Archiwum kategorii: Rak – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Raka 20 – 26 marca 2023

W poniedziałek poczujecie powiew wiosny, emocje się pogłębią, na co wpłynie pobyt Księżyca w życzliwych Rybach oraz sekstyl Słońca do Plutona, niektóre Raki mogą starać się tego dnia o kredyt, otrzymać świadczenie lub dotację z instytucji do tego powołanych, psychika się wyostrzy, poczujecie i uświadomicie sobie więcej, niż otaczający was ludzie. Wieczorem tego dnia Słońce zmieni znak i wkroczy do Barana, następnego dnia po południu podąży za nim Księżyc i pod wieczór dojdzie do nowiu, zapowiada to początek zawodowego projektu, który absorbować was będzie przez cały miesiąc – już w środę czekają was ciekawe spotkania i rozmowy z obcokrajowcami, naukowcami lub osobami prominentnymi, na co wpłynie koniunkcje Księżyca najpierw z Merkurym, a następnie z dobroczynnym Jowiszem. W czwartek dojdzie do szalenie istotnego wydarzenia astrologicznego, ponieważ Pluton, planeta przemocy i konfliktu, ale także odrodzenia, opuści przeciwległy znak Koziorożca, w którym przebywała przez ostatnie kilkanaście lat, dokonując przeobrażeń i transformacji związków i ważnych relacji w waszym życiu – do znaku Wodnika wkroczy na razie na pół roku, na stałe opuści Koziorożca dopiero w przyszłym roku. W czwartek wieczorem Księżyc zawita do życzliwego Byka, następnego dnia znajdzie się w koniunkcji z dobrotliwą Wenus, możecie liczyć na serdeczne kontakty z życzliwymi przyjaciółmi. W sobotę do waszego znaku zawita na najbliższe dwa miesiące aktywizujący Mars, niestety nie poczuje się tam komfortowo i może wyrażać się poprzez napady gniewu złości i frustracji. W niedziele Księżyc w Bliźniętach sprawi, że dobrze poczujecie się w kontakcie z innymi, ale jedynie przez telefon lub portale społecznościowe.

Talizmany na Rok Wodnego Królika

Horoskop tygodniowy dla Raka 13 – 19 marca 2023

W poniedziałek rano Księżyc wejdzie do radosnego Strzelca, co sprawi, że z optymizmem weźmiecie się do wykonywania codziennych obowiązków, za waszymi plecami jednak zaczną gromadzić się plotki i pomówienia, na co nie macie wielkiego wpływu. W środę krótko po południu Księżyc zawita do przeciwległego Koziorożca, co może was osłabić, zwłaszcza w czwartek i piątek, kiedy dojdzie do uściślenia się koniunkcji trzech planet – Słońca, Merkurego i Neptuna, tworzących napięty aspekt z bojowym Marsem w Bliźniętach – plotkom i niesprawdzonym informacjom nie będzie końca, może to się okazać dla was krzywdzące. Dobra wiadomość jest taka, że w czwartek Wenus, planeta miłości i porozumienia, zawita do życzliwego Byka, w którym jest bardzo mocna, powinniście oprzeć się na sprawdzonych przyjaciołach oraz osobach, które znają prawdę i gotowe są bronić waszego dobrego imienia. W piątek po południu Księżyc, zanim wejdzie do znaku Wodnika, znajdzie się w koniunkcji z Plutonem w przeciwległym Koziorożcu, na wierzch wyjdą skrywane tajemnice i problemy przez długi czas zamiatane pod dywan. W niedzielę rano Merkury opuści życzliwe Ryby i wejdzie do Barana, zaczną was w większym stopniu absorbować sprawy zawodowe, późnym popołudniem Księżyc wejdzie do życzliwych Ryb, to dobry moment na relaks i medytacje oczyszczające umysł i serce.

Talizmany na Rok Wodnego Królika

Horoskop tygodniowy dla Raka 6 – 12 marca 2023

Na początku tygodnia niektóre Raki wybiorą się niespodziewanie w podróż, inne chętnie spotkają się z przyjaciółmi, jeszcze inne zainteresują się nową dziedziną wiedzy, do czego skłoni sekstyl Słońca do Urana w życzliwych znakach, emocji przysporzy dodatkowo pełnia Księżyca w przyjaznej Pannie, ale będzie to raczej ekscytacja, że wiele dzieje się wokół i tyle jest do zrobienia, niż wynikający z działania stres. We wtorek znak zmieni Saturn, planeta ograniczeń, ale również rozwoju, opuści Wodnika i wejdzie do życzliwych Ryb, rozpoczynając okres, w którym zdobywanie wiedzy i podróżowanie sprawią więcej trudności i wysiłku. W Dzień Kobiet po południu Księżyc wejdzie do partnerskiej Wagi, zaangażujecie się więc w symboliczne podkreślenie wartości takich jak zdolność do ofiarowania tego, co cenne, dążenie do kompromisu i porozumienia oraz inne, uważane za kobiece atrybuty. Dobry nastrój towarzyszyć wam będzie przez kolejne dni, tym bardziej, że Księżyc znajdzie się czwartek w opozycji do szczodrego Jowisza, natomiast w piątek do towarzyskiej Wenus. W czasie weekendu Księżyc w życzliwym Skorpionie pozwoli zagłębić się w skrywane uczucia, które wydobędzie na wierzch sekstyl kochliwej Wenus do pożądliwego Marsa.

Talizmany na Rok Wodnego Królika