Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 19-25 września 2022

W poniedziałek Księżyc w Raku sprawi, że do głosu dojdą emocje, związane z rodzinnymi finansami, trygon Słońca do Plutona ułatwi starania o kredyt lub pozyskanie funduszy na inwestycję, natomiast opozycja Merkurego do Jowisza, dwóch cofających się planet, zapowiada powrót do nauki, kontakt z dawno niewidzianym przyjacielem lub ponowne nawiązanie znajomości z cudzoziemcami.

We wtorek trygon Wenus do nieprzewidywalnego Urana sprawi, że ktoś z domowników mile was zaskoczy. W środę i czwartek Księżyc w życzliwym Lwie zachęci do rozrywek, warto wybrać się do znajomych lub zainicjować ciekawą grę w Internecie, najlepiej taką, jaką dobrze znacie.

W piątek rano Słońce wejdzie do znaku Wagi, kierując uwagę na uzyskanie harmonii w relacjach rodzinnych, natomiast Merkury wycofując się do Panny, przez kilka godzin znajdzie się „w sercu” Słońca, a to znakomita okazja, aby opowiedzieć szefom o swych kreatywnych pomysłach – jest duża szansa na zdobycie uznania.

Od piątku do niedzieli Księżyc w Pannie sprzyja zaplanowaniu czasu tak, aby można go było poświęcić własnym potrzebom i przyjemnościom. Wieczorem w niedzielę Księżyc wejdzie do Wagi, a późno w nocy dojdzie do nowiu Księżyca w opozycji do Jowisza, co zapowiada w najbliższym czasie nawiązanie przyjaźni z obcokrajowcem, nauczycielem lub osobą ważną dla waszej przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *