Horoskop tygodniowy dla Byka 19-25 września 2022

W poniedziałek Księżyc w życzliwym Raku ułatwi wyrażenie uczuć, trygon Słońca do Plutona pomoże znaleźć odwagę, aby zwrócić się o pomoc w ważnej potrzebie do kogoś, kto dysponuje potrzebnym wam kapitałem lub władzą, niezbędną do rozwiązania waszego problemu, natomiast opozycja cofającego się Merkurego do Jowisza, także w retrogradacji, zapowiada powrót do kontaktów z prominentami, obcokrajowcami lub osobami, od których wiele się nauczyliście.

We wtorek trygon Wenus do Urana w waszym znaku przyniesie nieoczekiwaną radość, dobrą zabawę, nagły przypływ pieniędzy lub inną niespodziankę, wolne Byki mogą poznać kogoś, przy kim serce zabije mocniej.

W środę i czwartek Księżyc w Lwie zachęci do sprawienia sobie przyjemności, radość wam sprawi zabawa z dziećmi. W piątek rano Słońce zmieni znak i wkroczy do dyplomatycznej Wagi, natomiast Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca, zanim wycofa się do Panny, co okaże się korzystne dla wystąpień publicznych i pozyskiwania sprzymierzeńców – wejście Słońca do Wagi skieruje uwagę na kontakty z podwładnymi oraz osobami, które mogą pomóc w poprawie zdrowia.

W czasie weekendu Księżyc w życzliwej Pannie pozwoli właściwie zorganizować wolny czas, koniunkcja Księżyca z Wenus, do której dojdzie w sobotę, przyniesie wiele radości. W niedzielę wieczorem dojdzie do nowiu Księżyca w Wadze w opozycji do Jowisza, co zapowiada w najbliższym czasie powrót do nauki lub nawiązanie ponownej współpracy z cudzoziemcami lub osobami prominentnymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *