Horoskop Anielski na czerwiec 2023 roku dla Koziorożca

Drogi Koziorożcu, jesteś tolerancyjną, zmysłową i kochającą osobą. Ubóstwiasz piękno i przyjemności. Zwróć uwagę, czy nie odgrywasz przed innymi kilku ról i sam nie dajesz się ponieść iluzjom. Uda Ci się zwalczyć pokusy. Jeśli czekasz z niepokojem na wyniki badań lekarskich, wieści będą pozytywne. Właściwe odżywianie pomoże Ci odzyskać i utrzymać dobrą kondycję i figurę. W sferze uczuć wolisz kontrolować sytuację. Możliwe, że obawiasz się zakochać i zostać oszukanym.

W pracy daleko mierzysz. Twoje plany są bardzo ważne. Aby móc je zrealizować, poszukaj wpływowego wsparcia. Twoja fascynująca osobowość, charyzma i umiejętność wysławiania się sprawiają, że wszystko przychodzi Ci bardzo łatwo i bez wysiłku. Bądź jednak ostrożny, bo w Twoim otoczeniu jest nieprzewidywalna osoba, która działa bez zastanowienia. Nie odkrywaj przed nią swoich sekretów.

W czerwcu Archanioł Michał zaprasza Cię, abyś stawił czoła swojemu wewnętrznemu wrogowi. Nie możesz nikogo obarczać odpowiedzialnością za swoje warunki życiowe lub trudne sytuacje, w jakich się mogłeś znaleźć. Pamiętaj, że warunki zewnętrzne w Twoim życiu są odzwierciedleniem Twojego wnętrza i pokazują to, nad czym jeszcze musisz popracować. Nie obawiaj się, bo Archanioł Michał, ten potężny Archanioł, udzieli Ci siły i mocy, ale również odwagi, abyś stanął do konfrontacji z mrokami swojej duszy i uwolnił się od nich. Poproś go, by odciął Cię świetlistym mieczem od Twoich minionych słów i czynów, pomógł w wewnętrznej walce i w osiągnięciu prawdziwego poznania.

~~ Słuchająca Aniołów

12 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na czerwiec 2023 roku dla Koziorożca

 1. W 85 %horoskop się spełnia są tygodnie że nie ale tak czekam co tydzień
  na nowy uratował mnie już nie jeden raz od wypadku

  1. Cześć
   Nie wiem czy wiesz, ale Koziorożec nigdy nic nie wygra! Jego domeną jest:…. ” Jak własnymi rączkami nie zapracujesz, to nigdy nie będziesz miał!!!”
   I to się sprawdza! – niestety. Zabierz się ostro do pracy, bądź najlepszy, a siano na Ciebie spłynie. Polecam. Też jestem Koziorożcem i sprawdza się w 200%!

   1. He he he ja się nie zgadzam ja wygrałam 45000 tys. Prosiłam Światłości aby mnie pomogła w tak ciężkiej sytuacji, jak i w tym czasie mamusia miała wylew, i nie miałam pieniążków na przyjazd do niej i zaopiekowania się nią!! Jak wygrałam płakałam z radości i dziękowałam Światłości!!! Pamiętajcie nigdy nie traćcie nadziei Światłość jest z nami!!!

   2. I tu sie mylisz…jestem Koziorozcem(16 styczen)…Bardzo czesto wygrywam w roznych konkursach.Moze nie sa to jakies ogromne sumy bo bardziej chodzi o nagrody rzeczowe jednak cena niektorych jest dosc znaczaca np.tydzien nad morzem dla 4 osob w fajnym hotelu.Tego drobiazgiem nazwac nie mozna.Totolotek-no,niestety,tu wiecej niz 24 zl nie wygralam i nie sadze zeby cos sie zmienilo:-)…ale reszta -ok…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.