Horoskop miesięczny na maj 2023 dla Panny

W życzliwym znaku Byka przebywa do 21 maja Słońce, ale także rewolucyjny Uran, od 16 maja również Jowisz oraz przez cały miesiąc władca waszego znaku Merkury, który co prawda cofa się do 15 maja, ale nadal wszystkie planety koncentrują uwagę na umacnianiu własnej wartości, zdobywaniu pieniędzy i uznania w dziedzinach takich jak szeroko pojęta edukacja, podróże zagraniczne i sprawy międzynarodowe. 5 maja dojdzie do zaćmienia Księżyca w Skorpionie, co może wciągnąć w chwilową niemoc, warto tego dnia zrobić sobie wolne, pomedytować, naładować akumulatory. Między 7 a 13 maja koniunkcja Słońca z Uranem pozwoli spojrzeć z zupełnie innej strony na relacje międzynarodowe, zrewolucjonizuje też podejście do finansów. 16 maja Jowisz wkroczy do życzliwego Byka, co w nadchodzącym roku dobrze wróży Pannom, mającym upodobanie w podróżach, do końca maja jednak pozostanie w napiętym aspekcie z nieprzejednanym Plutonem, trzeba więc będzie zawalczyć o dobre warunki pracy lub o zdrowie. 19 maja nów Księżyca w Byku zapowiada początek międzynarodowej współpracy. Od 15 do 20 Słońce pozostanie w sekstylu do Neptuna w przeciwległych Rybach, jeszcze dłużej, bo aż do 25 maja także w korzystnym aspekcie z Marsem, będziecie wiec niezwykle aktywni w kontaktach z partnerami, zarówno osobistymi, jak i biznesowymi, oraz w relacjach z przyjaciółmi. 20 maja Mars wejdzie do Lwa, następnego dnia również Słońce zmieni znak i wkroczy do Bliźniąt, ale nadal pozostaną w aspekcie, zmieni się natomiast dziedzina, w której zaznaczą swoją aktywność – Słońce dodatkowo utworzy trygon z potężnym Plutonem, więc jeśli to w ogóle jest możliwe staniecie się jeszcze bardziej pracowici, wręcz na granicy pracoholizmu. W ostatnich dniach miesiąca kwadratura Słońca do Saturna w przeciwległych Rybach ograniczy to szaleństwo, prawdopodobnie za sprawą partnera życiowego, który postawi ultimatum.

Cofając się Merkury, władca waszego znaku, znajdzie się 1 maja „w sercu” Słońca, Panny, które zdecydują się wyjechać za granicę do miejsca, w którym już kiedyś przebywały, mogą liczyć na udany, pełen słońca urlop, pozostałe osoby zabłysną w dziedzinach związanych z edukacją, zwłaszcza jeśli podchodzą do egzaminu po raz kolejny. Od 10 do 17 maja Merkury pozostanie w korzystnym aspekcie do stabilizującego Saturna w przeciwległych Rybach, co dobrze wróży długofalowej współpracy, umowy jednak starajcie się podpisywać po 15 maja, kiedy Merkury zmieni bieg na prosty. Również między 11 a 14 maja możecie liczyć na owocną współpracę, na co wskazuje sekstyl Merkurego do Wenus.

Od 3 do 6 maja Wenus znajdzie się w korzystnym aspekcie do dobroczynnego Jowisza, ale w napiętym do zwodniczego Neptuna w przeciwległych Rybach, to dobrze wróży większym inwestycjom lub kredytom, ale uważajcie na zawierane umowy, bo mogą zawierać treści, które wam nie służą. 7 maja Wenus zawita do życzliwego Raka, nabierając mocy i otwierając was na miłość. Między 11 a 14 maja korzystne aspekty z Merkurym i Saturnem przyniosą i umocnią międzynarodowe przyjaźnie, warto polegać na sprawdzonych i rzetelnych partnerach, zarówno osobistych, jak i biznesowych. Od 24 do 27 maja sekstyl Wenus do nieprzewidywalnego Urana przyniesie niespodziewany zastrzyk pieniędzy lub miłosne zauroczenie.

Mars do 20 maja przebywa w życzliwym Raku, jest tam jednak słaby, przyniesie więc co prawda wzrost aktywności w przyjaźniach oraz grupie osób, z którymi wiąże was wspólnota zainteresowań, ale relacje mogą przebiegać burzliwie, zwłaszcza w pierwszych dniach miesiąca, gdy Mars znajdzie się w sekstylu do rewolucyjnego Urana oraz między 15 a 18 maja, podczas sekstylu Marsa do Neptuna. 20 maja Mars zawita do znaku Lwa i od razu znajdzie się w opozycji do Plutona w Wodniku – czeka was ostra i bezpardonowa walka z ukrytymi wrogami, może to dotyczyć relacji z podwładnymi lub wykonawcami zleceń, należy także zadbać o zdrowie.

Talizmany na Rok Wodnego Królika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *