Horoskop na styczeń 2017 dla Lwa

Do 19 stycznia Słońce przemierza znak Koziorożca sprawiając, że przedstawiciele znaku Lwa odczują jakiś rodzaj dyskomfortu. Brak regularnych ćwiczeń i siedzący tryb życia może doprowadzić do dyskopatii i innych dolegliwości kręgosłupa. Pierwsza dekada miesiąca wiązać się będzie z nadmiernym wysiłkiem, zostaniecie poddani presji i pragnąc sprostać zadaniom weźmiecie na swoje barki więcej, niż potraficie udźwignąć. W walce z wyimaginowanym przeciwnikiem możecie się trochę pogubić. Planety radzą, aby robić swoje, cierpliwie i konsekwentnie, a przede wszystkim bez pośpiechu, unikniecie w ten sposób frustracji, która fatalnie wpływa nie tylko na samopoczucie psychiczne, ale również fizyczne, wywołując różnego rodzaju niedyspozycje. Zróbcie badania i rozpocznijcie terapię, która postawi was na nogi. Unikajcie alkoholu oraz innych używek, bo w tym miesiącu działać będą na wasz organizm wyjątkowo niekorzystnie.

Między 8 a 15 stycznia może dojść do kryzysu, poczujecie się jak między młotem a kowadłem, nie róbcie nic na siłę, a przede wszystkim opanujcie emocje podczas pełni Księżyca w znaku Raka, do której dojdzie 12 stycznia. Sytuacja wydawać się będzie bez wyjścia, ale to złudzenie wywołane potrzebą bycia zawsze widocznym, w samym centrum wydarzeń. Racjonalna oraz emocjonalna strona waszej osobowości mają zupełnie różne punkty widzenia i priorytety, postarajcie się to zrozumieć, a przede wszystkim przestańcie obwiniać rodzinę o własne pomyłki i poczucie braku spełnienia.

Po 19 stycznia, kiedy Słońce opuści zachowawczy znak Koziorożca i wkroczy do przeciwległego znaku Wodnika, sprawy partnera nabiorą pierwszorzędnego znaczenia.  Humor wam się poprawi, a także ogarnie was przekonanie, że zawsze we wszystkim macie rację.

W ostatniej dekadzie stycznia niektóre Lwy zechcą zaszaleć i wydać na przyjemności więcej, niż mogą sobie pozwolić, napotkają jednak na zdecydowany sprzeciw partnera. Jeśli jesteście w udanym związku i dysponujecie wspólnym budżetem, zastosujcie się do sugestii życiowego partnera i powstrzymajcie się od beztroskiej rozrzutności, ponieważ już niedługo okaże się, że pieniądze są wam bardzo potrzebne na inny cel. Na romantyczne randki przy świecach i długie nocne rozmowy mogą liczyć tylko wolne Lwy, jeśli natomiast macie już obrączkę lub stały związek, utrwalicie go najlepiej okazując zrozumienie i troskę bliskiej wam osobie. Nów w znaku Wodnika, do którego dojdzie 27 stycznia, wyznaczy początek nowego etapu w waszym związku.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *