Archiwum kategorii: Panna – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Panny 20 – 26 marca 2023

Księżyc w przeciwległych Rybach w poniedziałek i wtorek skupi uwagę na partnerach osobistych lub biznesowych, natomiast sekstyl Słońca do Plutona pozwoli przeprowadzić swoją wolę i utrzymać władzę pod każdą postacią. W poniedziałek wieczorem Słońce opuści przeciwległe Ryby i wkroczy do Barana, rozpoczynając miesiąc, w którym uwaga powędruje w kierunku zarządzania wspólnym stanem posiadania, we wtorek po południu do Słońca dołączy Księżyc i niedługo potem dojdzie do nowiu, który zapowiada całkiem nową inwestycję. W środę koniunkcja Księżyca z Merkurym, władcą waszego znaku, oraz dobroczynnym Jowiszem, pozwoli zorganizować i zaplanować przyszłe przedsięwzięcia, również międzynarodowe. W czwartek dojdzie do doniosłego astrologicznego wydarzenia – Pluton, planeta mocy, destrukcji, ale też transformacji i odrodzenia, opuści po kilkunastu latach Koziorożca i na razie na kilka miesięcy zawita do Wodnika, co przyniesie w przyszłości radykalne zmiany w podejściu do pracy oraz do zdrowia. Tego samego dnia wieczorem Księżyc wejdzie do życzliwego Byka, następnego dnia spotka się z kochliwą Wenus, zakochane Panny spędzą bardzo przyjemny dzień w towarzyskie bliskich osób. W sobotę również dojdzie do istotnej zmiany znaków przez Marsa, który opuści Bliźnięta i na najbliższe dwa miesiące zagości w życzliwym Raku – nie jest to, niestety, korzystna zmiana, bo Mars w tym znaku jest słaby, więc energia pchająca do działania może wymknąć się spod kontroli i zamienić się w konflikt lub agresję, psując stosunki z przyjaciółmi oraz osobami, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań. W niedzielę Księżyc w Bliźniętach sprawi, że emocjonalnie będziecie już w pracy i zaczniecie planować zawodowe działania.

Talizmany na Rok Wodnego Królika

Horoskop tygodniowy dla Panny 13 – 19 marca 2023

Przez cały tydzień pozostaniecie pod wpływem koniunkcji Słońca z Neptunem w przeciwległych Rybach, do której w czwartek i piątek dołączy Merkury, i wszystkie planety utworzą ścisłą kwadraturę z nadaktywnym Marsem w Bliźniętach, szykuje się więc konfrontacja z osobami prezentującymi przeciwstawne poglądy, trzeba się będzie natrudzić, aby ich przekonać. Od poniedziałku do środy Księżyc w optymistycznym Strzelcu pozwoli odnaleźć wytchnienie i wsparcie wśród domowników, natomiast kiedy w środę po południu wejdzie do życzliwego Koziorożca zaangażujecie się w sprawy zawodowe, tocząc nieustanne walki i dyskusje, które trudno będzie wygrać, ponieważ Merkury w przeciwległych Rybach, w dodatku w koniunkcji ze Słońcem i Neptunem i w napiętym aspekcie do Marsa, jest wyjątkowo słaby – może się okazać, że bronicie spraw przegranych lub po prostu nie macie racji, jednocześnie łatwo was będzie zmanipulować, a nawet oszukać, więc ważne decyzje odłóżcie na przyszły tydzień, ponieważ już w niedzielę rano Merkury opuści niekorzystny dla siebie znak Ryb i wejdzie do Barana. W piątek po południu Księżyc zawita do Wodnika, w czasie weekendu warto więc zatroszczyć się o swoje zdrowie. W niedzielę po południu Księżyc wejdzie do przeciwległych Ryb, staniecie się bardziej uczuciowi w stosunku do partnerów.

Talizmany na Rok Wodnego Królika

Horoskop tygodniowy dla Panny 6 – 12 marca 2023

Od poniedziałku do środy Księżyc w waszym znaku sprawi, że staniecie się jeszcze bardziej skuteczni w porządkowaniu otoczenia, spokój jednak zaburzą wam relacje partnerskie, zarówno osobiste, jak i biznesowe, przyczyni się do tego zarówno sekstyl Słońca, przebywającego w przeciwległych Rybach, do nieprzewidywalnego Urana w życzliwym Byku, jak i pełnia Księżyca, do której dojdzie we wtorek w waszym znaku – czekają was emocjonujące spotkania, rozmowy, ustalenia oraz umowy, poradzicie sobie jednak znakomicie z nadmiarem wrażeń i obowiązków. Tego samego dnia praktyczny Saturn zawita na najbliższe lata do przeciwległych Ryb, rozpoczynając okres, w którym partnerzy mogą was ograniczać, okaże się to jednak dobry czas do nawiązywania długotrwałych umów i zobowiązań. W środę po południu, w Dzień Kobiet, Księżyc opuści wasz znak i zawita do towarzyskiej Wagi, mężczyźni wydadzą sporo pieniędzy, aby zadowolić swoje partnerki, natomiast kobiety skorzystają z okazji i zaszaleją na zakupach. W czwartek i piątek opozycja Księżyca najpierw do szczodrego Jowisza, a następnie do rozrzutnej Wenus może sprawić, że wydacie więcej pieniędzy, niż planowaliście. W czasie weekendu Księżyc w życzliwym Skorpionie podkręci temperaturę uczuć, zwłaszcza że sekstyl powabnej Wenus do zdobywczego Marsa zachęci do eksperymentów i większej śmiałości w dziedzinie miłości.

Talizmany na Rok Wodnego Królika