Horoskop Anielski na marzec 2023 roku dla Wagi

Droga Wago, jesteś odważną, żywiołową osobą, która nie przechodzi niezauważona. Twój entuzjazm jest zaraźliwy. Zaprzeczasz swoim uczuciom i boisz się ich. Pozwól sobie na podążanie za tym, czego potrzebujesz. Jeśli teraz chorowałaś lub przeszłaś niedawno operację, szybko powrócisz do zdrowia. W Twoim związku uczuciowym będzie to spokojniejszy czas. Po fazie zmęczenia partnerem odkryjesz na nowo radość bycia razem. Z bliską osobą połączy Cię idealne zrozumienie na duchowym poziomie.

W pracy, aby Twoje cele mogły zostać zrealizowane, konieczna jest radykalna zmiana. Możliwe, że otrzymasz awans. Wejście w nowe środowisko i przejście przez całkiem nowe procedury może być męczące, ale pewne błędy muszą zostać poprawione. Możesz być pewna anielskiej ochrony przed wypadkami, intrygami i niesprawiedliwymi oskarżeniami.

W marcu Anioły czerwonego promienia chcą objąć Cię swoją szczególną opieką. Pragną Tobie towarzyszyć i ochraniać Cię na wszystkich drogach. Wezwij je, a obdarzą Cię zaufaniem w boską potęgę, siłę i wspaniałość. Będą prowadzić Cię właściwymi ścieżkami bez czasu i pośpiechu. Twoi anielscy przewodnicy umocnią Twoje zaufanie, wiarę, wewnętrzną intuicję, delikatność, prawdę, szczerość i miłość. W łagodny sposób pomogą Ci uwolnić się od wszelkich złudzeń i uzależnień, uprzedzeń i silnego gniewu. Pokażą Ci Twoją siłę, byś mogła użyć jej do uwolnienia siebie samej oraz tych, którzy znajdują się pod Twoją opieką.

~~ Słuchająca Aniołów

20 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na marzec 2023 roku dla Wagi

 1. Dziekuję za Horoskop Anielski.
  Jest zawsze pozytywny, życzliwy i zostawia mnie w poczuciu ze wszystko jest w porządku. Rzadkość w necie.

 2. Witam,
  Bardzo lubie czytac ten horoskop, jest interesujacy i bardzo przemyslany.
  Nie potrafie zrozumiec jak interpretowac symbol na koncu horoskopu na m8esiac marzec 2018 – ‘gwiazda 1’
  Dziekuje za odpowiedz.
  Magga

  1. Dzień dobry! Ta gwiazdka to znacznik wskazujący, że ktoś z Czytelników wyróżnił to zdanie (np. chciał udostępnić je na portalu społecznościowym lub dać zdaniu „gwiazdkę”, wyróżnienie tego fragmentu treści).

 3. Tak, poproszę mistrzów o mądre podejście do spraw. Niech tak się stanie,niech tak się stanie i tak już jest.

 4. Horoskop jak horoskop, ale duch jest wielki i za to szanuję siebie i innych, bo wiemy o sobie wszystko, tylko blokada hamulcowa daje powściągliwość, by nie wygarnąć komuś zaleciałości małostkowości. Na ten przykład wszystko dopełnia się u zarania swego myślenia. Bo czemuż ja to jestem ja?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.