Archiwum kategorii: Byk – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Byka 20 – 26 marca 2023

Pobyt Księżyca w życzliwych Rybach oraz sekstyl Słońca do Plutona zapewnią wam w poniedziałek wsparcie przyjaciół oraz sporą dozę energii, już wieczorem jednak Słońce zmieni znak i wkroczy do zadziornego Barana, rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle czujecie się pozbawieni energii, przesilenie wiosenne da o sobie znać osłabieniem, warto więc w tym czasie zająć się swoim zdrowiem i regeneracją organizmu. We wtorek po południu Księżyc także zawita do Barana, gdzie już pod wieczór dojdzie do nowiu, który może okazać się początkiem twórczego projektu. W środę, kiedy Księżyc znajdzie się w koniunkcji najpierw z Merkurym, a następnie Jowiszem, otrzymacie informacje, z którymi na razie lepiej się nie dzielić, ale sprawią wiele radości. W czwartek Pluton, planeta destrukcji, ale też odrodzenia i transformacji, opuści po kilkunastu latach znak Koziorożca i wkroczy do Wodnika, rozpoczynając długotrwałe, powolne zmiany w sprawach zawodowych, których efekty zobaczycie dopiero po wielu latach. Tego samego dnia wieczorem do waszego znaku zawita Księżyc, w piątek rano spotka się z Wenus, władczynią Byka, dzień zapowiada się więc bardzo przyjemnie, będziecie mogli zająć się swoimi potrzebami, zwłaszcza uczuciowymi, ale także finansowymi. W sobotę aktywny Mars po wielu miesiącach opuści znak Bliźniąt i wejdzie do życzliwego Raka, straci jednak sporo ze swej mocy i możliwości konstruktywnego działania, pojawi się więc frustracja, zwłaszcza w sprawach związanych z domem, rodziną oraz sąsiedztwem. W niedzielę Księżyc w Bliźniętach zachęci do negocjacji oraz transakcji finansowych.

Talizmany na Rok Wodnego Królika

Horoskop tygodniowy dla Byka 13 – 19 marca 2023

W poniedziałek rano Księżyc opuści przeciwległy znak Skorpiona i wejdzie do znaku Strzelca, co napełni was otuchą i wiarą w to, że cokolwiek się stanie uda się zachować wspólny stan posiadania. W środę niedługo po południu Księżyc zawita do życzliwego Koziorożca, co ułatwi uporanie się z obowiązkami, planety jednak szykują wam przez cały tydzień, ale głównie w czwartek i piątek, spory zawrót głowy, który wpłynie mocno na finanse – Słońce, Neptun i Merkury w życzliwych Rybach znajdą się w napiętym aspekcie z Marsem w Bliźniętach, pojawią się umowy i możliwość zysków, ale nie wszystko ułoży się po waszej myśli – czytajcie akapity zapisane drobnym drukiem, uważajcie na to, co podpisujecie i na co wydajecie pieniądze, żeby nie stracić na transakcji. W czwartek do waszego znaku zawita zasobna Wenus, władczyni znaku, co doda Bykom wdzięku i pewności siebie, to dobry moment na zadbanie o swój wygląd i wizerunek oraz stan posiadania. W piątek po południu Księżyc wejdzie do Wodnika, weekend zapowiada się więc pracowicie. W niedzielę rano Merkury opuści życzliwe Ryby i wejdzie do aktywizującego Barana, umysł stanie się ostry jak brzytwa, ale myśli i opinie powinniście zachować dla siebie. Po południu, kiedy Księżyc zawita do życzliwych Ryb, uda się uzyskać chwilę wytchnienia.

Talizmany na Rok Wodnego Królika

Horoskop tygodniowy dla Byka 6 – 12 marca 2023

W poniedziałek korzystny aspekt Słońca do przebywającego w waszym znaku rewolucyjnego Urana sprzyja nieoczekiwanym kontaktom z przyjaciółmi, ktoś was zaskoczy oryginalną propozycją lub postanowicie dzień spędzić w sposób odmienny niż zazwyczaj. Księżyc w życzliwej Pannie od poniedziałku do środy zachęci do porządków, ułatwi nadrobienie zaległości, pomoże zająć się domowymi pracami, które tak naprawdę lubicie. We wtorek pełnia Księżyca w tym znaku uświadomi, jak wiele macie do zrobienia, co rozbudzi emocje, tego samego dnia Saturn opuści znak Wodnika i wkroczy na kolejne lata do życzliwych Ryb, dając szansę na weryfikację przyjaciół, po trzech latach pozostaną przy was jedynie osoby, na których można polegać w trudnych chwilach. W środę po południu, w Dzień Kobiet, Księżyc zawita do znaku Wagi, kojarzącego się z kobiecością właśnie, a także związkami i partnerstwem. W piątek Księżyc ustawi się w opozycji do Wenus, trudno wam będzie wykazać się czułością i zdolnością do kompromisu, ponieważ władczyni Byka przebywa w niekorzystnym dla siebie i dla was znaku. W czasie weekendu sekstyl Wenus do Marsa oraz tranzyt Księżyca przez przeciwległy znak Skorpiony rozbudzą namiętność i potrzebę przeżycia emocjonującej przygody, niektóre Byki zdobędą się na odwagę i zdecydują się sięgnąć po dodatkowe źródła zarobków.

Talizmany na Rok Wodnego Królika