Horoskop Anielski na czerwiec 2024 roku dla Lwa

Drogi Lwie, jesteś pełną szacunku i wiary osobą. Z podjęciem działań czekasz ze spokojem i cierpliwością na odpowiedni moment. Masz praktyczny zmysł i wierzysz w siebie. Możesz doświadczyć w tym miesiącu uczucia zagubienia, mętlik w emocjach może sprawić, że trudno Ci będzie działać i stanąć do konfrontacji z trudną sytuacją. To również może się odbić na Twoim zdrowiu, odebrać Ci apetyt i zaburzać sen. Twój związek uczuciowy będzie teraz zaburzać zazdrość. Brak zaufania do partnera będzie pogłębiał Twoje poczucie zagubienia.

W pracy Twoja determinacja i entuzjazm, z jakimi wypełniasz swoje obowiązki, przyniesie Ci sukces. Wykażesz się szczególną odwagą w obronie ludzi i idei. Szczęśliwy zbieg okoliczności pomoże w realizacji Twoich marzeń lub odsunie od Ciebie niebezpieczeństwa. Bardzo dobrze pokierujesz inwestycjami, które zapewnią Ci dochód finansowy. Podczas podróży zagranicznych uważaj na złodziei i zabezpiecz się na wypadek niespodziewanych opóźnień. Bądź też ostrożny podczas nieporozumień z obcokrajowcami.

W czerwcu szczególną opieką otaczają Cię Anioły złotego promieniowania, a to oznacza, że przechodzisz przez ważny czas w swoim życiu. Poproś je o wsparcie, aby poszerzyły się Twoje duchowe horyzonty oraz wzrósł poziom Twojej osobistej energii i zrozumienia dla procesu przemiany, który przechodzisz. Otwierają się przed Tobą nowe drogi i możliwości, a anielskie energie pomogą Ci uwolnić się od zewnętrznych uzależnień, przymusów i presji, umocnią Twoją pewność siebie i będą wspierać Cię w tym, abyś podążał we właściwym kierunku.

~~Słuchająca Aniołów

11 komentarzy do “Horoskop Anielski na czerwiec 2024 roku dla Lwa

 1. Bardzo dziękuję. Poczułam się jakby Pani opisywała moje osobiste duchowe doznania w obecnym czasie. Serdecznie pozdrawiam 🙂

 2. Dziękuję za pokrzepiające słowa. Poczułam się silniejsza i radośniejsza po przeczytaniu Przesłania.

 3. Serio? To jest na 2017rok? A komentarze i artykul z 2015 i 2016?;))
  Tytul tylko zostal zmieniony?;)
  Postarajcie sie lepiej bo to slabo wyglada:))

  1. Tak, horoskop jest na 2017 rok, zgodnie ze swoim tytułem 🙂 Serwis z CzaroMarowymi Horoskopami działa w tej formie od 2015 roku, więc i komentarze z wcześniejszych lat również są widoczne.

 4. Nie wiem jak to się dzieje ale w moim przypadku , horoskop anielski w 99% zawsze odpowiada mojej obecnej sytuacji,dokładnie opisując moje obawy,pragnienia, nadzieje czy stan zdrowia.Dziękuję.

 5. Piękny horoskop, zwłaszcza,że od jakiegoś czasu modlę się do Archanioła Haniela proszą c Go o miłość prawdziwą.
  Dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *