Archiwum kategorii: Strzelec – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 20 – 26 marca 2023

W poniedziałek sekstyl Słońca do Plutona sprawi, że z energią rozliczycie wszystkie zobowiązania finansowe, niektóre Strzelce mają szansę łatwo zdobyć sporą sumę pieniędzy, inne z powodzeniem odzyskają coś, co im się należy, Księżyc w Rybach jednak trochę was rozleniwi, warto tego dnia pomedytować. Wieczorem w poniedziałek Słońce zmieni znak, wkroczy do życzliwego Barana, rozpoczynając nowy cykl wiosenny, następnego dnia późnym popołudniem dołączy do niego Księżyc i pod wieczór dojdzie do nowiu, który przyniesie nowy projekt twórczy, kreatywny lub artystyczny. W środę koniunkcja Księżyca z Merkurym i Jowiszem, władcą waszego znaku, zaowocuje kontaktami z osobami, mającymi wpływ na rozwój waszego hobby, przyniesie też dobre samopoczucie i korzyści waszym dzieciom. W czwartek Pluton, planeta głębokich przeżyć, regeneracji i transformacji na kilka miesięcy opuści znak Koziorożca i wejdzie do życzliwego Wodnika, co rozpocznie długotrwałe przemiany w waszym otoczeniu. Tego samego dnia wieczorem Księżyc opuści życzliwego Barana i wejdzie do Byka, następnego dnia znajdzie się w koniunkcji z kochliwą Wenus, praca wykonywana na rzecz innych sprawi wam wiele przyjemności. W sobotę czeka was kolejna istotna zmiana znaku, tym razem przez popędliwego Marsa, który po wielu miesiącach wreszcie opuści przeciwległe Bliźnięta i wkroczy do Raka, gdzie niestety jest słaby, w ciągu najbliższych dwóch miesięcy inwestycje, szczególnie w nieruchomości, przysporzą sporo nerwów i frustracji. W niedzielę Księżyc w przeciwległych Bliźniętach zachęci do rozwoju życia towarzyskiego.

Talizmany na Rok Wodnego Królika

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 13 – 19 marca 2023

W poniedziałek i wtorek Księżyc w waszym znaku doda energii, napełni optymizmem i pozwoli zając się własnym dobrem, w środę niedługo po południu przejdzie do wymagającego Koziorożca, skieruje uwagę na sprawy finansowe, warto zacząć oszczędzać na ważne cele, zwłaszcza że układ planet nie zachęca do ryzyka oraz podejmowania finansowych decyzji, zwłaszcza dotyczących nieruchomości – przez cały tydzień działać będzie koniunkcja Słońca z Neptunem, w czwartek dołączy do nich Merkury i wszystkie trzy planety znajdą się w ścisłej kwadraturze do Marsa w przeciwległych Bliźniętach, możecie wiec doświadczyć ataku ze strony partnerów zarówno osobistych, jak i biznesowych, sami też będziecie skłonni stracić cierpliwość w przypadku oszustwa, nieszczerości lub manipulacji. W czwartek Wenus, planeta miłości i dobrostanu, opuści życzliwego Barana, natomiast wchodząc do Byka odzyska swoją moc i siłę, ogólnie więc samopoczucie się poprawi, chociaż powinniście zacząć ograniczać słodycze, na które nabierzecie większej ochoty. W piątek po południu Księżyc zawita do życzliwego Wodnika, staniecie się bardziej mobilni i chętni do kontaktów z przyjaciółmi, rodzeństwem lub sąsiadami. W niedzielę z samego rana Merkury opuści znak Ryb, gdzie był wyjątkowo słaby, wejdzie natomiast do życzliwego Barana, myśli staną się bardziej jasne, decyzje zaczniecie podejmować szybciej. W niedzielę późnym popołudniem Księżyc wejdzie do Ryb, wieczór warto poświęcić najbliższym.

Talizmany na Rok Wodnego Królika

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 6 – 12 marca 2023

Księżyc w sumiennej Pannie na początku tygodnia sprawi, że ostro weźmiecie się do pracy, do tego sekstyl Słońca do Urana zmotywuje was do działania, wtorkowa pełnia Księżyca w Pannie co prawda wzbudzi wiele emocji i uświadomi ogrom pracy, jaka was czeka, jednak zaskakująco szybko uporacie się z nagłymi zadaniami, jakie wam zostały zlecone. Również we wtorek dojdzie do ważnego astrologicznego wydarzenia – po kilku latach pobytu w życzliwym Wodniku wymagający Saturn zagości na dłużej w znaku Ryb, wprowadzając ograniczenia i trudności w sytuacjach domowych, da jednak szansę na zbudowanie fundamentów poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji, najbliższe lata sprzyjać będą zakładaniu rodziny oraz inwestowaniu w nieruchomości. W środę po południu Księżyc zawita do życzliwej Wagi, jak na Dzień Kobiet przystało, co podniesie was na duchu, możecie liczyć na przyjemne spotkania z przyjaciółmi, zaangażujecie się w działalność twórczą lub z zapałem zajmiecie się swoim hobby, kiedy w czwartek Księżyc ustawi się w opozycji do Jowisza a w piątek do Wenus w życzliwym Baranie. W czasie weekendu Księżyc w Skorpionie nastroi was co prawda minorowo, ale korzystny aspekt Wenus do Marsa roznieci pożądanie i zachęci do zmysłowych igraszek.

Talizmany na Rok Wodnego Królika