Horoskop Anielski na czerwiec 2024 roku dla Raka

Drogi Raku, jesteś uroczą i rozsądną osobą. Troszczysz się o potrzeby innych, dajesz dużo od siebie, ale też wiele otrzymujesz w zamian. Zmiana nastąpi w Tobie i na zewnątrz Ciebie. Jesteś huraganem zmieniających się uczuć i starasz się żyć pełnią życia. By utrzymać dobrą formę, potrzebujesz beztłuszczowej diety, nie wolno Ci stosować używek, a szczególnie alkoholu, bo masz delikatną wątrobę. Jeśli Twój związek uczuciowy jest trudny i nie daje Ci satysfakcji, musisz porozmawiać szczerze z partnerem.

W pracy dzięki wsparciu osoby, która wie, że zawsze może na Ciebie liczyć, możesz otrzymać awans. Uważaj na pomówienia. Uda Ci się niemal w ostatniej chwili uniknąć problemów finansowych. Kiedy zaczynasz mieć kłopoty, pieniądze napływają do Ciebie niemal automatycznie. Jeśli planujesz wyjazd zagraniczny, możesz doświadczyć opóźnień i niefortunnych wypadków. Uważaj również na wrogość i nieporozumienia z obcokrajowcami.

W czerwcu Anioły czerwonego promienia chcą objąć Cię swoją szczególną opieką. Pragną Tobie towarzyszyć i ochraniać Cię na wszystkich drogach. Wezwij je, a obdarzą Cię zaufaniem w boską potęgę, siłę i wspaniałość. Będą prowadzić Cię właściwymi ścieżkami bez czasu i pośpiechu. Twoi anielscy przewodnicy umocnią Twoje zaufanie, wiarę, wewnętrzną intuicję, delikatność, prawdę, szczerość i miłość. W łagodny sposób pomogą Ci uwolnić się od wszelkich złudzeń i uzależnień, uprzedzeń i silnego gniewu. Pokażą Ci Twoją siłę, byś mógł użyć jej do uwolnienia siebie samego oraz tych, którzy znajdują się pod Twoją opieką.

~~ Słuchająca Aniołów

16 komentarzy do “Horoskop Anielski na czerwiec 2024 roku dla Raka

  1. Nagle, ni z tego, ni z owego, zachciało mi sie pójść do opery. Nie poszłam, bo nie było juz biletów. Po kilku dniach mi przeszło. A potem czytam w horoskopie, że w dniach, kiedy miałam tę zachciankę, raki mogły poczuc potrzebę odwiedzenia przybytku kultury! NIESAMOWITE!

  2. Czy trafny nie wiem. Szkoda że nie ma nic o samotnych rakach, zostawił mnie mój partner i nadal mnie dręczy a w horoskopów żadnej wzmianki o porzuconych;-(

  3. czuję ten horoskop , jest dla mnie i kocham fioletowy kolor i jego energię..
    osnuta kolorem fioletowym JA …………….zasługuję na szacunek i uznanie…….
    pozdrawiam i dziękuję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *