Archiwum kategorii: Baran – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Barana 19 – 25 lutego 2024

W poniedziałek Słońce wkroczy do melancholijnych Ryb, rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle czujecie się bardziej zmęczeni i pozbawieni energii, dlatego warto zwolnić tempo życia i więcej odpoczywać. Od poniedziałku do środy Księżyc w rodzinnym Raku sprawi, że z trudem będziecie wychodzić z domu, zwłaszcza że pogoda nie będzie do tego zachęcać. W środę po południu, gdy Księżyc zawita do życzliwego Lwa, nastrój się poprawi, nabierzecie ochoty na seks, randki zapowiadają się gorąco, do czego przyczyni się koniunkcja Marsa, władcy waszego znaku, z powabną Wenus, pod wpływem tego aspektu pozostaniecie praktycznie cały tydzień, zaiskrzy nawet w stałych, wieloletnich związkach, pomimo że karnawał już się zakończył życie towarzyskie rozkwitnie. W piątek Merkury wejdzie do Ryb, które są miejscem jego wygnania i upadku, poczujecie się rozkojarzeni i mniej bystrzy niż zwykle, ważne życiowe decyzje lepiej więc odłożyć na inny termin, warto natomiast snuć marzenia i rozwijać wyobraźnię. W sobotę dojdzie do pełni Księżyca w pracowitej Pannie, co rozstroi was nerwowo, w dodatku wieczorem Księżyc znajdzie się w opozycji do ograniczającego Saturna, pogorszy się więc samopoczucie. W niedzielę kwadratura Wenus do Jowisza skłoni do zwiększonych wydatków na przyjemności towarzyskie.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Barana 12 – 18 lutego 2024

Poniedziałkowy poranek zapowiada się jeszcze spokojnie, dopóki Księżyc przebywa w Rybach, ale po południu, gdy zawita do waszego znaku, nabierzecie wiatru w plecy i wszystko ulegnie przyspieszeniu. We wtorek rano Mars, władca waszego znaku, wtargnie do Wodnika i od razu znajdzie się w koniunkcji z Plutonem, tranzyt potrwa do końca tygodnia, generując silne emocje oraz wolę walki do upadłego i wprowadzi nieporozumienia w relacjach przyjacielskich, uważajcie, bo takie nagromadzenie energii może przekształcić się w agresję – całe szczęście we wtorek harmonijny aspekt Wenus do Neptuna złagodzi uczucia i wzniesie je na wyższy poziom, niektóre Barany wpadną w sidła skrytej lub platonicznej miłości. W środę po południu Księżyc opuści wasz znak i wejdzie do zasobnego Byka, emocje skierujecie na poprawę finansów i większe niż zwykle zakupy. W piątek wieczorem Księżyc zawita do życzliwych Bliźniąt, w czasie weekendu staniecie się bardziej komunikatywni i mobilni, tego samego dnia późnym popołudniem również Wenus zmieni znak i wejdzie do Wodnika, do niedzieli pozostanie w koniunkcji z Plutonem, co rozpali uczucia i wzbudzi silne namiętności. W sobotę Merkury w kwadraturze do Urana może doprowadzić do kłótni z przyjaciółmi, problemy pojawią się w rozliczeniach finansowych.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Barana 5 – 11 lutego 2024

