Horoskop Numerologiczny

Zanim zaprosimy Cię do lektury horoskopu, przeczytaj,
jak obliczyć swój aktualny Rok Numerologiczny.

Aby dowiedzieć się, co przyniesie nam kolejny rok numerologiczny, należy wyliczyć w jakim Osobistym Roku Numerologicznym aktualnie się znajdujemy.  By to obliczyć, dodajemy:

dzień urodzenia + miesiąc urodzenia + rok urodzenia + aktualny rok kalendarzowy.

Uwaga: 15 września 2023 wchodzimy w nowy Rok Numerologiczny związany  
z nadchodzącym rokiem kalendarzowym, czyli 2024,
opuszczamy natomiast cykl związany z rokiem 2023.

Według systemu numerolog Gladys Lobos, nów Księżyca we wrześniu jest początkiem nowego Roku Numerologicznego. By poznać swój Osobisty Rok Numerologiczny po 15 września 2023 należy dodać 2024 do dnia, miesiąca oraz roku swojego urodzenia i zredukować otrzymany wynik do pojedynczej cyfry.

Po 15 września 2023 roku dodajemy więc:
dzień urodzenia + miesiąc urodzenia + rok urodzenia + 2024 jako rok kalendarzowy,

np. osoba urodzona jest 15 października 1989 roku, a rok kalendarzowy to 2024:
1+5+1+0+1+9+8+9+2+0+2+4 = 42, a po redukcji: 4+2 =6. Od 15 września 2023 roku osoba urodzona 15 października 1989 roku wejdzie w 6 Rok Numerologiczny.


Moja i Twoja astrologia


 Horoskop Numerologiczny – zapraszamy do lektury

Horoskopu Numerologicznego:

Rok Numerologiczny 1

Właśnie wkraczasz w nowy 9-letni cykl w swoim życiu, przy czym najaktywniejsze będą pierwsze lata. W roku 1. zaczniesz stosować całkowicie nowy plan życiowy, nastawiając się na osiągnięcie założonych celów. To odpowiedni czas na podjęcie decyzji mających wpływ na całe Twoje życie. Być może poprzedni rok był dla Ciebie trudny – teraz możesz nabrać nadziei i zapomnieć o nieprzyjemnych doświadczeniach z przeszłości. To także odpowiedni moment wyzwolenia się od osób, które do tej pory Cię ograniczały czy uniemożliwiały wykazanie się swoim talentami. Wykorzystaj swoją energię oraz entuzjazm i skorzystaj z otwierających się przed Tobą możliwości. Możesz liczyć na poparcie ważnych osób, które będą pod wrażeniem Twoich planów i działań.

Musisz przystosować się do żywego tempa, które niesie ze sobą wibracja roku 1. Nie pozwól, by wydarzenia Cię przerosły. Wykaż się pewnością siebie i niezależnością, zrezygnuj z impulsywnych i egoistycznych działań, aby w pełni skorzystać z szans, jakie teraz się przed Tobą otwierają.

Amulety na Osobisty Numerologiczny Rok 1

Rok Numerologiczny 2

Tempo, które zaobserwowałeś we wcześniejszym Roku Numerologicznym, teraz osłabnie, dotyczące Cię sprawy przeciągną się w czasie, dotyczyć to będzie szczególnie życia zawodowego. Teraz nadszedł czas refleksji i przeglądu dotychczasowych osiągnięć. Zdecyduj, które plany warto kontynuować, a z których lepiej już teraz zrezygnować.

Ten Rok Numerologiczny to dobry czas na zajęcie się swoim zdrowiem i przeprowadzenie zaległych badań. To również dobry moment na podjęcie nauki czy zajęcie się sztuką, gdyż znajdujesz się w czasie sprzyjającym rozwojowi wewnętrznemu i podjęciu działań twórczych. Sprzyja też dokonywaniu zmian w domu, w pracy i wyjazdom, nowym kontaktom i spółkom. Będziesz teraz działać bardziej dyplomatycznie, przez co masz szansę na zacieśnienie przyjaźni, odbudowanie zaniedbanych dotychczas relacji uczuciowych. Przyjmij do wiadomości, że teraz musisz być cierpliwy, dalej wytrwale pracować, ale pozwolić także, by wszystkie sprawy toczyły się własnym torem, a po pewnym czasie zrozumiesz, że tak właśnie będzie najlepiej.

Amulety na Osobisty Numerologiczny Rok 2

Rok Numerologiczny 3

Głównymi motywami tego Roku Numerologicznego są wesołość i kontakty towarzyskie. Twoja osobowość rozbłyśnie niczym płomień, a ludzie zaczną gromadzić się wokół Ciebie w każdej możliwej sytuacji. Pomoże Ci to w nawiązaniu nowych, cennych kontaktów. Jeśli bierzesz pod uwagę małżeństwo, jest to dobry czas, żeby się oświadczyć.

Powinien to być dla Ciebie bardzo szczęśliwy i satysfakcjonujący rok. Wykorzystaj go, by poprawić swoje nastawienie, wygląd i otoczenie. Zainteresuje Cię mnóstwo różnych rzeczy, musisz jednak popracować nad koncentracją, ponieważ w przeciwnym razie utracisz umiejętność kreatywnego działania. Spróbuj się wykazać większym pragmatyzmem – takie nastawienie na pewno Ci pomoże. Działanie kreatywne okaże się także pomocne pod względem finansowym.

Amulety na Numerologiczny Osobisty Rok 3

Rok Numerologiczny 4

Nadszedł czas na zajęcie się wszelkiego rodzaju pracą. Rezultaty Twoich działań mogą być widoczne dopiero po jakimś czasie, nie daj się jednak uczuciu frustracji. Zbierasz kapitał na przyszłość, a wykonywana przez Ciebie praca będzie stanowić fundamenty dalszych działań. Możesz w pewnym momencie mieć już wszystkiego dość, ale się nie poddawaj, wibracja 4 niesie ze sobą wytrwałość i moc tworzenia. Twoje wysyłki w końcu się opłacą.

To dobry czas, na tworzenie podstaw w relacjach osobistych, ponieważ będą one dzięki temu oparte na zrozumieniu i zgodności. Będziesz w nie inwestować znacznie więcej energii niż w poprzednim cyklu. Bierz życie w swoje ręce i staraj się wykorzystać wszelkie nadarzające Ci się okazje, nie tracąc przy tym poczucia odpowiedzialności.

Amulety na Numerologiczny Osobisty Rok 4

Rok Numerologiczny 5

W końcu zaczniesz zbierać owoce swoich wysiłków z poprzedniego roku. Piątka jest symbolem zmiany i rozwoju, przygotuj się więc na wiele ekscytujących i zaskakujących wydarzeń. W tym roku będziesz dużo się przemieszczać i podróżować. Być może będą to wyjazdy biznesowe, jednak naturalną koleją rzeczy po wyrzeczeniach roku 4 są wakacje. Jeśli masz wystarczającą ilość czasu i pieniędzy, nie odmawiaj sobie przyjemności. Poznasz interesujących ludzi i zbierzesz ekscytujące doświadczenia, które będą Ci towarzyszyć do końca życia.

Jako że 5 jest także symbolem przypadku, musisz się przygotować na to, co jeszcze przed Tobą. Prawdopodobnie rok ten zakończy się w zupełnie inny sposób od tego, jak się zacznie. Pozwól sobie na zmiany. Nie musisz tkwić przy tym co zastane. Masz przed sobą wiele możliwości i tylko od Ciebie zależy, jak je wykorzystasz – możesz podróżować, zmienić miejsce zamieszkania, zrobić to, co tylko zechcesz. Pamiętaj, by zachować otwarty umysł i elastyczność. Jeśli oprzesz się zmianom, pojawią się problemy. Spróbuj czegoś nowego i otwórz się na ludzi.

Amulety na Numerologiczny Osobisty Rok 5

Rok Numerologiczny 6

W tym roku będziesz się skupiać przede wszystkim na sprawach związanych z prowadzeniem domu. Jeśli jesteś po ślubie, będziesz bardzo szczęśliwy w swoim małżeństwie. Jeśli jesteś stanu wolnego, będziesz myślał o kupnie domu i znalezieniu stałego partnera. Twoje pragnienia w tym roku mogą się spełnić.

W tym roku będziesz kłaść większy nacisk na praktyczność, Twoje decyzje będą bardziej przemyślane. Udzielanie mądrych rad będzie Twoim chlebem powszednim, a pomaganie innym będzie Ci przynosić dużo radości. Nie będą dręczyć Cię problemy biznesowe lub finansowe, ponieważ wibracja 6 wiąże się z ochroną i życzliwością. Wszystkie Twoje potrzeby będą od razu zaspokajane. Dawaj z siebie tyle, co zazwyczaj, a będziesz czuł się dobrze i komfortowo.

Amulety na Osobisty Numerologiczny Rok 6

Rok Numerologiczny 7

W roku 7 powinno pojawić się w Twoim życiu dużo zrozumienia i spokoju, ponieważ jest to czas głębokiej kontemplacji i pracy umysłowej. Chwile samotności będą Ci sprawiać dużo radości, dlatego będziesz dużo przebywać sam ze sobą. Będziesz niezwykle dociekliwy i krytyczny, uważaj, by nadmiar analizowania nie odebrał Ci poczucia szczęścia.

W tym roku wszystko w Twoim otoczeniu będzie działo się dość powoli – zarówno w sferze biznesowej, jak i osobistej. Panuj nad sobą, kiedy coś nie pójdzie po Twojej myśli lub nie wydarzy się zgodnie z planem. Bardzo będzie Cię interesować religia i studia duchowe, nawet mistycyzm i okultyzm. Twoje poszukiwania i medytacje rozbudzą intuicję i uczynią z Ciebie bystrzejszą osobę. Siódemka nie jest wibracją przygód towarzyskich i miłosnych, więc nie bardzo będziesz się nimi interesować. Będziesz przyjmować tylko najważniejsze zaproszenia, gdyż znacznie lepiej będziesz czuć się w samotności. Dobrze Ci zrobi wyjazd na wakacje w ciche, odludne miejsce.

Amulety na Osobisty Numerologiczny Rok 7

Rok Numerologiczny 8

Ósemka to liczba sławy, władzy i szczęścia, a w roku 8 wszystkie te rzeczy pojawią się w Twoim życiu. Jeśli miałeś jakiś cel, na który nakierowywałeś wszystkie swoje myśli i działania, możesz mieć pewność, że w tym roku zbierzesz owoce swoich starań. Twoje interesy będą iść lepiej niż w jakimkolwiek innym roku. Współpracuj biznesowo wyłącznie z osobami, od których coś zależy i które mogą podejmować korzystne dla Ciebie decyzje. Ósemka jest równie wymagająca, co skora do dzielenia, więc jeśli nie będziesz się dzielić z innymi, Twoje zyski nie przyniosą Ci zadowolenia. Ten rok jest dla Ciebie szansą, by stać się filantropem i ofiarować innym ludziom swój czas, pieniądze i wysiłki.

To nie jest dla Ciebie czas wypełniania uciążliwych obowiązków i skupiania się na szczegółach. Pozostaw to innym, a sam skup się na ważniejszych rzeczach: ważnych metodach działania, decyzjach i liczących się ludziach.

Amulety na Osobisty Numerologiczny Rok 8

Rok Numerologiczny 9

Cykl 9 oznacza „ostateczne podsumowanie”. Wymaga on uwolnienia się od przeszłości i przygotowania się na zupełnie nowy początek, czyli ponowne nadejście roku 1.

Nadszedł czas na zakończenie wszelkich uciążliwych związków, romansów lub działalności, które dotychczas nie przyniosły jakichkolwiek zysków. Nie chodzi o to, byś stał się bezwzględny, ponieważ możesz uczynić to w uprzejmy sposób. Rób jednak to, co musisz, bez względu na to jak trudne by to nie było. Twoją uwagę przyciągną w tym roku także kwestie zdrowotne, postaraj się w nowy cykl wkroczyć w jak najlepszym stanie zdrowia. Kiedy już zadbasz o wszystko inne w swoim życiu, zabierz się za subtelną promocję własnej osoby. Wykorzystaj cały swój urok i wszystkie swoje umiejętności, by zrobić dobre wrażenie na przełożonych oraz na osobach, które Cię pociągaj, a w tym także na współmałżonku. Zrób porządek w swoim życiu, a możesz mieć pewność, że następne dziewięć lat będzie dla Ciebie owocne.

Amulety na Osobisty Numerologiczny Rok 9

Życzymy Ci Magicznego Roku 2023!

Powrót do strony głównej »

25 komentarzy do “Horoskop Numerologiczny

 1. Teraz zrozumiałam dlaczego TAROT dał mi taką odpowiedź na moje pytania: co było? – karta PUSTELNIK, co jest? – ŚMIERĆ, co będzie? – SĄD OSTATECZNY ……. muszę się odrodzić jak FENIKS

 2. No tak moja liczba życia to siódemka czyli od 9-września-2018 roku wszedłem w pierwszy rok numerologiczny czyli mam brać pod uwagę 1 w bieżącym roku numerologii.

 3. Jako numerologiczna 9 odczuwam przełom i szykuję się do zerwania długotrwałego związku z instytucją w tym roku.
  Coś w tych przepowiedniach jest…

 4. Bądź… Zrób… Musisz… Nie pozwól… Wykaż się… Jeśli jesteśmy na tyle silni, aby to zrealizować, to niepotrzebne nam horoskopy, bo wszystko i tak zrealizujemy w swoim czasie. Pytanie zasadnicze to – JAK to zrobić, jeśli nie mamy dość pewności siebie, dość odwagi czy siły, jeśli nie wiemy po prostu JAK się zmienić??? Bo to właśnie o taką zmianę samego siebie tu chodzi. Świat się zmieni, gdy my się zmienimy. Potrzebna tylko instrukcja JAK tego dokonać 🙂

 5. Tym razem optymistyczny …a zarazem dający nadzieję i chwała …bo tak długo czekałam na tę pozytywną zmianę …..może wreszcie …..czekam z utęsknieniem ,dziękuję bardzo,a wszystkim zaglądającym tu a szczególnie tym którzy tracą nadzieję życzę szczęścia i miłości ….bo to najważniejsze w życiu ..

 6. Mi wyszła 8 – interpretacja dla mnie pomyślna . Mam założenie znaleść nową lepszą pracę w 2015 roku. Ciekawe czy mi się uda ?
  Jest już kwiecień do tej pory ciężko pracuję nad tym, ale mi na razie nic z tego .

 7. Liczby mistrzowskie….. hmmmm….

  Zapominamy ze każdy z nas jest mistrzem, i przez nasze myśli mozemy kreować swoje jutro.
  I nie istotne jest czy jesteśmy 1,2,3,4,5,6,7,8 czy 9.
  Nasze myśli decyduja o zmianie naszej przyszłości.
  Tylko czy potrafimy już wyjśc z Matrixa?!

  1. to nie jest tak obojętne – i nie o ego tu chodzi – tylko to jest suma wszelkich wcieleń i faktycznie nie ma za czym tęsknić….

  1. Liczby mistrzowskie (czyli 11, 22, 33) dotyczą potencjału danej osoby, a nie wibracji roku. Wystarczająco zadań i wyzwań jest przy zwykłych liczbach, nie ma co tęsknić za mistrzowskimi 🙂

  2. Witam 11jeżeli ci wyszło to 1+1=2 to jest dwójka a jak 12 to 1+2=3 to wtedy twój rok numerologiczny to trójka pozdrawiam

   1. To jest liczba mistrzowska – ale nie wszyscy chcą zostać mistrzami i tylko oni mają wybór w jakiej wibracji chcą żyć – i rzeczywiście wtedy dodajemy 1+1.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *