Archiwum kategorii: Archiwum

Horoskop tygodniowy dla Ryby 12 – 18 lutego 2024

W poniedziałek rano Księżyc w waszym znaku w koniunkcji z Neptunem nastroi was marzycielsko, to właściwy moment, aby zadać sobie pytanie – czego prawdziwie w życiu pragniecie, na czym najbardziej wam zależy, odpowiedź sama nadejdzie z głębi podświadomości. Tego samego dnia po południu Księżyc opuści wasz znak i wejdzie do Barana, staniecie się bardziej aktywni w dysponowaniu swoimi pieniędzmi. We wtorek rano Mars wkroczy do Wodnika i utworzy koniunkcję z Plutonem, wpływ aspektu odczujecie do końca tygodnia, zachowajcie ostrożność, bo wspomnienie przeżytych traum nie da wam spokoju, to dobry moment na rozpoczęcie psychoterapii. Tego samego dnia, we wtorek Wenus znajdzie się w harmonijnym układzie z Neptunem w waszym znaku, ogarną was uczucia wyższe, chęć pomocy przyjaciołom w potrzebie, zakochani poczują motyle w brzuchu. W środę po południu Księżyc wejdzie do życzliwego Byka, da o sobie znać potrzeba komfortu, gdy utworzy koniunkcję ze szczodrym Jowiszem, w czwartek natomiast, podczas koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem, nagle nabierzecie ochoty na krótki wyjazd, studenci wezmą się do nauki. W piątek Wenus opuści życzliwego Koziorożca i wejdzie do Wodnika, natychmiast znajdzie się w koniunkcji z pożądliwym Plutonem, niektóre Ryby ogarnie pragnienie doświadczenia skrytego romansu, tego samego dnia wieczorem Księżyc wejdzie do Bliźniąt, kontakty z członkami rodziny zrobią się nerwowe, zwłaszcza w sobotę, gdy Merkury utworzy napięty aspekt z wybuchowym Uranem.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 12 – 18 lutego 2024

W poniedziałek rano, gdy Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Neptunem, niektóre Wodniki ogarnie melancholia, inne zanurzą się w świat wyobraźni, muzyki i sztuki, jeszcze inne wybiorą się na szalone zakupy, dopiero po południu, gdy Księżyc zawita do życzliwego Barana, odzyskacie energię do działania, do środy telefon będzie się urywał, kontakty z otoczeniem mogą być intensywne. We wtorek rano Mars wtargnie do waszego znaku i od razu znajdzie się w koniunkcji z potężnym Plutonem, pod wpływem tego aspektu pozostaniecie przynajmniej do piątku a nawet do końca tygodnia, to bardzo energetyczny układ, skłaniający do głębokiej retrospekcji i stawienia czoła własnym słabościom, wzrośnie autorytet i sprawczość działania, będziecie zdolni dokonać cudów, nie dajcie się jednak sprowokować, bo pod wpływem tej konfiguracji gniew łatwo może przekształcić się w agresję. Tego samego dnia, we wtorek Wenus utworzy harmonijny aspekt z romantycznym Neptunem, niektóre ukryte marzenia znajdą swój twórczy wyraz, poprawi się również stan finansów. W środę po południu Księżyc wejdzie do cierpliwego Byka, emocje się ustabilizują, ale już w piątek do waszego znaku zawita powabna Wenus i utworzy koniunkcję ze zdobywczym Plutonem, uczucia nabiorą mocy i staną się wyjątkowo silne, łatwo mogą się jednak zamienić w zazdrość lub próbę zawłaszczenia drugiej osoby. Również w piątek wieczorem znak zmieni Księżyc, wejdzie do życzliwych Bliźniąt i skłoni do nawiązania kontaktu z osobami, na których wam zależy, w sobotę jednak zachowajcie ostrożność, bo kwadratura Merkurego do Urana pozbawi was cierpliwości, łatwo wtedy o niepotrzebną kłótnię.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 12 – 18 lutego 2024

W poniedziałek rano, gdy Księżyc znajdzie się w koniunkcji z sennym Neptunem w życzliwych Rybach, ogarną was nieokreślone tęsknoty, powróci pamięć o niezrealizowanych marzeniach, ale już po południu, gdy Księżyc zawita do aktywnego Barana, z energią zabierzecie się za rozwiązywanie problemów rodzinnych. We wtorek rano Mars opuści wasz znak i wejdzie do Wodnika, od razu utworzy koniunkcję z potężnym Plutonem, pod wpływem tego aspektu pozostaniecie do końca tygodnia, uważajcie więc na swoje decyzje finansowe, bo mogą być wywołane pożądaniem posiadania rzeczy, na które was nie stać, na szczęście we wtorek Wenus w waszym znaku utworzy harmonijny aspekt z Neptunem, ogarną was uczucia wyższe, zapragniecie zrealizować skryte marzenia, okazać miłość najbliższym. W środę po południu Księżyc wejdzie do przyjaznego Byka, zajmiecie się potrzebami dzieci, pod wpływem koniunkcji Księżyca z Jowiszem niektóre Koziorożce zapragną nawiązać kontakt ze sztuką, warto wybrać się do teatru lub zająć się każdym rodzajem twórczości, inspiracji wam nie zabraknie również w czwartek, na co wpłynie koniunkcją Księżyca z Uranem. W piątek Wenus opuści wasz znak i wejdzie do Wodnika, utworzy koniunkcję z zaborczym Plutonem, zapragniecie zdobyć coś, za co trzeba zapłacić wysoką cenę, tego samego dnia Księżyc zawita do Bliźniąt, zajmiecie się poprawą samopoczucia, warto zadbać o zdrowie. W sobotę kwadratura Merkurego do Urana sprawi, że niespodziewanie pozwolicie sobie na zakup luksusowych przedmiotów.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 12 – 18 lutego 2024

W poniedziałek rano koniunkcja Księżyca z Neptunem może sprawić, że trudno wam będzie wstać i znaleźć motywację do działania, ale już po południu, gdy Księżyc zawita do życzliwego Barana, atmosfera się zmieni i nabierzecie rozpędu, zwłaszcza jeśli coś będzie wymagać twórczej inicjatywy. We wtorek rano Mars wejdzie do życzliwego Wodnika, utworzy koniunkcję z Plutonem i wpłynie aktywująco na sposób komunikacji, do końca tygodnia unikajcie impulsywnych lub agresywnych reakcji, sprzęt elektroniczny może ulegać awarii. Z drugiej strony również we wtorek zasobna Wenus utworzy harmonijny aspekt ze szczodrym Neptunem, co dobrze wróży nie tylko relacjom międzyludzkim, ale również sprawom finansowym. W środę po południu Księżyc wejdzie do Byka, zapragniecie odrobiny komfortu, zwłaszcza wieczorem, gdy Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Jowiszem, w czwartek jednak, podczas koniunkcji Księżyca z wybuchowym Wodnikiem, łatwo was będzie wyprowadzić z równowagi. W piątek Wenus wejdzie do przyjaznego Wodnika, ale utworzy koniunkcję z zaborczym Plutonem, unikajcie kontaktu z osobami toksycznymi, które wykorzystując waszą empatię pozbawią was energii, tego samego dnia wieczorem Księżyc wejdzie do przeciwległych Bliźniąt, w czasie weekendu zajmiecie się głownie sprawami partnera, w sobotę mogą pojawić się problemy z trawieniem, na co wpłynie kwadratura Merkurego do Urana.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 12 – 18 lutego 2024

Tydzień rozpocznie się sennie i nostalgicznie, na co wpłynie koniunkcja Księżyca z Neptunem w życzliwych Rybach, dopiero w poniedziałek po południu, gdy Księżyc wejdzie do aktywnego Barana, sprawy nabiorą tempa i z zapałem weźmiecie się do rutynowej pracy. We wtorek rano Mars, władca waszego znaku, opuści życzliwego Koziorożca i wtargnie do znaku Wodnika, spotka się tam z Plutonem, drugim władcą Skorpiona, zaczniecie wprost tryskać energią do końca tygodnia, uważajcie jednak, bo łatwo was będzie sprowokować, zwłaszcza jeśli ktoś z domowników lub członków rodziny się wam postawi, wtedy pojawić się może intensywna reakcja, a nawet agresja, na szczęście we wtorek Wenus znajdzie się w harmonijnym aspekcie z uduchowionym Neptunem, co wpłynie na złagodzenie reakcji, dla osób zakochanych to będzie dzień pełen romantycznych uniesień. W środę po południu Księżyc wejdzie do przeciwległego Byka, wpłynie to na poprawę relacji w związkach, zwłaszcza wieczorem, gdy utworzy koniunkcję z Jowiszem, w czwartek natomiast koniunkcja Księżyca z wybuchowym Uranem może doprowadzić do konfliktu. W piątek Wenus również zmieni znak i wejdzie do Wodnika, od razu znajdzie się w koniunkcji z Plutonem, rozgorzeją namiętności, może pojawić się też zazdrość, tego samego dnia wieczorem Księżyc zawita do Bliźniąt, w czasie weekendu zajmiecie się zarządzaniem wspólnymi finansami, w sobotę kwadratura Merkurego do Urana w przeciwległym Byku pozbawi was cierpliwości, możecie nieoczekiwanie wybuchnąć gniewem i powiedzieć o jedno słowo za dużo.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Wagi 12 – 18 lutego 2024

W poniedziałek rano możecie poczuć się pozbawieni energii, rozkojarzeni i zmęczeni, na co wpłynie Księżyc w koniunkcji z iluzorycznym Neptunem w Rybach, po południu jednak, gdy Księżyc zawita do przeciwległego Barana, sprawy partnerów pobudzą was do aktywności oraz szybkiego działania. We wtorek rano Mars wkroczy do życzliwego Wodnika, co w nadchodzących miesiącach rozbudzi kreatywność, w tym tygodniu jednak za sprawą koniunkcji, jaką Mars utworzy z posępnym Plutonem, poczujecie przymus i presję, która nic dobrego nie wróży. Całe szczęście we wtorek pozostaniecie także pod wpływem sekstylu Wenus, władczyni waszego znaku, do marzycielskiego Neptuna, co uratuje ten dzień i pozwoli zapanować nad emocjami, bo wiara w pozytywne rozwiązanie każdego problemu doda wam skrzydeł. W środę po południu Księżyc wejdzie do Byka, niektóre Wagi wybiorą się na większe zakupy, w czwartek, gdy Księżyc znajdzie się w koniunkcji z wybuchowym Uranem, możecie przesadzić z wydatkami. W piątek Wenus, wasza władczyni, opuści powściągliwego Koziorożca i wejdzie do przyjaznego Wodnika, od razu jednak utworzy koniunkcję z toksycznym Plutonem, uważajcie, bo możecie uwikłać się w romans z osobą, która prędzej czy później pokaże swoje mroczne oblicze, tego samego dnia wieczorem Księżyc wejdzie do życzliwych Bliźniąt, weekend więc może obfitować w wydarzenia towarzyskie, jedynie w sobotę kwadratura Merkurego do Urana namiesza w kontaktach, każde słowo może was wyprowadzić z równowagi.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Panny 12 – 18 lutego 2024

W poniedziałek rano sprawy partnera okażą się najważniejsze, na co wpłynie pobyt Księżyca w przeciwległych Rybach, natomiast po południu, kiedy Księżyc zawita do Barana, skupicie się na rozliczeniach finansowych i zarządzaniu wspólnym stanem posiadania. We wtorek rano do Wodnika wejdzie zapalczywy Mars i utworzy koniunkcję z zapalnym Plutonem, niektóre Panny poczują się gorzej, również w pracy w ciągu nadchodzących dni może dojść do nieprzyjemnych sytuacji i konfliktów, we wtorek natomiast powabna Wenus poprawi nastrój, kiedy utworzy harmonijny aspekt z Neptunem w opozycyjnych Rybach, dla kochanków będzie to wspaniała okazja, aby w romantycznej atmosferze spędzić wspólnie więcej czasu, artyści nie będą narzekać na brak inspiracji. W środę po południu Księżyc zawita do życzliwego Byka, studenci wezmą się do nauki, niektóre Panny znajdą czas na podróże i nawiązanie międzynarodowych kontaktów. W piątek Wenus opuści przyjaznego Koziorożca i wejdzie do Wodnika, od razu znajdzie się w koniunkcji z mrocznym Plutonem, rozliczenia finansowe z podwładnymi i wykonawcami zleceń pozostawią wiele do życzenia, tego samego dnia wieczorem Księżyc wejdzie do Bliźniąt, pomimo weekendu nawiążecie kontakt ze współpracownikami, sprawy zawodowe nie dadzą o sobie zapomnieć, zwłaszcza w sobotę, gdy Merkury, władca waszego znaku, znajdzie się w napiętym aspekcie z wybuchowym Uranem.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Lwa 12 – 18 lutego 2024

W poniedziałek rano możecie czuć się trochę rozkojarzeni pod wpływem tranzytu Księżyca przez znak Ryb, po południu jednak, kiedy Księżyc zawita do życzliwego Barana, odzyskacie energię i chęć do działania. We wtorek rano do przeciwległego Wodnika wkroczy popędliwy Mars i do końca tygodnia znajdzie się w koniunkcji z wymagającym Plutonem, niektóre Lwy, zwłaszcza uroczone w lipcu, mogą poczuć się zaatakowane przez partnerów, panujcie nad swoimi reakcjami, bo agresja budzi agresję. Całe szczęście w piątek Wenus utworzy sekstyl z Neptunem, co pozwoli rozwiązać konflikty w duchu uczuć wyższych. W środę po południu Księżyc wejdzie do cierpliwego Byka, zabierzecie się więc za pracę, przynoszącą konkretne efekty finansowe. W piątek Wenus podąży za Marsem, wejdzie do przeciwległego Wodnika i znajdzie się w koniunkcji z pożądliwym Plutonem, uczucia staną się gorące i namiętne, ktoś zapragnie was sobie podporządkować, wieczorem Księżyc zawita do życzliwych Bliźniąt, weekend warto poświęcić spotkaniom z przyjaciółmi, w sobotę kwadratura Merkurego do Urana pozbawi was cierpliwości, byle słowo i awantura gotowa.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Raka 12 – 18 lutego 2024

Poranek przywita was nieco melancholijnie, do czego przyczyni się koniunkcja Księżyca z rozmarzonym Neptunem, warto zapamiętać sny, bo mogą zawierać ważne dla waszego rozwoju informacje. Po południu Księżyc wejdzie do aktywnego Barana, z energią zabierzecie się za pracę. We wtorek rano Mars zawita do znaku Wodnika, od razu znajdzie się w koniunkcji z Plutonem, ta kumulacja wojowniczej energii będzie miała na was wpływ do końca tygodnia, może dojść do walki o zarządzanie wspólnymi finansami, niektóre Raki wywalczą spadek lub kredyt. We wtorek pozostaniecie również pod wpływem harmonijnego aspektu, jaki utworzy Wenus przebywająca w przeciwległym Koziorożcu z Neptunem w życzliwych Rybach, dla osób zakochanych to okazja do wyrażenia swoich uczuć, randki okażą się udane i pełne romantyzmu. W środę po południu Księżyc wejdzie do przyjaznego Byka, co otworzy was na życie towarzyskie. W piątek Wenus opuści partnerskiego Koziorożca i wejdzie do Wodnika, od razu utworzy koniunkcję z pożądliwym Plutonem, co jeszcze bardziej uaktywni walkę o kredyt, odzyskanie pieniędzy, uzyskanie spadku lub dotacji, tego samego dnia po południu Księżyc wejdzie do Bliźniąt, skłaniając do kontaktu ze znajomymi. W sobotę ktoś z przyjaciół was zaskoczy lub dojdzie do konfliktu, wpłynie na to kwadratura Merkurego do Urana.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 12 – 18 lutego 2024

W poniedziałek krótko po południu Księżyc opuści zaspane Ryby i wejdzie do życzliwego Barana, nabierzecie energii i z zapałem zabierzecie się do codziennej aktywności, nie zapominając o kontaktach z przyjaciółmi. We wtorek rano Mars zawita do przyjaznego Wodnika, jednak od razu znajdzie się w koniunkcji z wymagającym Plutonem, pod wpływem tego aspektu pozostaniecie do końca tygodnia, dla studentów to ostatni dzwonek, aby przygotować się do egzaminów, nie możecie bowiem liczyć na taryfę ulgową w tym układzie planet, osoby wybierające się w podróż powinny zachować ostrożność. Tego samego dnia Wenus utworzy harmonijny aspekt z uduchowionym Neptunem, w uczuciach zrobi się romantycznie, w pracy pojawi się projekt, wymagający uruchomienia wyobraźni. W środę po południu Księżyc zawita do Byka, w tajemnicy przed wszystkimi w czwartek nieoczekiwanie zdecydujecie się na zakupowe szaleństwo. W piątek Wenus wejdzie do Wodnika i utworzy koniunkcję z Plutonem, uważajcie bo staniecie się podatni na uwiedzenie, pojawi się pożądanie a relacje staną się toksyczne. W piątek wieczorem Księżyc zawita do waszego znaku, w czasie weekendu warto zająć się zaspokojeniem własnych potrzeb. W sobotę kwadratura Merkurego, władcy waszego znaku, do nieprzewidywalnego Urana, skłoni do wydatków ponad miarę.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!