W poniedziałek rano Merkury wejdzie do życzliwego Wodnika i od razu znajdzie się w koniunkcji z posępnym Plutonem, na jaw wyjdą skrywane pretensje i zadawnione żale, zwłaszcza w stosunku do przyjaciół, jednak Księżyc w Strzelcu pozwoli spojrzeć na świat optymistycznie i z większym dystansem. We wtorek po południu Księżyc wejdzie do zdyscyplinowanego Koziorożca, co pozwoli opanować emocje. W środę i czwartek Wenus utworzy trygon z nieprzewidywalnym Uranem, natomiast Mars sekstyl z marzycielskim Neptunem, możecie spodziewać się nieoczekiwanego przypływu gotówki, niektórym Baranom ktoś nagle skradnie serce i zaczną snuć romantyczne marzenia, nie zabraknie wam twórczej inwencji i kreatywnych pomysłów. W czwartek po południu Księżyc zawita do przyjaznego Wodnika, ale koniunkcja z Plutonem na nowo rozgrzeje emocje, atmosferę podkręci kwadratura Słońca do Urana, pod wpływem której pozostaniecie do końca tygodnia, sprawy finansowe i rozliczenia z przyjaciółmi lub członkami grupy, z którą łączy was wspólnota zainteresowań, okażą się problematyczne. W piątek dojdzie do nowiu Księżyca w znaku Wodnika, jakaś przyjaźń może przeżywać kryzys lub się zakończyć. W sobotę kwadratura Merkurego do Jowisza sprawi, że umysł zaprzątać wam będą sprawy finansowe, po południu Księżyc zawita do nostalgicznych Ryb, koniunkcja z Saturnem może pogorszyć nastrój, dopiero w niedzielę znajdziecie chwilę na oddech.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Barana 29 stycznia – 4 lutego 2024

W poniedziałek nie zabraknie wam chęci i motywacji do wytężonej pracy, przyczyni się do tego tranzyt Księżyca przez znak Panny. W pierwszej połowie tygodnia pozostaniecie pod wpływem trygonu Wenus do Jowisza, co doda wam skrzydeł i wprawi w znakomity nastrój, oraz trygonu Merkurego i Marsa do Urana – każdy wysiłek, zarówno fizyczny, jak i umysłowy, opłaci się a działanie zakończy nieoczekiwanym sukcesem, zwłaszcza finansowym, niektóre Barany otrzymają zaskakującą szansę na poprawę sytuacji materialnej, czeka was awans, podwyżka lub inny rodzaj zysków. Od wtorku do czwartku Księżyc w przeciwległej Wadze sprzyja poprawie relacji w związkach. W piątek sekstyl Merkurego do Neptuna rozbudzi wyobraźnię, warto słuchać podpowiedzi intuicji, szczególnie w sprawach zawodowych. W piątek i sobotę Księżyc w Skorpionie nieco obniży nastrój, ale już w niedzielę, gdy Księżyc znajdzie się w życzliwym Strzelcu, powróci pozytywne nastawienie, możecie ten dzień spędzić w towarzystwie przyjaciół lub zafundować sobie inny rodzaj karnawałowej rozrywki.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Barana 22 – 28 stycznia 2024

W poniedziałek Księżyc w życzliwych Bliźniętach skłoni do większej mobilności, zachęci też do kontaktów z rodzeństwem, we wtorek i środę natomiast Księżyc w Raku skieruje uwagę na sprawy rodzinne, wpłynie też na większą niż zwykle wrażliwość emocjonalną. We wtorek rano Wenus zawita do znaku Koziorożca, podejście do uczuć stanie się bardziej pragmatyczne i zdystansowane. W czwartek dojdzie do pełni Księżyca w życzliwym Lwie, w kwadraturze do Jowisza, pojawi się szansa na wzbogacenie, co wzbudzi wiele emocji, ale na przeszkodzie stanąć mogą nadmierne oczekiwania wobec przyjaciół, oferujących wsparcie lub przecenicie swoje możliwości, tego dnia rozpocznie się również trwający do 18 lutego harmonijny aspekt między szczodrym Jowiszem a oszczędnym Saturnem, to znakomita szansa na uporządkowanie sytuacji majątkowej, podjęte w tym czasie decyzje dotyczące finansów okażą się trwałe. W sobotę Merkury utworzy koniunkcję z zapalczywym Marsem, władcą waszego znaku, staniecie się bardziej asertywni i zdecydowani, możecie jednak powiedzieć o jedno słowo za dużo. W niedzielę Księżyc w Pannie skłoni do dbałości do zdrowie, to dobry dzień na prace domowe, wymagające precyzji i dokładności, tego dnia Wenus ustawi się w sekstylu do Saturna a Merkury w trygonie do Urana, co sprzyja podejmowaniu decyzji dotyczących finansowej i zawodowej przyszłości.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!