Horoskop miesięczny na czerwiec 2021 dla Wagi

Do 23 czerwca Słońce gości w życzliwym znaku Bliźniąt, zachęcając do podróżowania, studiowania i nawiązywania kontaktów międzyludzkich. Już w pierwszych dniach miesiąca, od 1 do 5 czerwca, trygon Słońca do porządkującego rzeczywistość Saturna skłoni niektóre Wagi do zaangażowania się w działalność twórczą, która może wymagać wysiłku, ale sprawi wiele przyjemności w przyszłości. Od 9 do 11 czerwca pozostaniecie pod wpływem częściowego zaćmienia Słońca w koniunkcji z Merkurym, który się cofa, powrócicie do dawnych zainteresowań i kręgów towarzyskich, aby poprawić relacje oraz efekty swojej pracy, może to wzbudzić emocje, ale warto zweryfikować kontakty pod kątem tego, co mogą przynieść w przyszłości.

Między 10 a 20 czerwca nastąpi druga w tym roku kwadratura dwóch planet o przeciwstawnych zasadach – Saturn dąży do zachowania status quo, natomiast Uran przeciwnie, pragnie wszystko zmienić w sposób rewolucyjny, napięty aspekt między tymi planetami może nie mieć bezpośredniego wpływu na nasze życie, ale tworzy klimat, w którym żyjemy, warto więc zdawać sobie sprawę z tego, że trzeba przystosować się do czekających nas przemian. Między 12 a 16 czerwca kwadratura Słońca z Neptunem może wam przypomnieć, że dbanie o zdrowie i bezpieczeństwo jest przywilejem, ale także obowiązkiem.

21 czerwca Słońce zmieni znak i wkroczy do Raka, kierując uwagę na rozwój kariery, już 23 czerwca znajdzie się w trygonie z dobroczynnym Jowiszem, macie więc szansę na zawodowy sukces, pojawią się propozycje dodatkowej pracy lub otrzymacie awans, a nawet jeśli nic takiego się nie wydarzy czekają was dni pełne przyjemności i uznania. 24 czerwca pełnia Księżyca w pracowitym Koziorożcu uświadomi wam, że czasem trzeba coś poświęcić,  jeśli chce się  osiągnąć sukces.

Wenus 2 czerwca opuści znak Bliźniąt i wkroczy do Raka, w pracy się rozluźnicie, więcej czasu spędzając na pogaduszkach z przyjaciółmi, ciesząc się z osiąganej bliskości. Zwłaszcza dni od 2 do 5 czerwca, kiedy Wenus utworzy trygon z Jowiszem poczujecie się dowartościowani. Dni między 11 a 15 czerwca przyniosą moc niespodzianek, do czego przyczyni się sekstyl Wenus do Urana, natomiast trygon Wenus do Neptuna od 19 do 23 czerwca przyczyni się do sukcesu twórców i artystów, a także osób rozwijających się duchowo. Zakochani w tych dniach nie będą mogli się od siebie oderwać. Między 22 a 26 czerwca opozycja Wenus do Plutona wprowadzi odrobinę pikanterii w związki miłości, niektóre Wagi odczują presję ze strony domowników, pełnia Księżyca podkręci emocje, uważajcie więc, bo tej walki nie wygracie. 27 czerwca Wenus opuści znak Raka i wkroczy do życzliwego Lwa, spragnieni rozrywek rzucicie się w wir zabawy, zapragniecie doświadczyć niczym nie skrępowanej przyjemności.

Merkury do 23 czerwca pozostaje w retrogradacji, nie warto więc w tym czasie rozpoczynać nowych projektów, szczególnie ostrożni pozostańcie między 3 a 8 czerwca, gdy utworzy kwadraturę z niepewnym Neptunem, nie pozwólcie sobą manipulować. Ostatni tydzień czerwca sprzyja natomiast podróżom, to najlepszy moment, aby wybrać się na chociaż krótkie wakacje.

Mars w Raku od 3 do 8 czerwca znajdzie się w nieprzyjemnej opozycji z potężnym Plutonem, panujcie nad emocjami, unikajcie rozwiązań siłowych. Po 11 czerwca natomiast, kiedy Mars znajdzie się w życzliwym znaku Lwa, czeka was mnóstwo rozrywek, zabawy z dziećmi i aktywny wypoczynek. Ostatnie dni miesiąca mogą ograniczyć potrzebę imprezowania, do czego przyczyni się opozycja Marsa do Saturna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *