Horoskop Anielski na maj 2024 roku dla Koziorożca

Drogi Koziorożcu, jesteś serdeczną, szczerą i tolerancyjną osobą, ale nie czujesz się zbyt pewnie wśród tłumu ludzi. Często też czujesz się przez innych nierozumiany. Potrafisz jednak równoważyć swoje emocje i odnajdywać spokój ponownie, kiedy go utracisz. Presja i i próby losu na próżno starają się osłabić Twoją odporność na choroby. Aktywność fizyczna dodatkowo wzmacnia Twój organizm. Zmiana postawy w związku uczuciowym przyniesie dużo miłości, poczujesz się szczęśliwy i spełniony w sferze osobistej.

Twój przebieg kariery wydaje się być bezproblemowy, masz znakomite widoki na przyszłość. Dobre chęci i otwartość dodatkowo rozjaśnią Twoje plany. Masz gwarantowane szczęście i spełnienie. Twój partner pozwala sobie na przygody, o które go podejrzewasz, ale to nigdy nie jest nic poważnego. Wybaczysz komuś jakąś obrazę.

W maju zaproś do swego życia Anioła, który mógłby pomóc Ci w Twojej obecnej sytuacji. Nie musisz znać jego imienia, po prostu określ dziedzinę życia, której dotyczy Twój problem i poproś o anielskie wsparcie. Bez Twojego zaproszenia Anioły nie mogą działać, gdyż szanują Twoją wolną wolę. Okaż cierpliwość, jeśli nie odczujesz natychmiastowej reakcji na swoją prośbę, czasem potrzeba czasu, abyś odczuł anielską obecność. Pomimo niesprzyjającej sytuacji dzięki współpracy z aniołami uda Ci się zachować spokój i pogodę ducha. Dzięki temu szybciej odnajdziesz właściwe rozwiązanie swoich problemów.

~~ Słuchająca Aniołów

12 komentarzy do “Horoskop Anielski na maj 2024 roku dla Koziorożca

 1. W 85 %horoskop się spełnia są tygodnie że nie ale tak czekam co tydzień
  na nowy uratował mnie już nie jeden raz od wypadku

  1. Cześć
   Nie wiem czy wiesz, ale Koziorożec nigdy nic nie wygra! Jego domeną jest:…. ” Jak własnymi rączkami nie zapracujesz, to nigdy nie będziesz miał!!!”
   I to się sprawdza! – niestety. Zabierz się ostro do pracy, bądź najlepszy, a siano na Ciebie spłynie. Polecam. Też jestem Koziorożcem i sprawdza się w 200%!

   1. He he he ja się nie zgadzam ja wygrałam 45000 tys. Prosiłam Światłości aby mnie pomogła w tak ciężkiej sytuacji, jak i w tym czasie mamusia miała wylew, i nie miałam pieniążków na przyjazd do niej i zaopiekowania się nią!! Jak wygrałam płakałam z radości i dziękowałam Światłości!!! Pamiętajcie nigdy nie traćcie nadziei Światłość jest z nami!!!

   2. I tu sie mylisz…jestem Koziorozcem(16 styczen)…Bardzo czesto wygrywam w roznych konkursach.Moze nie sa to jakies ogromne sumy bo bardziej chodzi o nagrody rzeczowe jednak cena niektorych jest dosc znaczaca np.tydzien nad morzem dla 4 osob w fajnym hotelu.Tego drobiazgiem nazwac nie mozna.Totolotek-no,niestety,tu wiecej niz 24 zl nie wygralam i nie sadze zeby cos sie zmienilo:-)…ale reszta -ok…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *