Archiwum kategorii: Koziorożec – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 20 – 26 marca 2023

W poniedziałek Księżyc w życzliwych Rybach rozbudzi emocjonalnie, natomiast energii doda sekstyl Słońca do Plutona w waszym znaku, staniecie się bardzo aktywni, gotowi przeprowadzić swoją wolę za wszelką cenę. Wieczorem Słońce zmieni znak i wkroczy do inspirującego Barana, rozpoczynając astronomiczną wiosnę i nowy cykl wzrostu, we wtorek po południu podąży za nim Księżyc i pod wieczór dojdzie do nowiu, który zapoczątkuje nowy etap w rodzinnych oraz zawodowych relacjach, już w środę czeka was wiele rozmów i wymiany poglądów, zwłaszcza w kwestiach dotyczących edukacji, do czego przyczyni się koniunkcja Księżyca z Merkurym i Jowiszem. W czwartek dojdzie do najważniejszego dla was wydarzenia astrologicznego, z jakim mieliście do czynienia w ciągu ostatnich kilkunastu lat – na kilka miesięcy opuści wasz znak transformujący Pluton, wchodząc do Wodnika da szansę na zastanowienie się nad tym, w jaki sposób jego pobyt w waszym znaku wpłynął na zmianę osobowości. Tego samego dnia wieczorem Księżyc zawita do życzliwego Byka a w piątek znajdzie się w koniunkcji z powabną Wenus, a następnie z nieprzewidywalnym Uranem, to idealny dzień na udaną randkę, działalność artystyczną i kreatywną. Również w sobotę czeka was ważne wydarzenie – po długim, wielomiesięcznym pobycie w znaku Bliźniąt opuści go Mars, planeta działania i aktywności, wkroczy do przeciwległego Raka, gdzie jednak jest bardzo słaba, w ciągu najbliższych dwóch miesięcy możecie spodziewać się gwałtownych, a nawet agresywnych reakcji ze strony sfrustrowanych partnerów, zarówno osobistych, jak i biznesowych. W niedzielę Księżyc w Bliźniętach skłoni do zajęcia się zdrowiem własnym lub czworonożnych przyjaciół.

Talizmany na Rok Wodnego Królika

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 13 – 19 marca 2023

W poniedziałek i wtorek poczujecie się trochę oderwani od rzeczywistości podczas pobytu Księżyca w znaku optymistycznego Strzelca, dopiero w środę niedługo po południu, kiedy Księżyc zawita do waszego znaku, powrócą wszystkie istotne sprawy, którymi musicie się zająć. Opanowanie emocji bardzo się wam przyda, ponieważ w tym tygodniu, zwłaszcza w czwartek i piątek, pozostaniecie pod wpływem trudnej konfiguracji, złożonej z trzech planet w koniunkcji – Słońca, Neptuna i Merkurego, w napiętym aspekcie z popędliwym Marsem, co może objawić się w postaci trudnej do zdiagnozowania niedyspozycji, powinniście też uważać na drodze, przestrzegać przepisów i zdecydowanie zdjąć nogę z gazu. W czwartek Wenus, planeta miłości i porozumienia, zmieni znak i wejdzie do życzliwego Byka, którym włada, odzyska więc moc działania, dla niektórych Koziorożców może to oznaczać początek romansu lub zaangażowanie w twórczą, a nawet artystyczną działalność. W piątek po południu Księżyc opuści wasz znak i wejdzie do Wodnika, sprawy finansowe nabiorą znaczenia. W niedzielę rano Merkury opuści znak Ryb, w którym brakowało mu mocy, wejdzie do Barana, co ułatwi podejmowanie skutecznych decyzji. W niedzielę późnym popołudniem Księżyc zawita do życzliwych Ryb, staniecie się bardziej wrażliwi, zwłaszcza w kontakcie ze sztuką.

Talizmany na Rok Wodnego Królika

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 6 – 12 marca 2023

W poniedziałek korzystny aspekt Słońca do Urana w życzliwych znakach wyrwie was niespodziewanie z domu i zachęci do rozrywek w gronie przyjaciół, we wtorek natomiast pełnia Księżyca w koleżeńskiej Pannie uświadomi wam, że warto zdobywać wiedzę i podnosić kwalifikacje, bo to się po prostu opłaci. We wtorek również dojdzie do ważnego astrologicznego wydarzenia, mianowicie Saturn opuści znak Wodnika, w którym przebywał przez ostatnie lata, wzbudzając niepokój o stan posiadania, ucząc jednocześnie oszczędnego gospodarowania finansami, natomiast wchodząc do życzliwych Ryb rozpocznie okres, w którym testowana będzie wasza umiejętność przekładania idei i pomysłów na konkretne działania. W środę po południu Księżyc zawita do znaku Wagi, co będzie dobrze rezonować z obchodami Dnia Kobiet. W czwartek i piątek opozycja Księżyca do dobroczynnego Jowisza i dyplomatycznej Wenus przyniesie dobrą atmosferę i sukcesy w pracy. W czasie weekendu chętnie spotkacie się z przyjacielem, Księżyc w życzliwym Skorpionie skłoni do zwierzeń, natomiast sekstyl Wenus do Marsa zachęci do miłych ploteczek przy kawie typu – kto z kim i dlaczego.

Talizmany na Rok Wodnego Królika