Horoskop Anielski na kwiecień 2024 roku dla Ryby

Droga Rybo, jesteś hojna i uczciwa, masz ujmujące usposobienie. Łatwo nie zapominasz tych, których kochasz. Twoim głównym wrogiem są intensywne i bardzo silne emocje, które przejmują kontrolę nad Tobą i utrudniają logiczne myślenie. Z ich powodu łatwo możesz wpadać w złość. Uważaj na zachowanie higieny, jeśli planujesz wyjazd zagraniczny. Jesteś teraz bardziej narażona na infekcje i epidemie, ale szybko dochodzisz do zdrowia. Dla Twojego związku uczuciowego może to być okres kłótni i zatargów. Staraj się rozstrzygać spory z taktem i dyplomacją, chociaż będziesz potrzebować wielu prób, w końcu nastanie zgoda.

Skromność i zaangażowanie, jakie wykazujesz w swojej pracy, gwarantują Ci zaufanie i stabilność zatrudnienia. W dużej mierze Twoje zarobki będą pochodziły z Twojej umiejętności komunikowania się. Uważaj na zazdrość. Trochę trudności może pojawić się w związku z edukacją małych dzieci. Powinnaś precyzyjnie określić cele, do których pragniesz dążyć.

W kwietniu postaraj się zachować czujność i zwracać większą uwagę na swoje uczucia. Masz wolną wolę i sama decydujesz o tym, jak postąpić w danej sytuacji. Możesz działać z różnych pobudek, na przykład z wygody, lenistwa, żądzy zemsty lub zgodnie z głosem swojego serca, nawet kiedy wydaje się to być trudne. Twoim zadaniem jest kontrolowanie własnych słów, uczuć, czynów i myśli. W każdej trudnej, niebezpiecznej sytuacji powinieneś połączyć się z boskością i umocnić swoje światło. Potrzebna jest do tego modlitwa ze szczerego serca. Nie obawiaj się przywołać aniołów, stawią się przy Twoim boku na Twoje wezwanie.

W tym miesiącu Anioły niebieskiego promienia, na których czele stoi Michał Archanioł, pragną Ci przypomnieć, że zawsze możesz korzystać z ich wsparcia i ochrony. Na Twoją prośbę uwolnią Cię z więzów i ograniczeń, będą chronić przed atakami negatywnych energii i prowadzić podczas chwil lęku i zwątpienia. Przybędą na Twoje wezwanie i dadzą Ci poczucie bezpieczeństwa, kiedy będziesz się czuła zagrożona. Możesz poprosić je, aby otoczyły Cię swoim niebieskim światłem, dzięki któremu nie będzie Cię opuszczała energia, szczególnie przed snem i podczas konfrontacji z negatywnie nastawionymi ludźmi.

~~ Słuchająca Aniołów

12 komentarzy do “Horoskop Anielski na kwiecień 2024 roku dla Ryby

 1. Widze dobro ogolu,kiedy ludzie szukaja pocieszenia,poparcia,milosci,znajduja potwierdzenie w horoskopach na Waszej stronie dopasowujac wszystko co piekne do swoich zyciowych sytuacji i wtedy radosc,milosc i zadowolenie plynie do wszechswiata….Piekne,sluchajaca Aniolow

 2. Bardzo dziękuję! To niesamowite! Napisana prawda dodała mi wiary w siebie! I siły do działania! Dziękuję Aniołom za opiekę! A autorom w/w horoskopu za cudowne wsparcie! Dziękuję!!!

 3. Pierwszy raz dziś przeczytałam horoskop — jestem pod wrażeniem– trafne słowa . Myślę, że sprawiło mi to dużo do myślenia i poprawiło nastrój
  Po prostu– dziekuje
  Malgorzata

 4. Bardzo dziękuję, z dużą przyjemnością czytam Państwa horoskop, poprawia
  nastrój i z pewnością zawsze się potwierdza.
  Akurat w moim przypadku wszystko co Państwo piszecie sprawdza się w 100%
  Tak naprawdę biorę sobie do serca to co przekazujecie.

  1. Dziękujemy za dobre słowa 🙂 Tak, Horoskop Anielski ukazuje się teraz co miesiąc. Mamy nadzieję, że będzie inspiracją dla wszystkich, którzy go czytają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *