Archiwum kategorii: Bliźnięta – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 20 – 26 marca 2023

Tydzień rozpoczniecie pracowicie, w poniedziałek uda się wam zrobić więcej niż planowaliście, energii doda sekstyl Słońca do Plutona, o inspirację zadba pobyt Księżyca w znaku intuicyjnych Ryb. Tego samego dnia wieczorem Słońce zmieni znak i wkroczy do Barana, rozpoczynając astronomiczną wiosnę, powieje więc optymizmem, uwagę skierujecie na kultywowanie przyjaźni. We wtorek późnym popołudniem Księżyc opuści znak Ryb i również wejdzie do życzliwego Barana, gdzie niedługo potem dojdzie do nowiu, co zapowiada rozpoczęcie nowego społecznego projektu lub nawiązanie obiecującej przyjaźni. W środę czekają was ciekawe spotkania, wymiana poglądów, niektóre Bliźnięta zaplanują wakacyjne podróże, kiedy Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Merkurym oraz Jowiszem. W czwartek czeka wszystkich doniosłe wydarzenie astrologiczne, mianowicie po kilkunastu latach pobytu Pluton opuści znak Koziorożca i wkroczy do życzliwego Wodnika, rozpoczynając długotrwałą transformację w dziedzinie nauki, osiągnięć technicznych, zdobywania wiedzy oraz podróży zagranicznych. Tego samego dnia wieczorem Księżyc wejdzie do znaku Byka, w piątek znajdzie się w koniunkcji z dobroczynną Wenus, niektóre Bliźnięta będą miały skłonność do nawiązania ukrytego romansu. W sobotę niedługo po południu po wielomiesięcznym pobycie Mars, planeta aktywności i działania, ale również agresji, opuści wasz znak i wejdzie do Raka, rozpoczynając dwumiesięczny okres, w którym będziecie mieć tendencję do większych wydatków na potrzeby domu i rodziny. W nocy z soboty na niedzielę Księżyc wejdzie do waszego znaku, koniec tygodnia zapowiada się więc optymistycznie i towarzysko.

Talizmany na Rok Wodnego Królika

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 13 – 19 marca 2023

W poniedziałek rano Księżyc zawita do przeciwległego Strzelca, co wpłynie pozytywnie na nastrój, ale skieruje uwagę na sprawy partnerskie. W środę niedługo po południu Księżyc wejdzie do Koziorożca, do piątku zajmiecie się głównie zarządzaniem wspólnym stanem posiadania. Przez cały tydzień będziecie wyjątkowo aktywni, bowiem Mars w waszym znaku utworzy napięty aspekt ze Słońcem i Neptunem w koniunkcji – konfiguracja się uściśli w czwartek i piątek, kiedy do obydwu planet dołączy Merkury, władca waszego znaku. W pracy wiele będzie się działo, otrzymacie sprzeczne informacji, które trzeba będzie szczegółowo wyjaśniać, niektóre Bliźnięta zaangażują się w ochronę przed nadużyciami lub oszustwem, zwłaszcza w internecie. W czwartek powabna Wenus opuści życzliwy znak Barana i wejdzie do Byka, którym włada, nabierze więc mocy, ale zaczniecie ukrywać przed innymi to, co najbardziej dla was cenne, dotyczy to zarówno romansów, uczuć, jak i finansowych dochodów. W piątek po południu Księżyc wejdzie do życzliwego Wodnika, co zachęci do zdobywania wiedzy oraz nawiązania kontaktu z przyjaciółmi, zwłaszcza przebywającymi za granicą. W niedzielę wczesnym rankiem Merkury, władca waszego znaku, zawita do życzliwego Barana, odzyskując moc, staniecie się bardziej aktywni towarzysko, późnym popołudniem Księżyc wejdzie do Ryb, zaczniecie marzyć i snuć plany na temat zawodowej kariery.

Talizmany na Rok Wodnego Królika

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 6 – 12 marca 2023

W poniedziałek sekstyl Słońca do Urana zafunduje niespodzianki, które ostatecznie okażą się korzystne, pojawi się jakieś ułatwienie w pracy lub oryginalny projekt, którym trzeba się zająć, we wtorek pełnia Księżyca w Pannie wpłynie mobilizująco, chociaż niewątpliwie pojawią się przy tym emocje, jak zwykle przy pełni. Również we wtorek Saturn zmieni znak i wejdzie do mediumicznych Ryb, w najbliższych latach trzeba będzie wziąć się do systematycznej i bardzo konkretnej pracy, jeśli chcecie zrealizować swoje marzenia. W środę wypada Dzień Kobiet i tego dnia po południu Księżyc zawita do znaku Wagi, który znakomicie koreluje z symboliką tego wydarzenia. W piątek Księżyc w opozycji do Wenus w życzliwych znakach przyniesie udane randki, jeszcze bardziej romansowo zapowiada się sobota ze względu na korzystny aspekt między powabną Wenus a zdobywczym Marsem w waszym znaku – ostatecznie wszystko prawdopodobnie zakończy się na niezobowiązującym flircie, ale i tak w sprawach miłosnych zrobicie duży krok naprzód. W sobotę i niedzielę Księżyc w Skorpionie trochę napsuje wam krwi, niektóre Bliźnięta poczują się wyczerpane.Talizmany na Rok Wodnego Królika