Horoskop Anielski na marzec 2023 roku dla Lwa

Drogi Lwie, jesteś komunikatywny, towarzyski i pełen optymizmu. Można powiedzieć, że jesteś jak powiew świeżego powietrza dla osób ze swojego otoczenia. Z Twoją elokwencją nie masz problemu w promowaniu siebie i byciu interesującym. Słowa ostrej krytyki odbierają Ci spokój wewnętrzny, szczególnie gdy padają z ust bliskiej osoby. Emocjonalny chaos odbija się od razu na Twoim stanie fizycznym i może powodować bezsenność czy brak apetytu.

W pracy będziesz niedościgniony, zwłaszcza jeśli Twój zawód związany jest z nauką lub sztuką. Nauka nowych rzeczy i studiowanie nie sprawią Ci żadnych problemów. Możesz poczuć wewnętrzną potrzebę zmiany, która okaże się być szczęśliwą w przyszłości, pomoże Ci też spojrzeć w siebie i rozpoznać własne pomyłki. Wciąż masz na sumieniu jakieś przewinienia, które Ci ciążą, lecz aby dążyć do poprawy musisz zmienić swoje dotychczasowe opinie i postępowanie.

W marcu pragnie Cię wesprzeć Archaii nadziei, a Ty możesz, ale nie musisz posłuchać jej przesłania, bo zmiany w Twoim życiu nastąpią niezależnie od Twojej decyzji. Może się okazać, że stałeś się ofiarą zrządzenia losu i musisz po prostu zaakceptować nowe warunki i okoliczności. Jeśli wyciszysz się wewnętrznie i wsłuchasz się w słowa Archaii nadziei, poprowadzi Cię ona łagodnie przez wszelkie trudności związane ze zmianą, przy czym będziesz w stanie aktywnie włączyć się do działań i dowiesz się, co możesz wnieść w bieg wydarzeń, by rezultat był dla Ciebie jak najlepszy.

~~Słuchająca Aniołów

11 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na marzec 2023 roku dla Lwa

 1. Bardzo dziękuję. Poczułam się jakby Pani opisywała moje osobiste duchowe doznania w obecnym czasie. Serdecznie pozdrawiam 🙂

 2. Dziękuję za pokrzepiające słowa. Poczułam się silniejsza i radośniejsza po przeczytaniu Przesłania.

 3. Serio? To jest na 2017rok? A komentarze i artykul z 2015 i 2016?;))
  Tytul tylko zostal zmieniony?;)
  Postarajcie sie lepiej bo to slabo wyglada:))

  1. Tak, horoskop jest na 2017 rok, zgodnie ze swoim tytułem 🙂 Serwis z CzaroMarowymi Horoskopami działa w tej formie od 2015 roku, więc i komentarze z wcześniejszych lat również są widoczne.

 4. Nie wiem jak to się dzieje ale w moim przypadku , horoskop anielski w 99% zawsze odpowiada mojej obecnej sytuacji,dokładnie opisując moje obawy,pragnienia, nadzieje czy stan zdrowia.Dziękuję.

 5. Piękny horoskop, zwłaszcza,że od jakiegoś czasu modlę się do Archanioła Haniela proszą c Go o miłość prawdziwą.
  Dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.