Horoskop Anielski na wrzesień 2023 roku dla Bliźniąt

Drogi Bliźniaku, zwróć uwagę, czy nie jesteś teraz zbyt mało asertywny, niechętny do zajmowania określonego stanowiska wobec różnych sytuacji czy osób. Nie wszyscy w Twoim otoczeniu są gotowi, aby podejmować decyzje za Ciebie. Wydaje się, że jesteś huraganem zmieniających się uczuć. Zmiana nastąpi w Tobie i na zewnątrz Ciebie. Postaraj się być bardziej aktywny fizycznie, dzięki temu utrzymasz dobrą formę i będziesz miał więcej energii do działania, również Twój organizm będzie się szybciej regenerował po chorobie czy urazie. Miłość pociąga Cię i jednocześnie przeraża. Aby uniknąć problemów w życiu uczuciowym, postaraj się ograniczyć wyobraźnię, bo obiekt Twoich pragnień może nawet ich nie zauważać.

W pracy cele, do których będziesz dążyć z zaangażowaniem, zostaną zrealizowane. Szczególny sukces czeka Cię, jeśli Twój zawód związany jest z medycyną, lub sztuką. Masz teraz dodatkową anielską ochronę przed wypadkami, intrygami i niesprawiedliwymi oskarżeniami. Nie powinieneś tak bardzo zadręczać się przeciwnościami i próbami losu, bo okażą się one mniej straszne niż je sobie początkowo wyobrażałeś.

We wrześniu szczególną opieką otacza Cię Archanioł Rafał, który usłyszał zapewne Twoją prośbę o uzdrowienie i zjawił się na Twoje wezwanie. To on posiada wiedzę o sztuce leczenia. Prosi Cię, abyś spojrzał na chorobę z wyższej perspektywy. Archanioł Rafał uczy, że wszelkie dolegliwości i choroby można uleczyć, jeśli jest się gotowym popracować nad nimi na poziomie świadomości. W najgłębszym zakamarku duszy mieszka uzdrawiająca moc. Zaufaj i uwierz, że jesteś w stanie do niej dotrzeć. Niech w medytacji każda komórka Twojego ciała promieniuje w świetle Boskości. Archanioł Rafał będzie prowadził Cię w tym procesie. Pamiętaj, że on nieustannie czeka, by przyjść Ci z pomocą, kiedy o to poprosisz.

~~ Słuchająca Aniołów

14 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na wrzesień 2023 roku dla Bliźniąt

  1. Wszystko szczęśliwie się skończyło !!! Anioł Nathaniel mnie wysłuchał i pomógł wrócić do Polski, co prawda nie udało się na Święta Wielkanocne, ale w czerwcu dotarłem ostatnim samolotem rządowego samolotu wraz z pracownikami Ambasady Polskiej w Toronto. Jestem głęboko wdzięczny.

  2. Oby mój powrót z daleka do domu sie udał….Narazie same bariery przde mną, loty zawieszone, a kanadyjskie biuro podróży, przez które kupiłam bilet nie chce mi zwrócić moich pieniędzy. Wydzwaniam od rana do wieczora i odpowiada jedynie automatyczna sekretarka. Brak mi już argumentów, aby wyegzekwować od właścicielki moją należność. Na świeta Wielkiej nocy pewno nie dojadę, ale może włśnie Anioł Nathaniel
    mnie wesprze, pomoże odnaleźć poczucia bezpieczeństwa i oczyści umysł z negatywnych myśli…

  3. Bardzo lubię komentarze na tej stronie. Są napisane zupełnie innym językiem niż na innych www. Pozdrawiam!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *