Archiwum kategorii: Panna – horoskop miesieczny

Horoskop na kwiecień 2024 roku dla Panny

Słońce w znaku Barana przebywa do 19 kwietnia kierując uwagę na sprawy związane z zarządzaniem wspólnymi pieniędzmi, spadkami, inwestycjami oraz poszukiwaniem źródeł finansowania różnego typu przedsięwzięć. 8 kwietnia dojdzie do zaćmienia Słońca w tym znaku, co może doprowadzić do pomyłek przy podejmowaniu decyzji, zwłaszcza że przez większość miesiąca Merkury, władca waszego znaku, porusza się biegiem wstecznym, a więc zmierza w niewłaściwym kierunku. Między 16 a 26 kwietnia, szczególnie w okolicach 21 kwietnia, dojdzie do ważnego wydarzenia astrologicznego – szczodry Jowisz znajdzie się w ścisłej koniunkcji z rewolucyjnym Uranem w życzliwym Byku, niejedna Panna zdecyduje się na nagły, niespodziewany wyjazd zagraniczny, marzenia o dalekich egzotycznych podróżach mają szansę się spełnić, również dla studentów i nauczycieli będzie to okres pełen nieoczekiwanych zmian. 19 kwietnia również Słońce wkroczy do przyjaznego Byka, ale do 22 kwietnia pozostanie w kwadraturze do potężnego Plutona, niektóre Panny czekają problemy zdrowotne, inne doświadczą próby sił w pracy, stosunki z podwładnymi lub wykonawcami zleceń nabiorą napiętego charakteru. 24 kwietnia dojdzie do pełni Księżyca w znaku życzliwego Skorpiona, co wzbudzi emocje związane z edukacją, podróżami lub stosunkami międzynarodowymi.

Merkury, władca waszego znaku, 2 kwietnia zmieni bieg na wsteczny, do 25 kwietnia mogą więc występować utrudnienia oraz opóźnienia w komunikacji, uważajcie zwłaszcza na drogach i w podróży, studenci zdający egzaminy będą je przekładać lub zdawać ponownie. 12 kwietnia cofający się Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca, tego dnia macie szansę zabłysnąć pomysłem, nad którym pracowaliście od jakiegoś czasu i dokonaliście niezbędnych poprawek. W dniach 18 – 20 kwietnia czekają was miłe spotkania z osobami, które powrócą z podróży, do czego przyczyni się koniunkcja Merkurego z Wenus. 25 kwietnia Merkury w życzliwym Baranie wyjdzie z retrogradacji, komunikacja ulegnie poprawie, egzaminy pójdą znacznie lepiej a podróże staną się bardziej komfortowe.

Wenus w dniach 2 – 4 kwietnia znajdzie się w koniunkcji z Neptunem w przeciwległych Rybach, partnerzy mogą oczekiwać w tych dniach większego zaangażowania, warto wybrać się wspólnie na romantyczną kolację, do kina lub teatru. 5 kwietnia Wenus opuści opozycyjne Ryby i wejdzie do Barana, tracąc swoją moc, do 7 kwietnia pozostanie w harmonijnym aspekcie z Plutonem, niektóre Panny zapragną zmienić coś w relacji z podwładnymi, trzeba będzie spłacić zobowiązania. 29 kwietnia Wenus zawita do życzliwego Byka, miłość znów nabierze blasku.

W dniach 8 – 12 kwietnia niecierpliwy Mars utworzy koniunkcję z surowym Saturnem w przeciwległych Rybach, ktoś może postąpić wobec was w sposób bezwzględny, partnerzy, zarówno osobiści, jak i biznesowi, staną się wymagający. Między 17 a 22 kwietnia Mars znajdzie się w harmonijnym aspekcie z Jowiszem i Uranem pozostającymi w koniunkcji w życzliwym Byku, ktoś zmotywuje was do działania i skłoni do rewolucyjnych zmian w edukacji lub relacjach międzynarodowych, niektóre Panny z dnia na dzień zdecydują się na egzotyczną podróż za granicę, będącą spełnieniem marzeń. Od 27 do 30 kwietnia Mars pozostanie w koniunkcji z iluzorycznym Neptunem w przeciwległych Rybach, uważajcie na oszustów oraz osoby, które zapragną wykorzystać waszą naiwność i dobrą wolę.

Talizmany i rytuały przyciągające pieniądze

Horoskop na marzec 2024 roku dla Panny

Słońce w przeciwległych Rybach przebywa do 20 marca, kierując uwagę na relacje międzyludzkie oraz potrzeby partnerów, już w pierwszych dniach miesiąca utworzy harmonijny aspekt do dobroczynnego Jowisza, wspierając naukę, podróże zagraniczne oraz spotkania z ludźmi sukcesu. W dniach 8 – 12 marca, gdy Słońce utworzy sekstyl z rewolucyjnym Uranem, a zwłaszcza 10 marca, gdy dojdzie do nowiu Księżyca w Rybach, macie szansę nawiązać obiecującą przyjaźń, która zmieni wasze podejście do zdobywania wiedzy. Między 15 a 19 marca Słońce w koniunkcji z Neptunem w przeciwległych Rybach pomoże nawiązać współpracę z osobami twórczymi, obdarzonymi wyobraźnia i wizją przyszłości, uważajcie jednak, bo Neptun to wielki iluzjonista, ktoś może wprowadzić was w błąd lub wyprowadzić na manowce. 20 marca Słońce wkroczy do impulsywnego Barana, do 24 marca pozostaniecie pod wpływem sekstylu, jaki utworzy z potężnym Plutonem, okaże się to korzystne dla planowanych inwestycji, pomoże zdobyć na nie środki. 25 marca dojdzie do pełni Księżyca w Wadze w połączeniu z zaćmieniem, sprawy finansowe nabiorą znaczenia, niektóre Panny uzyskają kredyt, ale okaże się trudny do spłacenia, walka o dodatkowe środki finansowe okaże się wyczerpująca.

Merkury, władca waszego znaku, do 9 marca przebywa w przeciwległych Rybach, co jest dla was mało korzystne, musicie bowiem brać pod uwagę zdanie partnerów przy podejmowaniu decyzji, co prawda w dniach 3 – 5 marca Merkury utworzy harmonijny aspekt z nieprzewidywalnym Uranem, co może przynieść odkrywcze pomysły, ale nie polegajcie na sugestiach innych osób, bo wprowadzą was w błąd. Także koniunkcja Merkurego ze zwodniczym Neptunem w dniach 7 – 9 marca ostrzega przed zbytnim zaufaniem, lepiej poczekać do 10 marca, gdy Merkury zawita do zdecydowanego Barana i utworzy sekstyl z wnikliwym Plutonem, wtedy wszystko stanie się jasne.

Wenus, planet miłości i piękna, w dniach 2 – 4 marca, utworzy napięty aspekt z wywrotowym Uranem, co może doprowadzić do konfliktów z bliskimi, a także podwładnymi lub wykonawcami zleceń. 11 marca wieczorem Wenus wejdzie do przeciwległych Ryb, gdzie jest wyjątkowo mocna, możecie więc liczyć na poprawę relacji z partnerami, nadejście miłości i łatwość w osiągnieciu porozumienia, jedynie w dniach 21 – 23, gdy Wenus znajdzie się w koniunkcji z poważnym Saturnem, górę weźmie surowość i ograniczenia we wzajemnych stosunkach z partnerami, ale zaraz potem, w dniach od 24 do 26 marca, sekstyl Wenus do Jowisza pozwoli połączyć miłość i szczodrość z odpowiedzialnością za bliską osobę, pod koniec miesiąca, między 27 a 29 marca, podczas sektylu Wenus z Uranem, macie szansę nawiązać krótki, ale ekscytujący romans.

Mars w dniach 7 – 12 marca utworzy napiętą kwadraturę z wywrotowym Uranem , to aspekt buntu, gniewu i niecierpliwości, jeśli chcecie uwolnić się od jakiejś zależności lub toksycznej relacji to może być właściwy czas, ale uważajcie, aby nie „wylać dziecka z kąpielą”. 23 marca Mars wejdzie do przeciwległych Ryb, w nadchodzących tygodniach możecie być narażeni na ataki konkurencji, aktywność skierujecie na rozwój relacji.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop na luty 2024 roku dla Panny

Słońce w Wodniku przebywa do 19 lutego, kierując energię na dbałość o zdrowie, wykonywanie zleconych zadań i poprawę warunków pracy. Od początku miesiąca do 18 lutego pozostaniecie pod wpływem harmonijnego aspektu Jowisza w życzliwym Byku do Saturna w przeciwległych Rybach, co sprzyja nawiązaniu długotrwałych relacji z obcokrajowcami, naukowcami i celebrytami, macie szansę w tym czasie wykorzystać w swoich związkach najlepsze cechy zarówno entuzjastycznego Jowisza, jak i zrównoważonego Saturna. W dniach od 6 do 11 lutego Słońce ustawi się w kwadraturze do Słońca, co obejmie również nów Księżyca w Wodniku, do którego dojdzie 9 lutego, w tym czasie niektóre Panny otrzymają niespodziewane zlecenie, inne nawiążą zaskakującą relację międzynarodową, pojawi się jakiś problem zdrowotny lub gwałtownej zmianie ulegną warunki pracy. 19 lutego Słońce wkroczy do przeciwległych Ryb, rozpoczynając miesiąc, w którym najważniejsze okażą się związki, uwagę skierujecie na sprawy partnerów, zarówno osobistych, jak i biznesowych. 24 lutego dojdzie do pełni Księżyca w waszym znaku, relacje międzyludzkie wzbudzą silne emocje, w ostatnich dniach miesiąca, gdy Słońce znajdzie się w koniunkcji z Merkurym i Saturnem, możecie nawiązać długotrwałą współpracę, pod warunkiem, że zaakceptujecie pewne ograniczenia, partnerzy bowiem okażą się mało elastyczni.

Merkury, władca waszego znaku, 1 i 2 lutego znajdzie się w sekstylu do Neptuna w przeciwległych Rybach, ktoś będzie starał się przekonać was do swoich racji używając manipulacji lub odwołując się do współczucia, łatwo się jednak na tym poznacie. 5 lutego Merkury opuści życzliwego Koziorożca i wejdzie do Wodnika, od razu znajdzie się w koniunkcji z niezłomnym Plutonem, myśli staną się mroczne i pełne podejrzeń. Między 9 a 11 lutego, w okolicach nowiu Księżyca, Merkury utworzy kwadraturę z ekspansywnym Jowiszem, niektóre Panny wybiorą się w podróż, studenci całą energię skierują na naukę, natomiast od 12 do 14 lutego, podczas kwadratury z nieobliczalnym Uranem, trudno będzie zachować spokój i opanowanie. 23 lutego rano Merkury wejdzie do przeciwległych Ryb, utraci przy tym sporo ze swej mocy, jedynie w ostatnich dniach miesiąca, gdy znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem i Saturnem a także w sekstylu do Jowisza, podejmiecie decyzje na podstawie zarówno rzeczowych argumentów, jak i podpowiedzi intuicji.

Między 6 a 9 lutego Wenus w trygonie do Urana sprawi, ze niektórym Pannom zamarzy się niezobowiązujący romans, także od 12 do 14 lutego Wenus w sekstylu do Neptuna rozbudzi romantyczne uczucia. 16 lutego Wenus opuści życzliwego Koziorożca i wejdzie do znaku Wodnika, do 18 lutego pozostanie w koniunkcji z pożądliwym Plutonem a następnie do 26 lutego utworzy koniunkcję ze zdobywczym Marsem i kwadraturę z ekspansywnym Jowiszem, co doprowadzi do silnych emocji i wzrostu namiętności, warto w tym czasie zachować ostrożność, bo ciało może odpowiedzieć objawami psychosomatycznymi, zwłaszcza w przypadku osób cierpiących na choroby autoimmunologiczne.

Od 6 do 10 lutego sekstyl Marsa do Neptuna w przeciwległych Rybach zmobilizuje do kreatywnej i twórczej współpracy. 13 lutego tak jak wcześniej Merkury a później Wenus, również Mars opuści życzliwego Koziorożca i wtargnie do Wodnika, do 18 lutego pozostając w koniunkcji z niebezpiecznym Plutonem, powinniście więc zachować ostrożność, zwłaszcza w sprawach zdrowotnych oraz w miejscu pracy. Od 25 do 29 lutego Mars w kwadraturze do Jowisza sprawi, że stracicie dużo energii, usiłując spełnić wygórowane ambicje.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop na styczeń 2024 roku dla Panny

Do 20 stycznia Słońce przebywa w życzliwym Koziorożcu, pozwalając skupić się na swoich pasjach, przyjemnościach, potrzebach dzieci i wytężonej pracy. W dniach od 8 do 12 stycznia Słońce w trygonie do inspirującego Urana zachęci do zdobywania oryginalnej wiedzy i doświadczeń w towarzystwie wypróbowanych przyjaciół, niektóre Panny wybiorą się niespodziewanie w podróż, decyzję podejmując z dnia na dzień. 11 stycznia nów Księżyca w Koziorożcu zapowiada początek nowego hobby lub ekscytującego przedsięwzięcia, które pomoże w rozwoju kariery. Między 14 a 18 stycznia sekstyl Słońca do intuicyjnego Neptuna sprzyja twórczej współpracy, natchnienie czerpać będziecie w kontakcie z partnerami życiowymi. Trudne doświadczenia, konieczność zagłębienia się w mroki podświadomości oraz problemy ze zdrowiem zapowiada koniunkcja Słońca z Plutonem, do której dojdzie w dniach od 18 do 23 stycznia najpierw w Koziorożcu, a kiedy 20 stycznia Słońce i następnego dnia Pluton zmienią znak również w Wodniku. Wejście Plutona do Wodnika to niezwykle ważne wydarzenie astrologiczne, bowiem zachodzi raz na kilkanaście a nawet więcej lat – we wrześniu 2024 roku jeszcze na parę miesięcy wycofa się do Koziorożca, ale potem już zostanie w Wodniku na dłużej, wpłynie transformująco na wasze zdrowie, karierę oraz warunki pracy. 25 stycznia pełnia Księżyca w Lwie w kwadraturze do Jowisza skłoni do zajmowania się edukacją, kontaktami międzynarodowymi lub podróżami zagranicznymi, może jednak pojawić się stres i pogorszy się samopoczucie.

Merkury, władca waszego znaku, już 2 stycznia powróci do biegu prostego, co usprawni komunikację, łatwiej będzie załatwiać sprawy w urzędach i podejmować ważne decyzje – jedynie w dniach 8 – 10 stycznia, gdy Merkury znajdzie się w kwadraturze do zwodniczego Neptuna, unikajcie negocjacji oraz istotnych ustaleń, bo ktoś może wyprowadzić was w pole lub po prostu oszukać. 14 stycznia Merkury zawita do życzliwego Koziorożca, co okaże się korzystne dla rozwoju kreatywności, umysł zacznie działać sprawnie, łatwo będzie się skupić, zawierać długotrwałą współpracę i podejmować właściwe decyzje, szczególnie w dniach od 17 do 20 stycznia, gdy Merkury utworzy harmonijne aspekty ze stabilnym Saturnem i dobroczynnym Jowiszem. Między 26 a 29 stycznia Merkury utworzy koniunkcję z walecznym Marsem i trygon z nieprzewidywalnym Uranem, słowa nabiorą mocy, niektóre Panny wybiorą się w podróż, inne zaczną się dzielić swoją wiedzą.

Wenus w Strzelcu już 1 stycznia utworzy kwadraturę z Saturnem w przeciwległych Rybach, co zapowiada przejściowe kłopoty w związkach, trudno będzie dotrzeć ze swymi uczuciami do partnera, którzy okaże chłód lub będzie nieobecny. W dniach 18 – 20 stycznia, podczas kwadratury Wenus do Neptuna w Rybach, jakiś ideał sięgnie bruku, niektóre Panny będą miały tendencję do angażowania się w związki bez szans, pojawi się miłość platoniczna. Sytuacja w romansach się poprawi, kiedy 23 stycznia Wenus zawita do życzliwego Koziorożca, do miłości podejdziecie w sposób praktyczny, tak jak to macie w zwyczaju – trwały i stabilny związek macie szansę rozpocząć między 27 a 30 stycznia, gdy Wenus utworzy harmonijne aspekty z odpowiedzialnym Saturnem w przeciwległych Rybach oraz uszczęśliwiającym Jowiszem w przyjaznym Byku.

Mars 4 stycznia opuści Strzelca i wejdzie do życzliwego Koziorożca, aktywność skierujecie na rozwój kreatywności, troskę o dzieci lub inicjowanie romansów, najbardziej skuteczni w działaniu okażecie się w dniach 8 – 14 stycznia, gdy Mars znajdzie się w sekstylu z Saturnem i trygonie z Jowiszem. W ostatnich dniach miesiąca trygon Marsa do Urana ułatwi zaprowadzenie porządku w edukacji, niektóre Panny niespodziewanie i nagle wybiorą się w podróż zagraniczną.

Szczęśliwego Nowego Roku 2024!

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop miesięczny na grudzień 2023 dla Panny

Słońce w optymistycznym Strzelcu przebywa do 22 grudnia, to okres, który warto poświęcić rodzinie i sprawom domowym, w związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia. 13 grudnia nów Księżyca w tym znaku przyniesie początek przedsięwzięcia, na którym skorzystają bliscy. W dniach 15 – 19 grudnia kwadratura Słońca do Neptuna w przeciwległych Rybach zapowiada jednak konflikt, partnerzy osobiści lub biznesowi mogą wami manipulować, aby osiągnąć własne cele. 22 grudnia Słońce wkroczy do życzliwego Koziorożca, od razu znajdzie się w harmonijnym aspekcie ze stabilizującym Saturnem w Rybach, decyzje i działania podjęte w dniach 22 – 24 grudnia okażą się zrównoważone i na dłuższy czas poprawią stosunki w ważnych związkach. 27 grudnia dojdzie do pełni Księżyca w życzliwym Raku, w korzystnych aspektach do dobroczynnego Jowisza, zapewni wam do przyjaźń wpływowych osób, pojawi się szansa na międzynarodowy sukces, należy jednak zachować ostrożność, bo jednocześnie cofający się Merkury, władca waszego znaku, w koniunkcji z zaczepnym Marsem, utworzy kwadraturę z Neptunem w opozycyjnych Rybach, w rodzinie dojdzie do poważnego konfliktu, trudno wam będzie się powstrzymać od raniących słów i oskarżeń, może się też okazać, że ktoś nie jest wobec was szczery i wycofa się z danego słowa.

Merkury, władca waszego znaku, 1 grudnia zawita do życzliwego Koziorożca i od razu utworzy harmonijny aspekt z Saturnem, pierwsze dni miesiąca okażą się więc korzystne dla podejmowania długotrwałych zobowiązań. Trygon Merkurego do Jowisza, pod wpływem którego pozostaniecie między 7 a 9 grudnia, sprzyja nauce, podróżom oraz umowom, wpływającym na stan posiadania. Sekstyl Merkurego do Wenus od 10 do 12 grudnia zapewni przychylność otoczenia. 14 grudnia, zaraz po nowiu Księżyca, Merkury zmieni bieg na wsteczny, do Strzelca wycofa się 24 grudnia, tracąc jeszcze bardziej swoją moc, z retrogradacji wyjdzie dopiero 2 stycznia, w drugiej połowie miesiąca unikajcie więc podejmowania ważnych życiowych decyzji, zakup prezentów, jeśli zostawicie to na ostatnią chwilę, okaże się nietrafiony, zwłaszcza jeśli planujecie podarować komuś sprzęt elektroniczny. W dniach 17 – 19 grudnia Merkury ponownie znajdzie się w trygonie do Jowisza, natomiast między 22 a 24 grudnia w sekstylu do Saturna, umowy zawarte w pierwszej połowie miesiąca trzeba będzie poddać weryfikacji, może to wywołać ostrą reakcję w okresie między Świętami Bożego Narodzenia a Sylwestrem, gdy Merkury w koniunkcji z Marsem ustawi się w kwadraturze do zwodniczego Neptuna.

Od 2 do 4 grudnia Wenus znajdzie się w napiętym aspekcie z potężnym Plutonem, co odbije się niekorzystnie na finansach, niektóre Panny znajdą się w sytuacji przymusu. 4 grudnia Wenus wejdzie do życzliwego Skorpiona, harmonijny aspekt, jaki utworzy z Saturnem sprawi, że staniecie się bardziej wyważeni, ale też nieco chłodni w relacjach miłosnych. W dniach od 9 do 11 grudnia opozycja Wenus do Jowisza zapewni wam wsparcie przyjaciół oraz wpływowych osób, natomiast między 20 a 22 grudnia, gdy Wenus ustawi się w opozycji do nieprzewidywalnego Urana, niektóre przyjaźnie mogą się rozpaść z błahego powodu. Trygon Wenus w życzliwym znaku do idealistycznego Neptuna w przeciwległych Rybach, zapewni w czasie Świąt Bożego Narodzenia wzniosły i pełen miłości nastrój, okażecie bliskim wiele ciepła i czułości. Namiętność rozbudzi pod koniec miesiąca w dniach od 27 do 29 grudnia sekstyl Wenus do pożądliwego Plutona. 29 grudnia Wenus opuści życzliwego Skorpiona, ale wejdzie do optymistycznego Strzelca i nabierze więcej mocy, relacje w bliskich związkach staną się więc bardziej radosne.

Mars przez cały miesiąc tranzytuje znak Strzelca, kierując aktywność na zabezpieczenie rodzinie właściwych warunków bytu, sprzyjając remontom oraz pracom porządkowym. W dniach 26 – 30 grudnia kwadratura Merkurego i Marsa do Neptuna w przeciwległych Rybach, doprowadzi do nieporozumień i konfliktów w rodzinie.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop miesięczny na listopad 2023 dla Panny

Słońce w przyjaznym Skorpionie przebywa do 22 listopada, co czyni was bardziej mobilnymi, zaangażowanymi w naukę, promocję i przekaz informacji, niektóre Panny sporo uwagi poświęcą relacjom z rodzeństwem lub sąsiadami. 3 listopada Słońce ustawi się w opozycji do dobroczynnego Jowisza, to dobry moment na zapisanie się na kurs lub szkolenie podnoszące kwalifikacje, wyjazd zagraniczny a także nawiązanie międzynarodowych kontaktów. 13 listopada dojdzie do nowiu Księżyca w Skorpionie w opozycji do nieprzewidywalnego Urana w Byku, jakieś plany mogą nagle ulec niespodziewanej zmianie, co wywoła stres, ale przyczyni się do rozpoczęcia nowego etapu w kształceniu. Między 15 a 22 listopada wiele będzie się działo w przekazie informacji, podróżach i kontaktach z rodzeństwem lub bliskim otoczeniem, ponieważ Słońce znajdzie się w koniunkcji z walecznym Marsem i obydwie planety utworzą harmonijne aspekty z Neptunem i Plutonem, trzeba będzie podjąć wyzwanie i bardzo mocno zaangażować się w działanie na rzecz swoich bliskich, partnerów życiowych lub biznesowych. 22 listopada Słońce opuści życzliwego Skorpiona i wkroczy do optymistycznego Strzelca, od razu jednak znajdzie się w napiętym aspekcie z ograniczającym Saturnem w przeciwległych Rybach, w dniach 22 – 25 listopada nie oczekujcie więc fajerwerków w związkach, przeciwnie spodziewajcie się złego humoru, pretensji i „cichych dni” w układach partnerskich i rodzinnych. 27 listopada pełnia Księżyca w Bliźniętach rozbudzi emocje w związku z trudnością pogodzenia interesów domowych i zawodowych, uważajcie na decyzje, jakie zamierzacie podjąć w dniach 26 – 28 listopada, bo w tym samym czasie kwadratura Merkurego do Neptuna przyczyni się do nieporozumień i problemów w komunikacji.

Merkury, władca waszego znaku, 4 listopada znajdzie się w opozycji do wybuchowego Urana, dzień ten może okazać się nerwowy, zwłaszcza w sprawach związanych z komunikacją, pomoże jednak uświadomić sobie sprawy, o jakich nie mieliście pojęcia. W dniach 7 – 9 listopada natomiast Merkury utworzy harmonijne aspekty z Neptunem i Plutonem, porozumiecie się więc z osobami o odmiennych poglądach, niektóre Panny zainteresuje temat rozwoju osobistego, psychologii oraz szeroko pojętej duchowości. 10 listopada Merkury opuści życzliwego Skorpiona i wejdzie do optymistycznego Strzelca, od razu jednak znajdzie się w kwadraturze do Saturna w przeciwległych Rybach, w dniach 10-12 listopada dla odmiany trudno się będzie porozumieć z kimkolwiek, zwłaszcza z partnerami osobistymi lub biznesowymi. Od 14 do 16 listopada, gdy Merkury utworzy harmonijny aspekt z Wenus w Wadze, uda się wam przekonać każdego do swoich pomysłów, szczególnie związanych z finansami, to również dni, w których powiodą się spotkania towarzyskie. 27 listopada Merkury znajdzie się w kwadraturze do zwodniczego Neptuna, próba przekonania partnera do swoich racji okaże się trudna, unikajcie stosowania manipulacji, emocje podkręci pełnia Księżyca w Bliźniętach, do której dojdzie tego samego dnia.

3 listopada Wenus w waszym znaku znajdzie się w opozycji do Neptuna w przeciwległych Rybach, próba zadowolenia romantycznych oczekiwań partnera spali na panewce, ponieważ wasze podejście do uczuć może być zbyt praktyczne, oparte na konkretach oraz twardej rzeczywistości i nie przystawać do mglistych wyobrażeń bliskiej wam osoby. Warto o tym porozmawiać szczerze i oczyścić atmosferę, okazja pojawi się już 5 listopada, gdy Wenus utworzy harmonijny aspekt z transformującym Plutonem. 8 listopada Wenus opuści wasz znak i wejdzie do Wagi, co okaże się korzystne nie tylko dla uczuć, ale także dla finansów, ponieważ Wenus w tym znaku jest silna i może w pełni rozwinąć swój potencjał.

Mars w życzliwym Skorpionie przebywa do 24 listopada, kierując aktywność na sprawy związane z najbliższym otoczeniem, w dniach od 9 do 13 listopada ustawi się w opozycji do rewolucyjnego Urana, co wiązać się może z tendencją do nagłego zrywania z ludźmi, którzy od dawna wyprowadzali was z równowagi, uważajcie, aby nie „wylać dziecka z kąpielą”. Między 15 a 24 listopada aspekty Marsa ze Słońcem, Neptunem i Plutonem wyzwolą bardzo dużo energii, staniecie się wyjątkowo aktywni w każdej dziedzinie, zwłaszcza związanej z twórczością i kreatywnością. 24 listopada Mars zmieni znak i wejdzie do Strzelca, od razy znajdzie się w napiętym aspekcie z ograniczającym Saturnem w przeciwległych Rybach, w dniach 24 – 27 listopada natraficie na silny opór partnerów życiowych, nie próbujcie walczyć z wiatrakami, nie warto robić nic na siłę.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop miesięczny na październik 2023 dla Panny

Słońce w Wadze do 23 października kieruje uwagę na sytuację materialną i rozliczenia z partnerami, zarówno osobistymi, jak i biznesowymi, sprawia też, że wiele energii poświęcacie innym ludziom. 14 października zaćmienie Słońca położy się cieniem na stanie finansów, dla niektórych Panien będzie to znak, że należy rozpocząć nowy etap w podejściu do pieniędzy, zachwieje też poczuciem własnej wartości, zmieni stosunek do stanu posiadania. 20 października Merkury, władca waszego znaku, znajdzie się w ścisłej koniunkcji ze Słońcem, będziecie tego dnia dysponować jasnym umysłem, dlatego jest to właściwy moment na podejmowanie ważnych, życiowych decyzji, dotyczących zarówno spraw osobistych, jak i finansowych. 23 października Słońce zmieni znak i wkroczy do życzliwego Skorpiona, zaczniecie czerpać energie z przekonania, że poradzicie sobie z każdym wyzwaniem, zwłaszcza w dniach 23 – 26 października, gdy Słońce znajdzie się w trygonie do konsekwentnego Saturna, uwagę skierujecie na najbliższe otoczenie, odnowicie kontakt z rodzeństwem, zainteresujecie się współpracą sąsiedzką, staniecie się też bardziej mobilni, chętni do nauki i podróżowania. 28 października dojdzie do zaćmienia Księżyca w znaku Byka, co wpłynie na emocje związane ze stanem posiadania, przemieszczaniem się i zdawaniem egzaminów, sprzęt elektroniczny może się psuć i wymagać naprawy, zalecana jest ostrożność za kierownicą.

Merkury, władca waszego znaku, w pierwszych dniach miesiąca znajdzie się w opozycji do Neptuna, przebywającego w przeciwległym znaku Ryb, trudno wam będzie wytłumaczyć swoje racje oponentom, możecie zostać źle zrozumiani, ale już 3 października Merkury utworzy harmonijny aspekt z charyzmatycznym Plutonem, uda się wam więc przeprowadzić swoją wolę, zwłaszcza jeśli dążycie do transformacji jakiejś sytuacji lub relacji. 5 października Merkury opuści wasz znak i wejdzie do Wagi, myśli skoncentrujecie na rozliczeniach finansowych, w dniach 20-22 października pojawią się zobowiązania trudne do spłacenia, trzeba będzie zawalczyć o to, co się wam należy, na co wpłynie kwadratura Merkurego do wymagającego Plutona. 22 października Merkury zawita do życzliwego Skorpiona, co zdyscyplinuje umysł, zwłaszcza od 22 do 24 października, gdy Merkury utworzy harmonijny aspekt ze stabilizującym Saturnem. W okolicach zaćmienia Księżyca, w dniach od 26 do 30 października Merkury wraz z Marsem ustawią się w opozycji do Jowisza, energia włożona w naukę okaże się w dużym stopniu zmarnowana.

Wenus do 9 października przebywa jeszcze w Lwie, sprawiając, że ukrywacie prawdziwe uczucia, kiedy wejdzie do waszego znaku od razu znajdzie się w opozycji do Saturna, co również ograniczy ich ekspresję, ale w dniach od 20 do 24 października, gdy znajdzie się w harmonijnym aspekcie z dobroczynnym Jowiszem, uczucia wybuchną z pełną siłą, możecie liczyć na wzajemność i przychylność otoczenia. Ostatniego dnia miesiąca trygon Wenus do nieprzewidywalnego Urana wywróci do góry nogami wasze uczucia, czekają was miłosne niespodzianki i nieoczekiwane zyski finansowe.

Mars od 7 do 12 października znajdzie się w napiętym aspekcie do bezlitosnego Plutona, może dojść w rozliczeniach finansowych do konfliktów z osobami roszczeniowymi i wymagającymi, okażecie się mało skuteczni w działaniu. 12 października Mars opuści znak Wagi i wejdzie do życzliwego Skorpiona, aktywność skierujecie na działania zaspokajające potrzeby najbliższego otoczenia, staniecie się przy tym znacznie bardziej skuteczni, bo Mars w Skorpionie jest silny.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop miesięczny na wrzesień 2023 dla Panny

Słońce przebywa w waszym znaku do 23 września, to najlepszy czas w roku, aby zadbać o osobiste sprawy i zatroszczyć się o swój dobrostan, szczególnie że Słońcu towarzyszy Merkury, władca Panny – co prawda do 15 września porusza się biegiem wstecznym, ale jest wystarczająco mocny, aby obdarzyć was sprawnością intelektualną i organizacyjną. W dniach od 6 do 10 września Słońce znajdzie się w trygonie do dobroczynnego Jowisza, przynosząc okazję do podróżowania oraz nawiązania korzystnych relacji międzynarodowych, aspekt sprzyja również edukacji i podnoszeniu kwalifikacji. Szansę na nieoczekiwaną podróż lub interesujący kontakt z cudzoziemcami przyniesie również nów Księżyca w waszym znaku w trygonie do inspirującego Urana, do którego dojdzie 15 września, tego dnia także Merkury wyjdzie z retrogradacji, możecie więc śmiało rozpoczynać innowacyjny projekt o międzynarodowym zasięgu. Ostrożność natomiast zachowajcie między 17 a 21 września, podczas opozycji Słońca do zwodniczego Neptuna w przeciwległych Rybach, ktoś może zechcieć was oszukać lub manipulować opinią, jednak trygon Słońca do Plutona, pod wpływem którego pozostaniecie od 19 do 23 września podpowiada, że nie pozwolicie sobie „ w kaszę dmuchać”, wykażecie się zdecydowaniem, niezłomnością i asertywnością. 23 września Słońce opuści wasz znak, wkroczy do Wagi i skieruje uwagę na finanse oraz zawierane kontrakty i umowy. 29 września pełnia Księżyca w Baranie okaże się wyjątkowo emocjonująca, towarzyszyć jej bowiem będą zmienne aspekty Wenus z Marsem i Uranem, może dojść do zerwania jakiejś umowy, co będzie miało wpływ na spodziewane przychody.

Merkury, wasz władca, przez cały miesiąc nie opuści znaku Panny, ale w pierwszej połowie miesiąca będzie w retrogradacji, unikajcie w tym czasie podejmowania ważnych życiowych decyzji, pomimo że już 4 września, gdy Merkury znajdzie się w trygonie do szczodrego Jowisza oraz 6 września, kiedy utworzy koniunkcję ze Słońcem, pojawi się szansa na sukces i podniesienie statusu społecznego – wasza praca, osobowość lub dokonania zostaną docenione i zauważone. Lepiej poczekać do końca miesiąca, kiedy Merkury ponowi korzystny aspekt z Jowiszem a następnie Uranem, wtedy możecie być pewni słuszności swoich decyzji, które przyniosą satysfakcję i uznanie.

Wenus przez cały miesiąc przebywa w znaku Lwa, skłaniając do skrytych romansów oraz ukrywania dochodów i wydatków, między 16 a 18 września utworzy napięty aspekt z dobroczynnym Jowiszem, co przyniesie wiele przyjemności, ale nie zechcecie dzielić się nimi z innymi, również aspekty Wenus z Marsem i Uranem w ostatnich dniach miesiąca, podczas pełni Księżyna, zapowiadają kontrowersje w sprawach dotyczących związków oraz rozliczeń finansowych, co wzbudzi wiele emocji i może doprowadzić do zerwania jakiejś relacji.

Mars również przez cały miesiąc nie zmieni znaku, tranzytując Wagę, co będzie miało wpływ na zawieranie umów finansowych, możecie być bardzo aktywni w tej dziedzinie, ale Mars w Wadze jest słaby, w dodatku nie tworzy tym miesiącu aspektów, poza sekstylem z Wenus w końcówce września, umowy mogą więc okazać się mało satysfakcjonujące i trudne w negocjacji.

Karty Tarota dla początkujących

Horoskop miesięczny na sierpień 2023 dla Panny

Słońce w Lwie przebywa do 23 sierpnia, co zwykle osłabia was energetycznie, ale tym razem wasz znak tranzytuje aktywizujący Mars, skłaniając do działania pomimo wyczerpania – jednak dwie pierwsze dekady sierpnia warto przeznaczyć na odpoczynek i zafundować sobie aktywne wakacje. 1 sierpnia będzie miała miejsce pełnia Księżyca w Wodniku, co może rozbudzić obawy o stan zdrowia, jednak pełni towarzyszy trygon Marsa w waszym znaku do dobroczynnego Jowisza w życzliwym Byku, nie macie się więc czego obawiać, bowiem łatwo pokonacie każdą przeszkodę. Dla niektórych Panien początek miesiąca okaże się znakomitą okazją, aby wybrać się w podróż zagraniczną, do czego skłoni także kwadratura Słońca do Jowisza, pod wpływem której pozostaniecie w dniach od 5 do 9 sierpnia, nie obejdzie się bez napięcia i wydatków, ale ostatecznie wakacje są raz w roku. 16 sierpnia nów Księżyca w Lwie w kwadraturze do rewolucyjnego Urana przyniesie zaskakujące zmiany, które obrócicie na swoja korzyść, ponieważ w tym samym czasie Mars w waszym znaku utworzy korzystny aspekt z Jowiszem w Byku, skorzystają na tym zarówno Panny przebywające n wakacjach, jak i osoby pozostające w pracy, nawiążecie bowiem międzynarodowe kontakty, które mogą przekształcić się w przyjaźń, pod warunkiem, że wykażecie się tolerancją i otwartym nastawieniem do odrębności. 23 sierpnia Słońce wkroczy do waszego znaku, w którym przebywają już Mars i Merkury, dysponować więc będziecie w ciągu najbliższego miesiąca dużym potencjałem energetycznym, jedynie w dniach o 25 do 29 sierpnia opozycja Słońca do Saturna może was osłabić, ktoś zechce ograniczyć lub opóźnić waszą inicjatywę. Ostatniego dnia miesiąca dojdzie do kolejnej pełni Księżyca w przeciwległych Rybach, co wpłynie na wzrost temperatury uczuć w związkach.

Merkury w waszym znaku będzie przebywał przez cały miesiąc, to znakomita okazja do przeprowadzenia swoich pomysłów i realizacji planów, jedynie w pierwszych dniach miesiąca, gdy Merkury znajdzie się w opozycji do Saturna, napotkacie na opór materii i sprzeciw partnerów osobistych lub biznesowych. Dni od 9 do 11 sierpnia okażą się wyjątkowo korzystne dla podróży oraz edukacji, a także do wprowadzenia w życie ambitnych pomysłów, ponieważ Merkury utworzy korzystny trygon z dobroczynnym Jowiszem. 24 sierpnia władca waszego znaku zmieni bieg na wsteczny, powrócą więc niezałatwione sprawy, umowy, które trzeba jeszcze raz przemyśleć oraz projekty wymagające korekty.

Wenus w biegu wstecznym przebywa w Lwie przez cały miesiąc, niektóre Panny zapragną powrócić do skrytych romansów lub związków ukrywanych przed otoczeniem – w dniach od 7 do 11 sierpnia, gdy pozostaniecie pod wpływem kwadratury Wenus do nieprzewidywalnego Urana, zaznaczy się tendencja do zerwania związków, które nie spełniają oczekiwań, ale między 12 a 14 sierpnia, gdy Wenus znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem, uczucia powrócą ze zdwojoną siłą. Między 20 a 24 sierpnia Wenus w kwadraturze do Jowisza dostarczy wiele ukrytych przyjemności, nie obejdzie się jednak bez napięcia z tym związanego.

Mars przebywa w waszym znaku jeszcze do 27 sierpnia, skłaniając do intensywnego działania w celu uporządkowania ważnych dla was spraw. Najbardziej aktywni okażecie się w czasie pełni oraz nowiu Księżyca, emocje zmotywują was do wykazania się asertywnością i zdecydowaniem, uważajcie tylko, aby nie przesadzić ze zbyt ostrą oceną zarówno samych siebie, jak i innych, nadmierny krytycyzm nikomu jeszcze nie wyszedł na dobre. Między 20 a 24 sierpnia Mars w opozycji do Neptuna w przeciwległych Rybach pozbawi was złudzeń wobec niektórych osób. Od 23 do 27 sierpnia, gdy Mars znajdzie się w trygonie do Plutona w Koziorożcu, staniecie się niepokonani, uważajcie, aby w ferworze walki o to, na czym wam zależy, nie wylać dziecka z kąpielą.

Karty Tarota dla początkujących

Horoskop miesięczny na lipiec 2023 dla Panny

Słońce w życzliwym Raku przebywa do 23 lipca, kierując uwagę na związki uczuciowe, pielęgnowanie przyjaźni oraz udział w stowarzyszeniach lub grupach osób, podzielających wasze zainteresowania. Już pierwszego dnia miesiąca, kiedy Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca i razem utworzą korzystne aspekty z dobroczynnym Jowiszem i odpowiedzialnym Saturnem w przeciwległych Rybach, pojawi się okazja do nawiązania długotrwałej międzynarodowej współpracy, również Panny wybierające się na wakacje za granicę mogą liczyć na udany urlop, pełen wspaniałych atrakcji. 3 lipca pełnia Księżyca w Koziorożcu rozbudzi emocje, wynikające z rozbieżności w podejściu do wychowywania dzieci. Między 13 a 17 lipca Słońce w sekstylu do Urana sprzyja imprezom, macie szansę spędzić niezapomniany czas w towarzystwie przyjaciół, zwłaszcza że 17 lipca dojdzie do nowiu Księżyca w Raku, co może okazać się początkiem pięknej przyjaźni. Tego samego dnia Północny Węzeł Księżycowy zmieni znak i wycofa się do Barana, co okaże się korzystne da długoterminowych inwestycji, ale może osłabić osobiste finanse. Trudne momenty nadejdą w dniach 18 – 23 lipca, kiedy Słońce znajdzie się w opozycji do potężnego Plutona i w kwadraturze do Węzłów Księżycowych, będzie to próba sił w stosunku do osób o odmiennych poglądach i zamiłowaniach, jednak trygon Słońca do Neptuna pozwoli znaleźć rozwiązanie problemów z korzyścią dla obydwu stron. 23 lipca Słońce wkroczy do znaku Lwa, rozpoczynając miesiąc, w którym możecie odczuwać spadek energii, dlatego jest to właściwy moment, aby zrobić sobie urlop od wszystkiego i wybrać się na zasłużone wakacje.

Merkury, władca waszego znaku, do 11 lipca przebywa w życzliwym Raku, będziecie więc w tym czasie bardziej emocjonalnie nastawieni do życia, od 6 do 11 lipca korzystne aspekty do Urana w Byku i Neptuna w przeciwległych Rybach zapewnią wsparcie przyjaciół, na dobrą współprace możecie liczyć szczególnie w nowoczesnych, innowacyjnych oraz kreatywnych projektach. 11 lipca Merkury wejdzie do dumnego Lwa, tracąc na swojej sile, śmiałe plany mogą zawrócić wam w głowie i podejmiecie się czegoś ponad swoje możliwości, możecie wykupić wyjazd zagraniczny za zbyt wygórowana cenę, okaże się to widoczne zwłaszcza w okolicach 17 lipca, kiedy Merkury znajdzie się w kwadraturze do Jowisza. Również 24 lipca może być dniem nerwowym, ze względu na kwadraturę Merkurego do nieprzewidywalnego Urana. 28 lipca Merkury zawita wreszcie do waszego znaku, poczujecie się znacznie pewniej, nadejdzie najlepszy czas na podejmowanie ważnych, życiowych decyzji.

Wenus przez cały miesiąc przebywa w znaku Lwa, skłaniając do skrytych romansów, chociaż w pierwszych dniach miesiąca, gdy Wenus utworzy napięty aspekt z buntowniczym Uranem, będziecie skłonni je zrywać. 24 lipca Wenus zmieni bieg na wsteczny, zaznaczy się tendencja do miłosnych powrotów, zwłaszcza w okolicach 27 lipca, gdy Merkury znajdzie się w koniunkcji z Wenus, otrzymacie informację, która skłoni do spotkania z dawną miłością.

Mars przebywa w Lwie jeszcze do 10 lipca, co jest dla was wyjątkowo niekorzystne, bo może generować ukrytych wrogów, dopiero po 10 lipca, kiedy wejdzie do waszego znaku, odzyskacie energię i wpływ na swoje działania, aktywność się zwiększy, zaczniecie być jeszcze bardziej pracowici, o ile to możliwe, oraz skłonni do organizowania życia innym. Wyjątkową ostrożność powinniście zachować w dniach od 17 do 23 lipca, kiedy Mars w waszym znaku ustawi się w opozycji do Saturna w przeciwległych Rybach – natraficie na mur niechęci i nieprzejednany sprzeciw, lepiej więc odpuścić, niż leczyć rany.

Karty Tarota dla początkujących