Horoskop Anielski na marzec 2023 roku dla Raka

Drogi Raku, jesteś inteligentną i bystrą osobą, która odnosi sukcesy. Jednak niekonsekwencja i tendencje do depresji mogą spowodować, że stracisz grunt pod nogami. Wszystko, co widzisz, słyszysz, dotykasz i czujesz łączy się w Tobie w trudne do opisania emocje. Starasz się dzielić doznania ze swoim partnerem. Twój związek uczuciowy jest harmonijny i dobrze dobrany. Nie zadręczasz się sprzeczkami, bo po nich zawsze następuje zgoda i pojednanie. Nie powinieneś mieć teraz poważnych problemów zdrowotnych, jedynie depresja może powodować pewne dolegliwości.

Masz wspaniałe ideały i silną potrzebę służenia innym. Szczęście dopisze Ci teraz wszędzie, przy realizacji osobistych projektów, w pracy, również w finansach. Możliwe, że otrzymasz jakąś rekompensatę. W tym miesiącu może dokuczać Ci bardziej trudność związana z czymś estetycznym w Twoim wyglądzie, prawdopodobnie jest coś, czego w nim nie akceptujesz. Powinieneś raz jeszcze rozważyć sposób swojego odżywiania.

W tym miesiącu szczególną opieką otacza Cię Archaii wytrwałości. Pragnie przypomnieć Ci o wypełnianiu własnego planu duchowego. Poproś ją o pomoc w uwolnieniu się z krępujących Cię więzów, lęków i rozczulania się nad samym sobą, ponieważ to wszystko przysłania Ci widok na Twoją mądrość i rzeczywisty sens Twojego życia. Nie musisz potępiać, walczyć, ani krytykować. Archaii wytrwałości pozwoli Ci odczuć swoją siłę, odkrywać we wszystkim coś pięknego i otworzyć się na swoją radość życia. Nie musisz szukać w sobie zdolności do miłości, ona już jest w Tobie. Otwórz się na piękno i pozytywne cechy samego siebie i swojego otoczenia, nie patrz na nie oczami wroga, lecz z miłością przyjaciela. Pamiętaj, że wszystko jest ze sobą połączone, a świat taki, jakim go widzisz, jest odbiciem Twojej duszy.

~~ Słuchająca Aniołów

16 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na marzec 2023 roku dla Raka

  1. Nagle, ni z tego, ni z owego, zachciało mi sie pójść do opery. Nie poszłam, bo nie było juz biletów. Po kilku dniach mi przeszło. A potem czytam w horoskopie, że w dniach, kiedy miałam tę zachciankę, raki mogły poczuc potrzebę odwiedzenia przybytku kultury! NIESAMOWITE!

  2. Czy trafny nie wiem. Szkoda że nie ma nic o samotnych rakach, zostawił mnie mój partner i nadal mnie dręczy a w horoskopów żadnej wzmianki o porzuconych;-(

  3. czuję ten horoskop , jest dla mnie i kocham fioletowy kolor i jego energię..
    osnuta kolorem fioletowym JA …………….zasługuję na szacunek i uznanie…….
    pozdrawiam i dziękuję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.