Archiwum kategorii: Skorpion – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 20 – 26 marca 2023

W poniedziałek energii wam nie zabraknie, dodatkowej mocy przysporzy sekstyl Słońca do Plutona, jednego z władców waszego znaku, szczególnie praca twórcza i kreatywna pójdzie wam jak z płatka, inspiracji doda Księżyc w życzliwych Rybach. Wieczorem Słońce opuści przyjazne Ryby i wkroczy do ognistego Barana, rozpoczynając astronomiczną wiosnę, następnego dnia późnym popołudniem Księżyc podąży za Słońcem i niedługo potem dojdzie do nowiu, co może oznaczać nowe zlecenie lub projekt w pracy. W środę będziecie aktywnie realizować prace na rzecz innych, to również właściwy moment na zadbanie o zdrowie i wizytę u lekarzy specjalistów, energię zapewni koniunkcja Księżyca z bystrym Merkurym i dobroczynnym Jowiszem. W czwartek potężny Pluton, władca waszego znaku, po kilkunastu latach pobytu opuści Koziorożca i wkroczy na razie na kilka miesięcy do Wodnika – w sprawach rodzinnych i domowych czeka was wiele radykalnych zmian, ale ich efekty będą widoczne dopiero po wielu latach, bo to proces długotrwały. Wieczorem w czwartek Księżyc zawita do przeciwległego Byka, zaś w piątek znajdzie się w koniunkcji najpierw z powabną Wenus, a następnie nieprzewidywalnym Uranem, czekają was więc niespodzianki ze strony partnerów życiowych, na niektóre wolne Skorpiony miłość spadnie „jak grom z jasnego nieba”. W sobotę Mars, drugi wasz władca, również zmieni znak, po wielu miesiącach opuści Bliźnięta i wejdzie do życzliwego Raka – niestety, nie jest tu w dobrej pozycji, w ciągu najbliższych dwóch miesięcy może wam więc zabraknąć cierpliwości w stosunku do osób zbyt powolnych i słabych. W niedzielę Księżyc w Bliźniętach skłoni do kontaktów z osobami mającymi wpływ na stan finansów, może też zachęcić do zakupów przez internet.

Talizmany na Rok Wodnego Królika

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 13 – 19 marca 2023

W poniedziałek i wtorek Księżyc w optymistycznym Strzelcu zachęci do większych zakupów, w środę po południu natomiast Księżyc wejdzie do życzliwego Koziorożca, co przypomni wam o obowiązkach. Przez cały tydzień, szczególnie w czwartek i piątek, działać będziecie pod wpływem kwadratury Marsa, władcy waszego znaku, do Słońca, Neptuna i Merkurego, co zapowiada kryzys w zarządzaniu wspólnymi pieniędzmi, spekulacje nie spełnią oczekiwań, nie jest to czas właściwy do podejmowania decyzji odnośnie większych inwestycji, bo możecie się oszukać i więcej stracić, niż zyskać. W czwartek Wenus, planeta miłości i życzliwości, zmieni znak i wejdzie do przeciwległego Byka, gdzie ma pełną swobodę działania, staniecie się więc bardziej skłonni do kompromisów, niektóre Skorpiony mają szansę spotkać życiowego partnera. W piątek po południu Księżyc wejdzie do znaku Wodnika, weekend więc spędzicie w gronie rodzinnym oraz wśród przyjaciół. W niedzielę rano Merkury opuści życzliwe Ryby i wejdzie do aktywnego Barana, nabierze przy tym mocy, łatwiej więc będzie podejmować szybkie decyzje, zwłaszcza w sprawach dotyczących zleconych prac oraz ochrony zdrowia. Późnym popołudniem Księżyc zawita do życzliwych Ryb, powiodą się medytacje oraz działania kreatywne i twórcze.

Talizmany na Rok Wodnego Królika

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 6 – 12 marca 2023

Początek tygodnia przyniesie zaskakujące spotkania lub niespodzianki ze strony partnerów, na co wskazuje sekstyl Słońca do przebywającego w przeciwległym znaku nieprzewidywalnego Urana, również we wtorek czekają was emocje, ponieważ w życzliwej Pannie dojdzie do pełni Księżyca – przyjaciele, dzieci a także kochankowie upomną się o uwagę, tego samego dnia surowy Saturn zmieni znak i wkroczy do życzliwych Ryb, rozpoczynając kilkuletni okres, w którym testowana będzie wasza wytrwałość w realizacji marzeń a także odpowiedzialność za dzieci oraz bliskie wam osoby. W Dzień Kobiet, w środę po południu, Księżyc wejdzie do znaku Wagi, przypominając o wartości kobiecości i łagodnych cech charakteru w życiu każdego człowieka, nie tylko tzw. „płci pięknej”. W czwartek i piątek czekają was większe przepływy pieniężne a także wydatki, na co wskazuje opozycja Księżyca najpierw do szczodrego Jowisza a następnie do lubiącej przyjemności Wenus. W czasie weekendu Księżyc w waszym znaku oraz sekstyl Wenus do Marsa rozbudzą pożądanie, zwłaszcza w sobotę nikt wam się nie oprze.

Talizmany na Rok Wodnego Królika