Horoskop Anielski na kwiecień 2024 roku dla Wagi

Droga Wago, jesteś logiczną, analityczną osobą, praktyczną i konstruktywną. Masz doskonałą pamięć. Jesteś uzdolniona do realizowania własnych pomysłów, które inni uważają za niemożliwe do wykonania. Teraz jednak możesz mieć problem z realizacją zbyt górnolotnego marzenia, postaraj się, aby stało się ono bardziej realne, a mniej iluzoryczne. Nie powinnaś mieć teraz poważnych problemów zdrowotnych, uważaj tylko bardziej na swoją psychikę. Jeśli jesteś samotna, mogłaś zakochać się w osobie, która Cię nawet nie zauważa. Zwróć uwagę, czy nie odpychasz od siebie płci przeciwnej z powodu podświadomych obaw przed zaangażowaniem.

W pracy Twój sukces jeszcze nie nadszedł, możesz odczuwać małe przeciwności na swojej drodze. Możliwe, że możesz potrzebować zmiany kierunku działania. Możesz za to być pewna dodatkowej anielskiej ochrony przed wypadkami, intrygami i niesprawiedliwymi oskarżeniami. Pragnienia materialne mogą doprowadzić do bolesnego konfliktu w Twojej duszy. Będziesz musiała dokonać trudnego wyboru.

W kwietniu szczególne błogosławieństwo przesyłają Tobie Anioły zielonego promienia. Zieleń jest kolorem nadziei, uzdrowienia i obfitości. Postaraj się jak najwięcej czasu spędzać na łonie przyrody. Zwracaj uwagę na rośliny, zwierzęta, minerały, dostrzeż piękno odradzającej się na wiosnę Natury. Sama jesteś częścią tego różnorodnego Stworzenia. Twoje życie jest darem, i pamiętaj, że Twój pierwotny stan jest doskonałością. Anioły zielonego promienia pomogą Ci w powrocie do swojego źródła. Przywołaj je, a oczyszczą rany Twojej duszy, ukoją Twój ból i połączą Cię ze Stworzeniem i światem materii. Będą wspierać Cię w osiąganiu kontroli nad swoimi myślami i uczuciami.

~~ Słuchająca Aniołów

20 komentarzy do “Horoskop Anielski na kwiecień 2024 roku dla Wagi

 1. Dziekuję za Horoskop Anielski.
  Jest zawsze pozytywny, życzliwy i zostawia mnie w poczuciu ze wszystko jest w porządku. Rzadkość w necie.

 2. Witam,
  Bardzo lubie czytac ten horoskop, jest interesujacy i bardzo przemyslany.
  Nie potrafie zrozumiec jak interpretowac symbol na koncu horoskopu na m8esiac marzec 2018 – ‘gwiazda 1’
  Dziekuje za odpowiedz.
  Magga

  1. Dzień dobry! Ta gwiazdka to znacznik wskazujący, że ktoś z Czytelników wyróżnił to zdanie (np. chciał udostępnić je na portalu społecznościowym lub dać zdaniu „gwiazdkę”, wyróżnienie tego fragmentu treści).

 3. Tak, poproszę mistrzów o mądre podejście do spraw. Niech tak się stanie,niech tak się stanie i tak już jest.

 4. Horoskop jak horoskop, ale duch jest wielki i za to szanuję siebie i innych, bo wiemy o sobie wszystko, tylko blokada hamulcowa daje powściągliwość, by nie wygarnąć komuś zaleciałości małostkowości. Na ten przykład wszystko dopełnia się u zarania swego myślenia. Bo czemuż ja to jestem ja?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *