38 komentarzy do “Ryby

 1. Ja urodziłam się 15.03.1994 a mój mąż 13.06.1995.Chcialabym zapytać,my będziemy razem.I czy pasujemy

 2. Moja data urodzenie 28.02.1983 a mojego meza 17.10.1982 czy jestesmy w stanie podolac temu wszystkiemu co sie dzieje obecnie

  1. Pani jest Rybami, natomiast partner Wagą.
   Waga to znak powietrzny. Ryby to znak wodny. Kiedy Waga i Ryby są w stałym związku, mają naturalną, silną skłonność do tłumienia wszelkich problemów, bolączek czy różnic, które pojawiają się w relacji. Komunikacja jest niezbędna, żebyście mogli Państwo podzielić się ze sobą tymi odczuciami, obawami, i wspólnie znaleźć rozwiązania. Dokładny horoskop partnerski znajdzie Pani np. w książce Brada Kronena „Miłość zapisana w gwiazdach”: https://bit.ly/3llCHOT

 3. Witam , data urodzenia 20 marca 1990 r. Około godziny 23 ( prawdopodobnie godz.22:45) czy znak zodiaku to nadal ryba? Pozdrawiam .

  1. Pani jest Rybami, natomiast partner Strzelcem.
   Wrodzona energia i ogólna osobowość Strzelca i Ryb działają tak odmiennie, że połączenie tych dwóch znaków w jakimkolwiek partnerstwie jeden na jednego wymaga nieustannej ciężkiej pracy. Strzelca i Ryby łączy posiadanie tego samego starożytnego planetarnego władcy, Jowisza. To ciało niebieskie odpowiada za koncepcje powodzenia, błogosławieństw i ekspansji. Jeżeli Strzelec i Ryby będą systematycznie starać się przesycić swoją relację miłosną jowiszowymi cechami: optymizmem, dobrym humorem i ogólnie pozytywną postawą, król planet rozszerzy swoje błogosławieństwo na ich związek. Dzięki temu ta pełna potencjalnych problemów relacja zmieni się w materiał na trwały związek, w którym każdej przeszkodzie stawicie czoła jako zespół i zbędziecie ją śmiechem.
   Dokładny horoskop partnerski znajdzie Pani np. w książce Brada Kronena „Miłość zapisana w gwiazdach”: https://bit.ly/3llCHOT

 4. No chyba żartujecie, jest środa a tygodniowego dla ryb nada nie ma…
  Horoskop tygodniowy dla ostatniego znaku zawsze jest z opóźnieniem ale żeby aż takim?
  Nie moglibyście dla odmiany zapomnieć o innym znaku a od naszego zacząć?
  Pozdrawiam

 5. Dzień dobry,
  czy moglibyście Państwo pomóc mi rozwiązać zagadkę, która trapi mnie od lat- Wodnik, czy Ryby
  data ur. 19 lutego 1992, godzina 10:30, Toruń

 6. Zawsze miałam dylemat, urodziłam się poprzez cesarskie cięcie 20.02.1986 w Słupsku ok godziny 18.00 w horoskopach różnie jest podawane i nie jestem pewna czy jestem rybą. Planowana data mojego porodu to był 17 marca (o ile ma to znaczenie). Moja córka również urodzona jest 20.02, rok 2017 czy oboe jesteśmy rybami czy jakoś się różnimy?

  1. 20 lutego 1986 roku o godz. 18.00 Słońce było już w 1°14′ Ryby 🙂 Aby określić znak zodiaku córki, potrzebna jest godzina jej urodzenia.

 7. Dziękuję za zgrabne horoskopy.Też potrzebuję pomocy w ustaleniu znaku osoby urodzonej 20.02.1962 w Lublinie,proszę o rozstrzygnięcie czy to Ryby czy Wodnik?

  1. Jest Pani Rybą 🙂 W dniu Pani urodzenia już od północy Słońce było w znaku Ryb, nie musi więc Pani podawać dokładnej godziny urodzenia.

 8. Urodziłam się 20 marca 1948, jestem już siwą panią i dopiero dzisiaj wpadłam na Waszą stronę. Bardzo miłe wrażenie! Nie wiem czy jestem jeszcze rybą, czy już Baranem, bo nie znam godziny swoich urodzin. POMOŻECIE?!

  1. Zakładając, że urodziła się Pani o godz 12.00 w południe, w Warszawie (bo miasto urodzenia też jest ważne), to jeszcze jest Pani Rybą 🙂

    1. W dniu, w którym się rodzimy – w danym roku, miesiącu, dniu, o konkretnej godzinie, na określonej długości i szerokości geograficznej – mapa nieba jest zapisana w określony sposób. Dwie osoby urodzone tego samego dnia i o tej samej godzinie, lecz w krajach, czy w różnych miejscowościach, mogą mieć Słońce w innych, sąsiadujących ze sobą znakach zodiaku, np. 22.11 urodzić się może i Skorpion, i Strzelec. Przeważnie osoby urodzone na pograniczu dwóch znaków mają trudność w określeniu swojej przynależności, a żeby określić, w jakim znaku w momencie ich urodzenia przebywało Słońce, konieczne jest podanie oprócz daty urodzenia, miejscowości urodzenia, jak również godziny urodzenia (chociaż w przybliżeniu) ze względu na ruch obrotowy Ziemi.

 9. JEDNĄ Z NAJWIĘKSZYCH GŁUPOT GOOGLE,JEST LIKWIDACJA” I.GOOGLE”,GDZIE HOROSKOPY Z „CZARYMARY.PL” SPRAWDZAŁY SIĘ DOSKONALE.ŚWIETNIE OPRACOWANE I DZIAŁAJĄCE W PRAKTYCE..GRATULACJE „CZARYMARY” A BURA DLA AGRESYWNEJ POLITYKI GOOGLE,KTÓRE SAME SOBIE TYM SZKODZI.

 10. Witam! Żałuję bardzo , że nie zobaczę Waszego horoskopu na swojej spersonalizowanej stronie i google. Witał mnie codziennie , gdy zaglądałam do komputera. Wysyłam swego maila, ale to już nie jest to samo, gdyż nie mam codziennego nawyku sprawdzania poczty. Wszystko jeszcze przede mną. Pozdrawiam twórców horoskopu. Wasza Rybka – Basia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *