Horoskop Anielski na marzec 2023 roku dla Strzelca

Drogi Strzelcu, jesteś hojną i uczciwą osobą, wykazujesz entuzjazm we wszystkim, co robisz. Żyjesz dość rozrywkowo, ale szanujesz prawo. Masz dobrą intuicję i powinieneś częściej jej używać. Twoje sny mogą być teraz prorocze. Poczucie wewnętrznego spokoju obdarza Cię doskonałym samopoczuciem. Jeśli do tej pory tego nie zrobiłeś, czas najwyższy zadbać o zdrowe odżywianie. Masz świadomość tego, że miłość dała Ci wszystko: delikatność, czułość, wrażliwość. Nie zmarnuj tego przez bezmyślne postępowanie.

Bezproblemowy przebieg Twojej kariery zapewnia Ci dobre widoki na przyszłość. Szczęśliwy traf lub nabycie nieruchomości nagle rozwiąże jakiś problem. Otrzymasz nieoczekiwane, ale pomyślne wiadomości. Możesz mieć wrażenie, że przechodzisz przez trudną fazę wątpliwości i prób losu, ale jesteś już doświadczony i silniejszy dzięki lekcjom życia, które odebrałeś. Wiesz, jak poradzić sobie po trudniejszym okresie.

W marcu szczególną opieką otacza Cię Archanioł Chamuel, który pomoże Ci żyć w prawości i uczciwości. Archanioł Chamuel wzywa Cię do tego, byś pokochał siebie i podążał za głosem swojego serca. Poproś go o wsparcie, a światło różowego promienia i wibracje miłości będzie mogło dotknąć Twojego serca i połączyć się z Twoją duszą. To miłość powinna prowadzić Cię w Twoich myślach, kierować Twoimi czynami, dlatego przyjmij pomoc Chamuela, aby Twoje prawdziwe światło mogło się przejawić i wpłynąć na ten świat. Pamiętaj też, że każde pragnienie Twojego serca i każda modlitwa, którą prześlesz do niebiańskiego światła, zostanie wysłuchana, jeśli tylko sprzyjać będzie Twojej duszy.

~~ Słuchająca Aniołów

12 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na marzec 2023 roku dla Strzelca

 1. Witam, kiedy ten horoskop był układany , mamy 2 maja 2020r a odpowiedzi są z 2018r . Na który więc rok jest obowiązujący? Chciałam się trochę pocieszyć dodać otuchy ale jak spojrzałam na odpowiedzi , zwątpiłam

  1. Dzień dobry. Horoskop jest zamieszczany z datą, jaka jest widoczna przy wpisie. Komentarze są archiwalne, nie w każdym miesiącu ktoś decyduje się zostawić od siebie wiadomość.

 2. Oczywiście że tak. Nie ma co płakać …łatwo napisać. Lekko nie było przebolałam… trochę to trwało ale los uśmiecha się do mnie.

 3. U mnie we wrześniu nastąpiła zmiana stanowiska, oczywiscie na moją prośbę. Człowiek jednak chyba jest głupim stworzeniem, bo mógl trochę „pochorować” i przedłuźyc tą sytuacje, no ale… Teraz jest mniej stresująco i większy spokój a w zwiazku z tą zmianą obniżyli mi pensję. Ale chyba piniondze to nie fszystko 😉 lepszy święty spokój.

 4. Rzeczywiście, z tą intuicją, kierowaniem się nią to prawda w moim przypadku. Także w tym miesiącu kończy się czas „trudnej rywalizacji”.
  Odchodzę z pracy.
  Pozdrawiam wszystkich.

  1. Ja również do tego dojrzałam i złożyłam wypowiedzenie…. Drogie strzelece jesteście wyjatkowe. Poradzicie sobie….pozdrawiam

 5. Czy „złe” sny oprócz rozkojarzeń w ciągu dnia są odpowiedzią na pytania? np. jaka będzie decyzja w danej sprawie?

 6. To prawda, konczę remont gabinetu… rozumiem, ze jednak praca, którą rozpoczynam ułoży się po mojej myśli? 😉

 7. „Jeśli masz partnera, jesteś w dobrym związku, w którym nie brak miłości i poczucia bezpieczeństwa…” – a jeśli nie jest w związku, to -?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.