Archiwum kategorii: Waga – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Wagi 19 – 25 lutego 2024

W poniedziałek z samego rana Słońce opuści życzliwego Wodnika i wkroczy do melancholijnych Ryb, odczujecie więc spadek energii, uwagę skierujecie na ochronę zdrowia i poprawę warunków pracy. Od poniedziałku do środy Księżyc w uczuciowym Raku uwrażliwi was na sprawy rodzinne i zawodowe. Przez większość tygodnia pozostaniecie pod wpływem koniunkcji Wenus, władczyni waszego znaku, z zapalczywym Marsem w życzliwym Wodniku, co rozbudzi zmysły i skłoni do angażowania się w gorące romanse, wzrośnie zainteresowanie seksem, niektóre Wagi podejmą inicjatywy twórcze i artystyczne. W środę po południu Księżyc wejdzie do rozrywkowego Lwa, życie towarzyskie i kontakty z przyjaciółmi wzbudzą wiele pozytywnych emocji. W czwartek Merkury wejdzie do marzycielskich Ryb, gdzie jest wyjątkowo słaby, myśli staną się mało konkretne, jednak nie pozbawione wyobraźni, wizyty u specjalistów odłóżcie na inny termin, bo diagnoza może okazać się mylna. W sobotę pełnia Księżyca w Pannie rozbudzi emocje związane ze zleconymi zadaniami, zdrowie niektórych Wag zacznie szwankować. W niedzielę kwadratura Wenus do Jowisza zapowiada zwiększone wydatki, planowana inwestycja okaże się pociągająca, ale trochę na wyrost.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Wagi 12 – 18 lutego 2024

W poniedziałek rano możecie poczuć się pozbawieni energii, rozkojarzeni i zmęczeni, na co wpłynie Księżyc w koniunkcji z iluzorycznym Neptunem w Rybach, po południu jednak, gdy Księżyc zawita do przeciwległego Barana, sprawy partnerów pobudzą was do aktywności oraz szybkiego działania. We wtorek rano Mars wkroczy do życzliwego Wodnika, co w nadchodzących miesiącach rozbudzi kreatywność, w tym tygodniu jednak za sprawą koniunkcji, jaką Mars utworzy z posępnym Plutonem, poczujecie przymus i presję, która nic dobrego nie wróży. Całe szczęście we wtorek pozostaniecie także pod wpływem sekstylu Wenus, władczyni waszego znaku, do marzycielskiego Neptuna, co uratuje ten dzień i pozwoli zapanować nad emocjami, bo wiara w pozytywne rozwiązanie każdego problemu doda wam skrzydeł. W środę po południu Księżyc wejdzie do Byka, niektóre Wagi wybiorą się na większe zakupy, w czwartek, gdy Księżyc znajdzie się w koniunkcji z wybuchowym Uranem, możecie przesadzić z wydatkami. W piątek Wenus, wasza władczyni, opuści powściągliwego Koziorożca i wejdzie do przyjaznego Wodnika, od razu jednak utworzy koniunkcję z toksycznym Plutonem, uważajcie, bo możecie uwikłać się w romans z osobą, która prędzej czy później pokaże swoje mroczne oblicze, tego samego dnia wieczorem Księżyc wejdzie do życzliwych Bliźniąt, weekend więc może obfitować w wydarzenia towarzyskie, jedynie w sobotę kwadratura Merkurego do Urana namiesza w kontaktach, każde słowo może was wyprowadzić z równowagi.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Wagi 5 – 11 lutego 2024

Poniedziałek rozpocznie się wejściem Merkurego do życzliwego Wodnika, otwierając was na innowacyjne i kreatywne myślenie, od razu znajdzie się w koniunkcji z Plutonem, więc początek tygodnia wiązać się może z fascynującymi odkryciami tajemnic umysłu i duszy, o dobry nastrój zadba pobyt Księżyca w optymistycznym Strzelcu. We wtorek po południu Księżyc zawita do zdyscyplinowanego Koziorożca, łatwo wiec będzie zapanować nad emocjami. Środa i czwartek zapowiadają się atrakcyjnie, bowiem Wenus, władczyni waszego znaku, znajdzie się w elektryzującym trygonie z nieprzewidywalnym Uranem, co otworzy przed wami nie tylko tajniki serca, ale również nowe możliwości w dziedzinie zarządzania wspólnymi finansami, sekstyl Marsa do Neptuna natomiast skieruje aktywność na poszukiwanie wewnętrznej równowagi. W czwartek po południu Księżyc zawita do życzliwego Wodnika i znajdzie się w koniunkcji z Plutonem, w serce znów wkradną się namiętności, które podsyci dodatkowo kwadratura Słońca do wybuchowego Urana, pod wpływem której pozostaniecie do końca tygodnia. Nów Księżyca w życzliwym Wodniku, do którego dojdzie piątek, zapowiada początek nowego twórczego przedsięwzięcia. W sobotę po południu Księżyc zawita do nostalgicznych Ryb, wieczorem znajdzie się w koniunkcji z Saturnem, co pogorszy nastrój, dodatkowo kwadratura Merkurego do Jowisza sprawi, że na zakupach wydacie więcej, niż planowaliście. W niedzielę warto zadbać o odpoczynek i wyciszenie.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Wagi 29 stycznia – 4 lutego 2024

W poniedziałek Księżyc w Pannie pozwoli zaplanować najważniejsze zadania, czekające was w najbliższym czasie. Wagi planujące inwestycje, zwłaszcza w nieruchomości, będą miały ręce pełne roboty w pierwszej połowie tygodnia, gdy planety w Koziorożcu utworzą harmonijne aspekty z planetami w Byku – Wenus z Jowiszem a Merkury i Mars z Uranem, pojawią się szanse, na które od dawna czekaliście, warto je wykorzystać, zwłaszcza że Księżyc od wtorku do czwartku będzie przebywał w waszym znaku, sprzyjając dbałości o własne potrzeby. W piątek sekstyl Merkurego do Neptuna pozwoli sprawnie zadbać o stan zdrowia własny lub kogoś z domowników, osoby przebywające na zimowych feriach będą natomiast miały okazję spędzić je w sposób kreatywny i twórczy. W piątek i sobotę czekają was większe wydatki, na co wskazuje pobyt Księżyca w Skorpionie. W niedzielę Księżyc w życzliwym Strzelcu zachęci do towarzyskich wizyt i karnawałowej zabawy.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Wagi 22 – 28 stycznia 2024

W poniedziałek Księżyc w życzliwych Bliźniętach sprzyja nauce, podróżom i kontaktom międzyludzkim, we wtorek i środę Księżyc w Raku sprawi, że niektóre Wagi poczują się rozdarte pomiędzy obowiązkami zawodowymi i rodzinnymi. We wtorek Wenus opuści przyjaznego Strzelca i wejdzie do surowego Koziorożca, miłość stanie się bardziej wymagająca. W czwartek w życzliwym Lwie dojdzie do pełni Księżyca, towarzyszyć jej będzie kwadratura do Jowisza, jakaś inwestycja okaże się korzystna, ale trudna do zrealizowania, co wywoła silne emocje. Od czwartku do 18 lutego pozostaniecie pod wpływem sekstylu Jowisza do Saturna, co sprzyja inwestycjom długoterminowym, zwłaszcza w nieruchomości. W sobotę Merkury znajdzie się w koniunkcji z walecznym Marsem, zarówno w domu, jak i w pracy, może dojść do ostrej wymiany zdań, niektóre decyzje zostaną podjęte pochopnie. W niedzielę Księżyc w Pannie trochę was wyciszy, to dobry moment, aby zadbać o potrzeby ciała, sekstyl Wenus, władczyni waszego znaku, do stabilizującego Saturna, pozwoli uspokoić emocje, natomiast trygon Merkurego do inspirującego Urana ułatwi wyjście z najbardziej skomplikowanych problemów.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!