Archiwum kategorii: Baran – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Barana 20 – 26 marca 2023

W poniedziałek Księżyc w Rybach może przywołać depresyjne myśli i pogorszyć samopoczucie, z tego dołka wyciągnie was budzący nadzieję sekstyl Słońca do Plutona, uzyskacie wiedzę na temat ciemnych sprawek w pracy, pozwoli wam to zająć miejsce po jasnej stronie mocy, gdy jeszcze tego samego dnia późnym wieczorem Słońce zawita do waszego znaku, rozpoczynając czas wiosennego przebudzenia. We wtorek późnym popołudniem Księżyc opuści melancholijne Ryby i wejdzie do waszego znaku, niedługo potem dojdzie do nowiu, symbolizującego odrodzenie i rozpoczęcie nowego etapu w życiu. W środę, kiedy Księżyc znajdzie się w koniunkcji z inteligentnym Merkurym i dobroczynnym Jowiszem, przypomnicie sobie swoje dalekosiężne cele i zaplanujecie ich realizację, a optymizm i wiara w osiągnięcie sukcesu was nie opuszczą. W czwartek rano nastąpi jedno z ważniejszych wydarzeń astrologicznych, które w konsekwencji doprowadzi do wielkich zmian nie tylko w waszym życiu, ale wpłynie na losy całego pokolenia – Pluton po kilkunastu latach opuści znak Koziorożca i wejdzie do Wodnika, na razie na kilka miesięcy – dla Baranów oznacza to przede wszystkim transformację w zakresie zawieranych przyjaźni oraz udziału w życiu społecznym. W czwartek wieczorem Księżyc zawita do znaku Byka, w piątek znajdzie się w koniunkcji z Wenus, co zapowiada finansowe zyski i udane zakupy. W sobotę po wielu miesiącach pobytu Mars, planeta inicjatywy i działania, władca waszego znaku, opuści życzliwe Bliźnięta i wejdzie do Raka, kierując aktywność na sprawy domowe i rodzinne. W niedzielę Księżyc w Bliźniętach zachęci do spotkań i rozmów ze znajomymi i sąsiadami, staniecie się też bardziej mobilni.

Talizmany na Rok Wodnego Królika

Horoskop tygodniowy dla Barana 13 – 19 marca 2023

To może być trudny tydzień, bowiem pozostawać będziecie pod wpływem koniunkcji Słońca z Neptunem w napiętym aspekcie z Marsem, władcą waszego znaku, co zapowiada aktywność ukrytych wrogów, którzy na różne sposoby okażą swoje fałszywe oblicze, głównie za pomocą plotek. W poniedziałek i wtorek Księżyc w życzliwym Strzelcu nie pozbawi was jednak dobrego samopoczucia, dopiero od środy po południu, gdy Księżyc zawita do wymagającego Koziorożca, rzucicie się w wir pracy, a nad głowami zaczną gromadzić się ciemne chmury. W czwartek Wenus, planeta miłości i dobrobytu, opuści wasz znak i wejdzie do Byka, nie macie jednak się czym martwić, bo wpłynie to korzystnie na finanse i stan posiadania. W czwartek i piątek konfiguracja się uściśli, jednocześnie dołączy do niej Merkury, tworząc koniunkcję ze Słońcem i Neptunem oraz kwadraturę z Marsem – w te dni zachowajcie szczególną ostrożność na drogach oraz w każdym rodzaju komunikacji, zrezygnujcie z kupna elektroniki, rowerów czy samochodów, bo transakcja może okazać się nieuczciwa. W piątek po południu Księżyc wejdzie do życzliwego Wodnika, zaczniecie się więc udzielać towarzysko, warto znaleźć czas dla przyjaciół. W niedzielę rano Merkury zawita do waszego znaku, staniecie się bardziej mobilni i zdecydowani, po południu Księżyc wejdzie do Ryb, starajcie się wyciszyć i znaleźć chwilę na odpoczynek.

Talizmany na Rok Wodnego Królika

Horoskop tygodniowy dla Barana 6 – 12 marca 2023

W poniedziałek sekstyl Słońca do zaskakującego Urana może przynieść niektórym Baranom niespodziewane zlecenie, które poprawi sytuację materialną, we wtorek pełnia Księżyca w pracowitej Pannie wpłynie na większą emocjonalność, trzeba będzie zadbać o zdrowie własne lub czworonożnych przyjaciół. Tego samego dnia surowy Saturn, symbolizujący ograniczenia, ale motywujący do rozwoju osobistego, zmieni znak i wkroczy na kolejne lata do marzycielskich Ryb, rozpoczynając okres, w którym przyjdzie wam pokonać ukryte lęki i słabości. W środę po południu Księżyc opuści znak zapobiegliwej Panny i wejdzie do przeciwległej Wagi, przypominając w Święto Kobiet o wartości cech takich jak zdolność do tworzenia związków, dążenie do porozumienia i osiągania kompromisu, związki międzyludzkie oraz umowy znajdą się w centrum zainteresowania, warto zadbać o potrzeby partnera, zwłaszcza w czwartek i piątek, kiedy Księżyc ustawi się w opozycji najpierw do Jowisza a potem do Wenus w waszym znaku a także w sobotę, bo sekstyl Wenus do Marsa, pod wpływem którego pozostaniecie w czasie weekendu, wprowadzi do związków sporą dozę pikanterii, zainteresowanie i przyciąganie seksualne wzrośnie również dlatego, że Księżyc zawita do namiętnego Skorpiona, randki okażą się wyjątkowo ekscytujące.

Talizmany na Rok Wodnego Królika