumaczenia. Między 13 a 17 listopada trygon Słońca do Neptuna sprawi, że staniecie się bardzo pomocni wobec osób potrzebujących wsparcia, natomiast od 16 do 22 listopada korzystne aspekty Słońca z potężnym Plutonem i dobroczynnym Jowiszem w przeciwległych Rybach pomogą rozwiązać najtrudniejsze problemy, ponieważ ludzie będą wam życzliwi, macie szansę nawiązać międzynarodowe kontakty z osobami o wielkim znaczeniu w społeczeństwie, nauczycielami, prawnikami, artystami. 22 listopada Słońce opuści przyjaznego Skorpiona i wkroczy do optymistycznego Strzelca, zaczniecie wyznaczać sobie nowe cele i zadania do wykonania, uwagę skierujecie na potrzeby domowników i zwierząt. 23 listopada dojdzie do nowiu Księżyca w Strzelcu, to może być początek przedsięwzięcia, w którym liczyć się będą ambitne i szczytne cele.

Merkury, władca waszego znaku, przebywa w życzliwym Skorpionie do 17 listopada, wspierając w komunikacji Słońce i Wenus podczas trudnych momentów towarzyszących pełni, jedynie między 9 a 11 listopada może dojść do utrudnień w wyrażaniu swoich opinii, ponieważ Merkury utworzy napiętą kwadraturę z wymagającym Saturnem, w tych dniach mogą wystąpić trudności na drogach, trzeba będzie korzystać z objazdów, niektóre Panny poczują się wyczerpane lub odezwą się przewlekłe dolegliwości. Od 13 do 17 listopada natomiast zapali się zielone światło dla wszelkich spraw wymagających rozliczeń, negocjacji i zawierania umów, zwłaszcza międzynarodowych. 17 listopada Merkury wejdzie do znaku Strzelca, w którym jest słaby, staniecie się więc trochę mniej konkretni, za to bardziej wygadani i ruchliwi, szczególnie między 19 a 25 listopada, gdy Merkuremu towarzyszyć będzie w koniunkcji powabna Wenus – życie towarzyskie się rozkręci, nie zabraknie spotkań, ustaleń, umów, negocjacji, podpisywania umów. W ostatnich dniach miesiąca sekstyl Merkurego do Saturna pozwoli się zorganizować i ustalić priorytety.

Wenus także przebywa w Skorpionie do 16 listopada, nie może jednak tam rozwinąć skrzydeł, w przypadku konfliktu trudno wiec będzie o zgodę, zwłaszcza między 4 a 9 listopada, gdy znajdzie się w problematycznych aspektach z niesubordynowanym Uranem i wymagającym Saturnem. Dopiero od 8 do 12 listopada pojawi się szansa na porozumienie ponad podziałami, kiedy Wenus utworzy trygon z Neptunem w przeciwległych Rybach. Jeszcze lepiej powiedzie się zarówno w miłości, jak i w finansach między 13 a 16 listopada, kiedy Wenus utworzy korzystne aspekty z generującym energię Plutonem i szczodrym Jowiszem w Rybach. 16 listopada Wenus zawita do optymistycznego Strzelca, wnosząc do waszego życia więcej radości, szczególnie między 19 a 25 listopada, ponieważ towarzyszyć będzie Merkuremu w ścisłej koniunkcji – to czas na miłość, udane spotkania, zarówno biznesowe, jak i osobiste, pozytywne nastawienie sprawi, że poczujecie się lepiej i łatwiej pokonacie wszelkiego rodzaju dolegliwości – jedynie trudno się będzie obejść bez słodyczy, więc niektórym Pannom przybędzie trochę na wadze.

Mars tranzytuje znak Bliźniąt przez cały miesiąc, poruszając się biegiem wstecznym, co sprawi, że niektóre wasze zawodowe projekty ulegną zahamowaniu, trzeba będzie coś poprawić, sprzęty mogą się psuć, trudno się będzie porozumieć bez stresów, zwłaszcza od 15 do 25 listopada, gdy Mars utworzy napięty aspekt z Neptunem w przeciwległych Rybach – sprawdzajcie każdy dokument kilkakrotnie i nie podejmujcie pochopnie decyzji, bo ktoś może wami manipulować. Dopiero w ostatnich dniach miesiąca korzystny aspekt Marsa z Saturnem sprawi, że staniecie się bardziej skuteczni w działaniu.

Czwarty Wymiar na listopad 2022 już w sprzedaży >>

Horoskop miesięczny na październik 2022 dla Panny

Słońce w znaku Panny przebywa do 23 października kierując waszą uwagę na sprawy finansowe. 9 października, kiedy dojdzie do pełni Księżyca w Baranie, pojawią się okoliczności, które wzbudzą emocje, może to być niezaplanowana inwestycja lub większy wydatek, co podniesie ciśnienie. 

Między 9 a 13 października Słońce znajdzie się w korzystnym aspekcie z Saturnem, niektóre Panny niespodziewanie rozpoczną długotrwały projekt, który przyniesie niewielkie, ale stałe zyski w przyszłości, inne zaprowadzą rewolucyjne zmiany w pracy, ponieważ jednocześnie Saturn przez większość miesiąca tworzy napięty aspekt z nieprzewidywalnym Uranem, co wpłynie na przeorganizowanie dotychczasowych stabilnych zasad. 

Między 16 a 23 października Słońce znajdzie się w energetyzującym aspekcie z Marsem oraz w konfliktowej kwadraturze z przemocowym Plutonem, co zapowiada walkę na słowa i argumenty, która może zakończyć się przymusowym działaniem i koniecznością transformacji – towarzysząca Słońcu Wenus skłaniać będzie do kompromisu, ale nie w każdym przypadku będzie on możliwy do osiągnięcia. 

23 października Słońce i Wenus w koniunkcji opuszczą znak Wagi i wkroczą do życzliwego Skorpiona, uczucia się pogłębią, ale emocje mogą wziąć górę nad dążeniem do porozumienia. 25 października dojdzie do nowiu Księżyca w tym znaku, zrobi się nostalgicznie i melancholijnie w związku z porą roku i zbliżającym się Świętem Zmarłych. 29 października Jowisz wycofa się na parę miesięcy do przeciwległych Ryb, otrzymacie ponowną szansę, aby osiągnąć popularność.

Merkury w waszym znaku 2 października powróci do biegu prostego, co znacznie ułatwi wam życie, do 11 października macie czas na podejmowanie strategicznych decyzji, to najlepszy moment na wprowadzenie w życie swoich planów i zamierzeń. Od 4 do 8 października pozostaniecie pod wpływem trygonu Merkurego do Plutona, co wpłynie na głęboką transformację sposobu myślenia, szczególnie w odniesieniu do dzieci oraz twórczej działalności, inni zaczną się liczyć z waszym zdaniem. 11 października Merkury opuści wasz znak i wejdzie do Wagi, co wpłynie na sprawną komunikację w związkach oraz ułatwi negocjacje finansowe, zwłaszcza że od razu znajdzie się w opozycji z Jowiszem, pojawi się więc szansa na zdobycie dofinansowania lub kredytu. Między 21 a 23 października trygon Merkurego do Saturna pozwoli zaprowadzić w pracy ład tam, gdzie do tej pory panował chaos, natomiast od 25 do 28 października Merkury w trygonie do Marsa i w kwadraturze do Plutona zapowiada walkę na argumenty, którą macie szansę wygrać.

Wenus, tak jak Słońce, przebywa w Wadze do 23 października, warto ten czas wykorzystać na poprawę sytuacji finansowej, nie zabraknie wam ani chęci, ani energii, zwłaszcza między 11 a 23 października, kiedy Wenus najpierw utworzy trygon z wymagającym Saturnem, co pozwoli zażegnać objawy buntu, pojawiające się w pracy, następnie znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem, tworząc korzystny aspekt z Marsem, natomiast napięty z Plutonem – wykażecie się charyzmą i konsekwencją w dążeniu do celu. Po 23 października, kiedy Wenus wraz ze Słońcem zawitają do życzliwego Skorpiona, staniecie się zdecydowani, ale podatni na zranienie, chrońcie więc swoje emocje.

Mars w Bliźniętach kieruje aktywność na przekonywanie innych do swoich zawodowych pomysłów, uważajcie jednak między 9 a 16 października, kiedy Mars znajdzie się w napiętym aspekcie ze zwodniczym Neptunem w przeciwległych Rybach, ktoś może was oszukać, trudno też będzie wytłumaczyć swoim partnerom biznesowym, na czym polega wasza taktyka. Między 16 a 20 października, kiedy Wenus utworzy trygon z Marsem i kwadraturę z Plutonem, powinniście się liczyć ze wzrostem namiętności, a co za tym idzie również zazdrości, szczególnie w związkach o niedługim stażu.

Nowy Czwarty Wymiar już w sprzedaży! >>

Horoskop miesięczny na wrzesień 2022 dla Panny

Słońce w waszym znaku przebywa do 23 września, nie zabraknie wam więc energii i motywacji do samorealizacji, to najlepszy okres w roku, aby wykorzystać swój potencjał a także aby zatroszczyć się o osobiste potrzeby. Najwięcej emocji czeka was w okolicach 10 września, podczas pełni Księżyca w przeciwległych Rybach w koniunkcji z twórczym Neptunem i w korzystnych aspektach do nieprzewidywalnego Urana. Tylko od was zależy, czy skorzystacie z inspiracji i zaangażujecie się w relację lub projekt, wymagający elastycznego, oryginalnego i kreatywnego podejścia, nie zaczynajcie jednak czegoś, co wydaje się  niepewne, bo tego samego dnia Merkury, władca waszego znaku, zmieni bieg na wsteczny, co nie daje gwarancji na trwałość. Między 15 a 21 września Słońce w waszym znaku znajdzie się w opozycji do Neptuna i trygonie do Plutona, uważajcie na naciągaczy i oszustów, zadbajcie o zdrowie i swoje dobre samopoczucie.

23 września Słońce opuści wasz znak i wejdzie do Wagi, rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będą finanse i zabezpieczenie stanu posiadania, 25 września dojdzie do nowiu Księżyca w Wadze w opozycji do Jowisza, jednocześnie retrogradujący Merkury w koniunkcji z Wenus w waszym znaku utworzą aspekty ze zwodniczym Neptunem i potężnym Plutonem, warto ten czas wykorzystać na przygotowania budżetu potrzebnego do zrealizowania ważnej inwestycji we współpracy z innymi ludźmi, na początek przedsięwzięcia poczekajcie jednak przynajmniej do 2 października, kiedy Merkury powróci do biegu prostego.

Merkury, władca waszego znaku, do 23 września przebywa w Wadze, ułatwiając komunikację z każdego rodzaju partnerami, zarówno osobistymi, jak i biznesowymi, szczególnie w sprawach dotyczących umów finansowych. W pierwszych dniach miesiąca Merkury znajdzie się w opozycji do Jowisza, co sprzyja pozyskiwaniu funduszy oraz wszelkiego rodzaju dotacji. 10 września Merkury wejdzie w retrogradację, w której pozostanie do 2 października, ale 23 września po południu wycofa się do waszego znaku – zanim jednak to nastąpi znajdzie się „w sercu” Słońca w znaku Wagi, to będzie moment, w którym wszystko stanie się dla was jasne a wasze plany finansowe zostaną docenione. Między 17 a 20 września ponowna opozycja Merkurego do Jowisza sprawi, że trzeba będzie coś zwrócić, niektóre Panny wybiorą się w podróż do miejsca, w którym już kiedyś były.

Wenus wejdzie do waszego znaku 5 września i pozostanie w nim do 29 września, staniecie się bardziej przystępni i gotowi do współpracy, wolne Panny zaczną poszukiwać miłości, uważajcie jednak, aby nie być zbyt krytycznymi wobec swoich wybrańców, bo spłoszycie pojawiające się uczucie, zwłaszcza między 14 a 18 września, gdy Wenus znajdzie się w kwadraturze z przebojowym Marsem. Przyjazne nastawienie i dobra wola natomiast zaprocentują w dniach od 18 do 22 września, gdy Wenus utworzy korzystny trygon do przynoszącego okazję Urana w życzliwym Byku, niektóre Panny Amor może ugodzić niespodziewanie prosto w serce. Dni między 25 a 28 września również okażą się znaczące dla uczuć i sytuacji finansowej, ze względu na nów Księżyca w Wadze i konfigurację, jaką Wenus z Merkurym utworzą z innymi planetami. 29 września Wenus opuści wasz znak i wejdzie do Wagi, w której jest bardzo mocna, wpłynie to korzystnie zarówno na relacje w związkach, jak i na finanse.

Mars przez cały wrzesień oraz kolejne miesiące przebywa w znaku Bliźniąt, wzmacniając ambicję i chęć do działania, aktywność skierujecie na sprawy zawodowe i realizację celów, szczególnie w pierwszych dniach miesiąca, gdy utworzy sekstyl z dobroczynnym Jowiszem, sprzyjając pozyskiwaniu funduszy lub kredytu na ważne inwestycje oraz w ostatnim tygodniu września, gdy znajdzie się w trygonie z Saturnem, co zwiększy skuteczność i pracowitość w wybranych dziedzinach.

Horoskop miesięczny na lipiec 2022 dla Panny

Słońce w życzliwym Raku przebywa do 22 lipca, kierując uwagę na rozwój przyjaźni oraz kontakty z osobami bliskimi sercu. Ciekawe spotkania towarzyskie z udziałem obcokrajowców czkają was w dniach od 8 do 12 lipca, kiedy Słońce znajdzie się w sekstylu z nieprzewidywalnym Uranem, niektóre Panny z dnia na dzień zdecydują się na krótki wypad na wakacje w gronie rodzinnym wraz ze znajomymi lub wybiorą się na wycieczkę zagraniczną, inne poznają osoby, które natchną ich nowymi zainteresowaniami. 13 lipca dojdzie do pełni Księżyca w Koziorożcu, co wzbudzi wiele emocji związanych z atmosferą w grupie zainteresowań, natomiast 16 lipca Słońce znajdzie się w koniunkcji z Merkurym, władcą waszego znaku – tego dnia macie szanse zabłysnąć w otoczeniu, wszyscy dostrzegą waszą wartość.

Od 16 do 22 lipca obie planety utworzą zmienne aspekty – trygon do Neptuna i opozycję do Plutona, intuicja się wyostrzy, relacje z partnerami życiowymi nabiorą głębi, napotkacie na swej drodze osoby uduchowione, ale trochę zagubione, kontakty z dziećmi i kochankami natomiast okażą się pełne presji, wymagań i oczekiwań, może trzeba zmienić metody wychowawcze lub zasady postępowania? 22 lipca Słońce zmieni znak i wejdzie do Lwa, rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle dysponujecie mniejszymi zasobami energetycznymi, jest to więc właściwy moment na zafundowanie sobie odpoczynku i skorzystanie z wakacji – okazja pojawi się na przełomie lipca i sierpnia, kiedy Słońce znajdzie się w trygonie z dobroczynnym Jowiszem. Nów Księżyca, do którego dojdzie 28 lipca, przypomni o tym, że poza pracą i obowiązkami istnieją jeszcze rozrywki, przynoszące wiele radości.

Od 1 do 5 lipca Merkury znajdzie się najpierw w trygonie do Saturna, potem w kwadraturze do Neptuna a na końcu w sekstylu do Marsa – 2 lipca czeka was wiele pracy i obowiązków, które wykonacie sumiennie, następnego dnia ktoś zechce wykorzystać wasz brak uwagi i wprowadzić was w błąd lub trzeba będzie długo tłumaczyć rzeczy dla was oczywiste, natomiast 4 i 5 lipca to dni, w których możecie dokonać większych zakupów. 5 lipca Merkury zawita do życzliwego Raka, co w jeszcze większym stopniu wpłynie na kontakty z przyjaciółmi, również z ważnymi dla was kobietami. 9 lipca Merkury w kwadraturze do Jowisza ostrzega przed przecenianiem swoich możliwości, wykupione wakacje okażą się przyjemne, ale zbyt kosztowne. 13 lipca sekstyl Merkurego do Urana sprzyja niespodziewanym wyjazdom oraz kontaktom międzynarodowym. 19 lipca Merkury wejdzie do znaku Lwa, nadejdzie czas na skorzystanie z letniego wypoczynku, korzystne podróże czekają was między 22 a 24 lipca, gdy Merkury utworzy korzystny aspekt z dobrotliwym Jowiszem, ale od 25 do 29 lipca, gdy Merkury znajdzie się w kwadraturze z Marsem i Uranem, czekają was kłótnie i konflikty.

Wenus przebywa w Bliźniętach do 18 lipca, stosunki w pracy powinny w tym czasie układać się dość harmonijnie, jedynie od 11 do 16 lipca Wenus w trygonie do Saturna i w kwadraturze do Neptuna ostrzega przed nadmiernym zaufaniem w stosunku do partnerów życiowych lub biznesowych, warto oprzeć się na sprawdzonych i wypróbowanych metodach pracy. 18 lipca Wenus wejdzie do życzliwego Raka, gdzie może wykorzystać w pełni swój potencjał, miłość i życzliwość znajdziecie wśród przyjaciół lub w grupie osób, podzielających wasze zainteresowania. Między 22 a 27 lipca, gdy Wenus ustawi się w kwadraturze do Jowisza, uzyskacie wsparcie z instytucji zagranicznych lub uda się korzystnie zainwestować pieniądze, zyski jednak okażą się mniejsze, niż się spodziewaliście.

W pierwszych dniach miesiąca kwadratura Marsa do Plutona zapowiada walkę o uzyskanie dotacji lub zdobycie należnych wam środków finansowych. 5 lipca Mars opuści znak Barana, w którym jest wywyższony i wejdzie do Byka, tracąc dużo ze swej siły i skuteczności. Aktywność skierujecie na sprawy związane z pieniędzmi w kontekście kontaktów międzynarodowych. Na przełomie lipca i sierpnia koniunkcja Marsa z Uranem doprowadzi do gwałtownej rewolucji w tych dziedzinach.

Horoskop miesięczny na czerwiec 2022 dla Panny

Słońce w Bliźniętach do 21 czerwca skieruje uwagę na karierę i pracę zawodową, nie jest to odpowiedni czas na urlop, możecie bowiem w spokoju robić co do was należy, ponieważ Słońce w pierwszej połowie czerwca nie tworzy aspektów. Emocje pojawią się w okolicach 14 czerwca, podczas pełni Księżyca w Strzelcu, oczekiwania domowników okażą się sprzeczne z waszymi celami, warto jednak zastanowić się co zrobić, aby znaleźć równowagę między obowiązkami a ambicjami – okazja pojawi się między 14 a 18 czerwca, kiedy Słońce utworzy zarówno trygon ze stabilizującym Saturnem, jak i kwadraturę z Neptunem, władcą iluzji.

W pracy postawcie na podwładnych i własny zespół, klienci bowiem nie będą wiedzieli o co im chodzi, natomiast w relacjach osobistych trudno wam będzie zrozumieć partnera, pojawi się więc tendencja do ucieczki w sprawy zawodowe. 21 czerwca Słońce opuści znak Bliźniąt i wkroczy do życzliwego Raka, odpuścicie więc sobie karierę i rzucicie się w wir życia towarzyskiego. Nów Księżyca w kwadraturze do Jowisza, do którego dojdzie 29 czerwca, wyznaczy początek przyjaźni z osobą wysoko postawioną, obcokrajowcem, artystą lub nauczycielem akademickim.

Merkury w Byku 3 czerwca ruszy do przodu, łatwiej się będzie porozumieć, zwłaszcza w sprawach związanych z edukacją, spotkania przestaną być odkładane a umowy renegocjowane. Między 9 a 12 czerwca trygon Merkurego do Plutona pomoże wprowadzić dyscyplinę w relacje z dziećmi oraz obcokrajowcami, znajdziecie argumenty, aby postawić na swoim. 13 czerwca Merkury opuści znak Byka i wejdzie do Bliźniąt, gdzie jest bardzo mocny, wpłynie to korzystnie na porozumienie ze współpracownikami, warto w drugiej połowie miesiąca podpisywać wiążące długoterminowe umowy, również międzynarodowe – zwłaszcza w dniach 18–22 czerwca, gdy Merkury utworzy sekstyl z dobroczynnym Jowiszem.

Wenus w życzliwym Byku przebywa do 23 czerwca, miłość znajdziecie za granicą, osoby rozglądające się za swoją połówką powinny szukać jej wśród obcokrajowców, szczególnie w dniach od 10 do 13 czerwca, gdyż koniunkcja Wenus z nieprzewidywalnym Uranem przyniesie zaskakujące spotkanie, które zakończyć się może szalonym romansem. Od 17 do 23 czerwca sprawy miłosne się skomplikują, ponieważ Wenus utworzy zmienne aspekty z Saturnem, Neptunem i Plutonem – na drodze do realizacji marzeń staną nieprzewidziane przeszkody związane ze stanem zdrowia lub wymaganiami zawodowymi, ale siła namiętności okaże się silniejsza, niż wszystko inne. 23 czerwca Wenus zmieni znak i wejdzie do Bliźniąt, w ostatnich dniach miesiąca utworzy sekstyl z dobroczynnym Jowiszem, niektóre Panny czeka awans w pracy lub wypłata świadczeń z urzędu.

Mars w Baranie jest mocny i pozostanie w tym znaku przez cały miesiąc, co okaże się korzystne dla inwestycji, pozyskiwania funduszy i zarządzania wspólnymi finansami, zwłaszcza w ostatnich dniach miesiąca, kiedy Mars znajdzie się w sekstylu z Saturnem macie szansę uzyskać długotrwały kredyt lub zainwestować skutecznie w nieruchomości. Nadmiar energii może łatwo przekształcić się w agresję, zachowajcie ostrożność szczególnie na przełomie czerwca i lipca, gdy dojdzie do napiętego aspektu Marsa z Plutonem.

Horoskop miesięczny na maj 2022 dla Panny

Słońce przebywa w życzliwym Byku do 21 maja, co wpłynie na poszerzenie horyzontów i zainteresowanie zdobywaniem wiedzy. W nocy z 30 kwietnia na 1 maja dojdzie do częściowego zaćmienia Słońca w aspektach z nieprzewidywalnym Uranem i niecierpliwym Marsem, w najbliższych tygodniach nauka i egzaminy mogą stać się przyczyną frustracji, kontakty z obcokrajowcami napotkają nieprzewidziane trudności.

Pierwsza dekada miesiąca, kiedy dodatkowo zostaniecie pod wpływem sekstylu Jowisza do Plutona, może przynieść zaangażowanie w praktyczną pomoc obywatelom Ukrainy, uciekającym przed wojną. Również podróże okażą się bardzo pouczające i pełne wyzwań. 11 maja Jowisz, planeta ekspansji i dobrobytu, opuści przeciwległe Ryby i wejdzie do znaku Barana, w którym pozostanie do 29 października, co ułatwi zarządzanie wspólnymi finansami, uzyskiwanie korzystnych kredytów i zdobywanie dotacji. Między 13 a 17 maja, kiedy Słońce znajdzie się w napiętej kwadraturze z ograniczającym Saturnem i w sekstylu do Neptuna, zrezygnujcie z wyjazdów zagranicznych a terminy egzaminów przełóżcie na inny termin, jeśli będzie taka możliwość, zwłaszcza że 16 maja dojdzie do zaćmienia Księżyca w znaku Skorpiona, co znacznie pogorszy samopoczucie, zarówno fizyczne, jak i psychiczne.

Od 17 do 21 maja natomiast Słońce w trygonie do Plutona doda wam sił i przygotuje do zaakceptowania zmian, które okażą się konieczne. 21 maja Słońce opuści życzliwe Ryby i wejdzie do znaku Bliźniąt, rozpoczynając miesiąc, w którym na pierwszy plan przesunie się potrzeba samorealizacji w sprawach zawodowych, już między 21 a 25 Słońce w sekstylu do Jowisza otworzy przed wami drzwi do sukcesów i umożliwi dokonanie udanych inwestycji. 30 maja nów w Bliźniętach skłoni do rozpoczęcia nowego zawodowego projektu.

Merkury, władca waszego znaku, przebywa w Bliźniętach do 23 maja, ułatwiając podejmowanie zawodowych decyzji i wzmacniając każdą działalność o charakterze intelektualnym, a także związaną z szeroko pojętą komunikacją, ostrożność jednak powinniście zachować po 11 maja, gdyż tego dnia Merkury zmieni bieg na wsteczny, do 3 czerwca lepiej więc nie rozpoczynać nowych projektów i unikać zakupu sprzętu elektronicznego, gdyż sprawy inicjowane w czasie retrogradacji Merkurego mają tendencję do ciągłych zmian i powtórek. Między 17 a 22 maja, kiedy Merkury retro znajdzie się w korzystnym aspekcie z Jowiszem, warto wybrać się w podróż do miejsc, które już kiedyś odwiedziliście. 23 maja Merkury wycofa się do życzliwego Byka, niektóre Panny zdecydują się na powtórkę kursów lub zabiorą się ponownie do nauki. Między 24 a 28 maja trygon Merkurego do Plutona przyniesie powtórkę doświadczeń, wymagających zmiany paradygmatu.

1 maja kochliwa Wenus z dobroczynnym Jowiszem w przeciwległym znaku Ryb znajdą się w ścisłej koniunkcji i utworzą korzystny aspekt z Plutonem, to konfiguracja silnej namiętności, osoby zakochane odniosą wrażenie, że spotkało je wielkie szczęście – następnego dnia jednak Wenus opuści Ryby i wejdzie do znaku Barana, w którym jest wyjątkowo słaba, niektóre osoby odkryją więc, że znalazły się w sytuacji zależności od partnera. Od 4 do 8 maja sekstyl Merkurego do Wenus ułatwi nawiązanie dobrych relacji ze współpracownikami.  Dni między 23 a 28 maja, gdy Wenus znajdzie się w napiętym aspekcie z wymagającym Plutonem i w ułatwiającym stabilizację aspekcie z Saturnem, mogą utworzyć dylemat i trudny wybór między obowiązkiem a pożądaniem. 28 maja Wenus zmieni znak i wejdzie do życzliwego Byka, w którym jest bardzo silna, sprawy miłości wejdą więc na właściwą ścieżkę.

Mars w przeciwległych Rybach przebywa do 25 maja, wywołując konflikty z partnerami i frustrację, wynikającą z niepewności, którą drogą należy podążać – co objawi się szczególnie między 15 a 21 maja, gdy Mars znajdzie się w koniunkcji z iluzorycznym Neptunem. Od 20 do 25 maja Mars w trygonie do Plutona wpłynie na skuteczność w dążeniu do samorealizacji. 25 maja Mars opuści przeciwległe Ryby i wejdzie do znaku Barana, w którym jest bardzo mocny, aktywność skierujecie na narządzanie wspólnymi finansami oraz na zdobywanie dofinansowania.