Horoskop miesięczny na luty 2020 dla Wagi

Do 19 lutego Słońce, przebywając w życzliwym znaku Wodnika, zachęci was do rozwoju zainteresowań i pasji, skłoni do skupienia uwagi na sprawach dzieci, a w niektórych przypadkach pozwoli przeżyć miły, niezobowiązujący romans. Do 7 lutego Wenus przebywa w opiekuńczym znaku Ryb, będziecie więc skłonni w tym czasie wszystko poświęcić dla dobra innych, wesprzeć chorych i potrzebujących, rozwinąć empatię i współczucie, natomiast kiedy zmieni znak i wkroczy do Barana, aura wokół was całkowicie się zmieni, postawicie na rozwój miłości i zawalczycie o udane relacje partnerskie. 9 lutego dojdzie do pełni Księżyca w życzliwym Lwie, emocje wzbudzą tematy związane z życiem osobistym oraz społecznym, okaże się że trudno pogodzić udane życie miłosne z zawodowymi wyzwaniami.

16 lutego Mars opuści przyjaznego Strzelca i wkroczy do Koziorożca, aktywizując sferę zarówno rodzinną, jak i zawodową, 18 lutego natomiast Merkury w Rybach zacznie się cofać i pozostanie w biegu wstecznym do 10 marca – niewskazane jest w tym czasie rozpoczynanie nowych spraw, szczególnie związanych ze służbą zdrowia, dobrze jest natomiast wprowadzić poprawki tam, gdzie do tej pory panował chaos.

W drugiej połowie lutego sekstyl Jowisza do Neptuna, uściślający się między 18 a 23 lutego, pozwoli zrealizować artystyczne projekty, wpłynie na poprawę atmosfery w gronie podwładnych i współpracowników, ułatwi kontakt z właściwymi specjalistami w przypadku problemów zdrowotnych.

19 lutego Słońce opuści znak Wodnika i wkroczy do Ryb, jeszcze bardziej podkreślając znaczenie odpowiedniej diety dla poprawy samopoczucia. Uwagę skupicie na stosunkach w pracy, a sekstyl Słońca zarówno z Uranem, jak i z Marsem pozwoli pchnąć karierę do przodu, wykazać się umiejętnościami organizacyjnymi oraz skutecznością w działaniu. Między 20 a 26 lutego, kiedy pozostawać będziecie również pod wpływem kwadratury Wenus z Jowiszem, macie szansę zawrzeć korzystne dla kariery znajomości, uważajcie jednak na wizerunek, jaki stwarzacie, bo nadmierne podkreślanie swojej pozycji lub stanu posiadania nie zostanie dobrze odebrane. W ostatnich dniach miesiąca starajcie się nie ulegać osobie, która stosując manipulację zechce was sobie podporządkować.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *