Horoskop na styczeń 2017 dla Raka

Na początku miesiąca rozmowy, ustalenia i negocjacje napotkają wyraźną niechęć partnera, który postanowi wycofać się z wielu obietnic. Starajcie się nie tracić energii na jałowe dyskusje, bo niewiele wskóracie do 11 stycznia, zanim Merkury ponownie wkroczy ruchem prostym do znaku Koziorożca i wprowadzi konkretny i stabilny sposób komunikacji. W dniach 3 – 11 stycznia presji poddane zostaną szczególnie osoby urodzone w drugiej dekadzie znaku, pozostałe Raki nie odczują tak bardzo ataków partnera, ale mogą spodziewać się mniejszych lub większych nieporozumień w istotnych problemach, stanowiących podstawę ich zasad i przekonań.

Tak w domu, jak i w pracy sprawy układać się będą ze zmiennym szczęściem, zwłaszcza w dziedzinie kontaktów międzynarodowych oraz szeroko pojętej edukacji może dojść do niezrozumiałych dla was zmian. Trudno się będzie zorientować, o co tak naprawdę chodzi i kto ma rację. Starajcie się działać przez niedziałanie, im mniej was widać, tym dla was lepiej.

W dniach 8 – 15 stycznia, kiedy na niebie utworzy się półkrzyż złożony ze Słońca, Jowisza i Urana, możecie spodziewać się rozstrzygnięć spraw, które was osobiście dotyczą. Wiele zależeć będzie od waszej postawy i umiejętności zapanowania nad emocjami, szczególnie podczas pełni Księżyca w Raku, do której dojdzie 12 stycznia. Nie działajcie pochopnie, pozwólcie emocjom opaść, inaczej narobicie sobie kłopotów, z których trudno będzie się wykaraskać. Słuchajcie intuicji i głębokich pragnień duszy, starajcie się nie pogubić w zalewie zmiennych pomysłów na samych siebie. Pomoże wam koniunkcja Wenus z Neptunem w życzliwym znaku Ryb. Słuchajcie autorytetów, w sprawach trudnych warto poradzić się prawnika lub… księdza.

19 stycznia, kiedy Słońce opuści przeciwległy znak Koziorożca i wkroczy do Wodnika, sprawy partnerskie i osobiste zejdą na dalszy plan, zajmiecie się zgłębianiem cudzych tajemnic oraz liczeniem wspólnych pieniędzy. Merkury tranzytujący przeciwległy znak Koziorożca zmusi was do podjęcia trudnych decyzji zawodowych, szczególnie jeśli działacie w spółkach.

W dniach 15 – 25 stycznia uważajcie na zdrowie, najbardziej narażony na kontuzje okaże się kręgosłup, możliwy także jest atak alergii, dbajcie o siebie, starajcie się jak najwięcej odpoczywać i nie angażować się w sprawy, na które nie macie wpływu. Jeśli od dłuższego czasu tkwicie w nieudanym, toksycznym związku, to w ostatnich dniach stycznia pojawi się szansa, aby się od niego uwolnić. Poważna rozmowa pozwoli podjąć trafne decyzje odnośnie wzajemnych relacji i waszej przyszłości.

CM2017_789x158px

0 komentarzy do “Horoskop na styczeń 2017 dla Raka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *