Horoskop tygodniowy dla Raka 19-25 września 2022

Pierwsze dwa dni tygodnia okażą się korzystne dla spraw rodzinnych i uczuciowych ze względu na pobyt Księżyca w waszym znaku, możecie jednak być mało stabilni emocjonalnie. W poniedziałek trygon Słońca do Plutona sprzyja rozwiązywaniu problemów w związkach, macie szansę wykazać się asertywnością i jasno wyznaczyć swoje granice, natomiast opozycja pozostających w retrogradacji Merkurego i Jowisza zachęci do nawiązania ponownego kontaktu z osobami, mającymi wpływ na poziom wiedzy, rozwój kariery i relacje międzynarodowe.

We wtorek trygon Wenus do nieprzewidywalnego Urana zachęci do spotkań z przyjaciółmi oraz osobami, podzielającymi wasze pasje i zainteresowania. W środę i czwartek Księżyc w Lwie skłoni do wydatków na potrzeby dzieci lub wydarzenia kulturalne, które służą nie tylko rozwojowi intelektualnemu i emocjonalnemu, ale też sprawiają przyjemność, pozwalając oderwać się od codzienności.

W piątek rano Słońce zawita do dyplomatycznej Wagi, łatwiej więc będzie w nadchodzącym miesiącu porozumieć się z członkami rodziny, jednocześnie Merkury zanim wycofa się do Panny, znajdzie się w bezpośredniej koniunkcji ze Słońcem – warto pierwszą połowę dnia wykorzystać na szczerą rozmowę z bliską osobą, aby wyjaśnić sobie sprawy, które nie dają wam spokoju, jest szansa na porozumienie.

Od piątku do niedzieli Księżyc w życzliwej Pannie wpłynie na większą mobilność, w sobotę warto wybrać się na randkę, koniunkcja Księżyca z Wenus sprawi ze okaże się przyjemna, pod warunkiem, że powstrzymacie się od zbytniego krytycyzmu. W niedzielę wieczorem Księżyc wejdzie do Wagi, w nocy dojdzie do nowiu w tym znaku w opozycji do Jowisza – w najbliższym czasie możecie spodziewać się awansu lub kolejnego etapu w rozwoju kariery.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *