Horoskop Anielski na maj 2024 roku dla Strzelca

Drogi Strzelcu, jesteś błyskotliwą i kreatywną osobą. Jesteś też bardzo ambitny, przez co czasami wymagasz od siebie zbyt wiele i niepotrzebnie dokładasz sobie zbędnego stresu. Możesz teraz przechodzić przez bardziej depresyjną fazę, czuć się pokonany i trudno Ci być może odnaleźć dostateczne powody i bodźce, aby stanąć do kolejnej walki. Twój organizm jest odporny na choroby i wirusy, ale podatny na wszelkiego rodzaju oparzenia, np. promieniami słonecznymi. Zwróć uwagę, czy Twoje uczucia do partnera nie osłabły z czasem, możesz się stać w stosunku do niego pretensjonalny i nietolerancyjny.

W pracy osiągniesz sukces wyłącznie dzięki własnym wysiłkom, szczególnie w polityce, nauce lub prawie. Masz teraz większą ochronę przed niebezpieczeństwami i osobami, które mogłyby kraść Twoją energię. Przyjaciele troszczą się o Ciebie. Mogą pojawić się niewielkie troski związane ze szkołą lub edukacją dzieci. Z pomocą przyjdzie doświadczony nauczyciel lub psycholog.

W maju szczególną opieką otacza Cię Elohim Rafał, który zaprasza Cię do rozwijania swojej wiedzy duchowej. Pomoże Ci on rozbudzić drzemiące w Tobie talenty i zdolności, bo one tylko czekają na to, aby mogły być realizowane w świecie rzeczywistym. Poproś o wsparcie swojego anielskiego opiekuna, a będzie Cię wspierał w tym, byś raz na zawsze rozstała się z przekonaniami, które są już przestarzałe i nie służą więcej Twojemu rozwojowi. Wykorzystaj możliwości twórczego wyrazu i nadaj swoim talentom realną formę, tym samym wytyczysz nowy, jasny kierunek dla swojego życia.

~~ Słuchająca Aniołów

12 komentarzy do “Horoskop Anielski na maj 2024 roku dla Strzelca

 1. Witam, kiedy ten horoskop był układany , mamy 2 maja 2020r a odpowiedzi są z 2018r . Na który więc rok jest obowiązujący? Chciałam się trochę pocieszyć dodać otuchy ale jak spojrzałam na odpowiedzi , zwątpiłam

  1. Dzień dobry. Horoskop jest zamieszczany z datą, jaka jest widoczna przy wpisie. Komentarze są archiwalne, nie w każdym miesiącu ktoś decyduje się zostawić od siebie wiadomość.

 2. Oczywiście że tak. Nie ma co płakać …łatwo napisać. Lekko nie było przebolałam… trochę to trwało ale los uśmiecha się do mnie.

 3. U mnie we wrześniu nastąpiła zmiana stanowiska, oczywiscie na moją prośbę. Człowiek jednak chyba jest głupim stworzeniem, bo mógl trochę „pochorować” i przedłuźyc tą sytuacje, no ale… Teraz jest mniej stresująco i większy spokój a w zwiazku z tą zmianą obniżyli mi pensję. Ale chyba piniondze to nie fszystko 😉 lepszy święty spokój.

 4. Rzeczywiście, z tą intuicją, kierowaniem się nią to prawda w moim przypadku. Także w tym miesiącu kończy się czas „trudnej rywalizacji”.
  Odchodzę z pracy.
  Pozdrawiam wszystkich.

  1. Ja również do tego dojrzałam i złożyłam wypowiedzenie…. Drogie strzelece jesteście wyjatkowe. Poradzicie sobie….pozdrawiam

 5. Czy „złe” sny oprócz rozkojarzeń w ciągu dnia są odpowiedzią na pytania? np. jaka będzie decyzja w danej sprawie?

 6. To prawda, konczę remont gabinetu… rozumiem, ze jednak praca, którą rozpoczynam ułoży się po mojej myśli? 😉

 7. „Jeśli masz partnera, jesteś w dobrym związku, w którym nie brak miłości i poczucia bezpieczeństwa…” – a jeśli nie jest w związku, to -?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *