Archiwum kategorii: Panna – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Panny 4 – 10 marca 2024

W poniedziałek Merkury, władca waszego znaku przebywający w przeciwległych Rybach, utworzy harmonijny aspekt z inspirującym Uranem, zapowiada się więc interesująca wymiana opinii, która może wpłynąć rewolucjonizująco na wasz sposób myślenia, dla studentów to okazja do zdobycia cennej wiedzy, wspierać was w tym będzie także Księżyc w Strzelcu, poszerzając horyzonty. We wtorek i środę Księżyc w życzliwym Koziorożcu pomoże skupić się na pracy, w czwartek i piątek natomiast Księżyc w Wodniku sprawi, że wiele spraw stanie na głowie, szczególnie w piątek, kiedy Merkury znajdzie się w koniunkcji ze zwodniczym Neptunem nie pozwólcie się oszukać lub zmanipulować, dodatkowo Księżyc utworzy koniunkcje ze swarliwym Marsem, znajdującym się w kwadraturze z wywrotowym Uranem, konflikt więc wydaje się nieunikniony, pod wpływem tego aspektu pozostaniecie przez cały weekend. W niedzielę z samego rana Merkury opuści przeciwległe Ryby i wejdzie do Barana, od razu utworzy sekstyl z Plutonem, staniecie się więc bardziej zdeterminowani i zdecydowani w podejmowaniu decyzji. W niedzielę dojdzie także do nowiu Księżyca w Rybach w sekstylu do Urana, rozpocznie się nowy etap w ważnej relacji osobistej lub zawodowej.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Panny 26 lutego – 3 marca 2024

W poniedziałek rano Księżyc w waszym znaku pozwoli cieszyć się dobrym samopoczuciem, po południu natomiast, gdy Księżyc wejdzie do znaku Wagi, pochłoną was zakupy i rozliczenia finansowe. We wtorek i środę pozostaniecie pod wpływem napiętego aspektu Marsa do Jowisza, co skłoni do intensywnej pracy i nauki, niektóre Panny już teraz zaplanują wakacyjne podróże, w środę i czwartek, gdy Merkury, Słońce i Saturn znajdą się w koniunkcji w przeciwległych Rybach, macie szansę nawiązać długotrwałą współpracę, również międzynarodową, w czym pomoże zwłaszcza w czwartek harmonijny aspekt Merkurego do Jowisza. Od czwartku do soboty Księżyc w życzliwym Skorpionie skupi emocje na potrzebie działania i nawiązywania istotnych dla waszej przyszłości kontaktów. W sobotę po południu Księżyc wejdzie do radosnego Strzelca, przyjemność wam sprawi przebywanie w gronie rodzinnym i kontakt z przyrodą, na dobre samopoczucie w czasie weekendu wpłynie harmonijny aspekt Słońca w przeciwległych Rybach do dobroczynnego Jowisza w życzliwym Byku, powiodę się podróże i życie towarzyskie. W niedzielę kwadratura Wenus do Urana zapowiada jakieś nieoczekiwane spięcia w niektórych związkach.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Panny 19 – 25 lutego 2024

W poniedziałek wczesnym rankiem Słońce wkroczy do przeciwległych Ryb, rozpoczynając miesiąc, w którym wiele uwagi poświęcicie ważnym relacjom i osobistym związkom. Od poniedziałku do środy Księżyc w życzliwym Raku uwrażliwi was na potrzeby przyjaciół. Od wtorku do piątku pozostaniecie pod wpływem koniunkcji Wenus z Marsem, niektóre Panny nawiążą w pracy gorące romanse, które prędko nie przeminą, relacje z podwładnymi lub wykonawcami zleceń nabiorą osobistego charakteru, silne emocje mogą odbić się na zdrowiu. W środę po południu Księżyc zawita do rozrywkowego Lwa, jednak potrzebę zabawy będziecie się starali ukryć przed otoczeniem. W piątek do przeciwległych Ryb wejdzie Merkury, władca waszego znaku, jest to dla niego miejsce wygnania i upadku, w najbliższym czasie odniesiecie wrażenie, że wasze pomysły nie są doceniane a potrzeby partnerów okażą się ważniejsze, trudniej niż zwykle będzie podejmować decyzje. W sobotę w waszym znaku dojdzie do pełni Księżyca, co rozbudzi emocje w związkach, zwłaszcza wieczorem, gdy Księżyc znajdzie się w opozycji do wymagającego Saturna, poczujecie się ograniczeni i przytłoczeni wymaganiami partnerów. W niedzielę niektórym Pannom zamarzy się wyjazd zagraniczny, do czego skłoni kwadratura Wenus do Jowisza, okaże się on jednak bardzo kosztowny.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!