Horoskop na styczeń 2017 dla Bliźniąt

Pierwszy tydzień stycznia zapowiada się niezwykle dynamicznie. Merkury porusza się ruchem wstecznym do 9 stycznia, ale 4-go opuści znak Koziorożca i wycofa się do Strzelca. Okaże się, że trzeba wrócić do niezamkniętych rozmów i negocjacji, zweryfikować plany i zamierzenia związane z podróżami.

Pierwsza dekada stycznia nie jest odpowiednia do zakupu sprzętu elektronicznego oraz środków komunikacji. W pracy pojawią się nieporozumienia, ktoś rozsiewa plotki i rozpowiada niestworzone historie o waszych romansach. Nie dajcie się wciągnąć w biurowe gierki, zwłaszcza że po 11 stycznia, kiedy Merkury ponownie zawita do znaku Koziorożca, szef wyznaczy wam interesujące zadania, zajmiecie się rozwikłaniem zagadek, tropieniem tajemnic i uporządkowaniem niesprawdzonych informacji. W sferze osobistej czeka was wiele przyjemny chwil, możecie liczyć na wsparcie najbliższej osoby, jeśli pozostajecie w związku. Wolne Bliźnięta powinny mieć oczy szeroko otwarte, szczególnie w miejscu pracy, ponieważ blisko jest osoba, gotowa obdarzyć was romantycznym uczuciem, jeśli w odpowiedni sposób zostanie do tego zachęcona.

Między 9 a 15 stycznia będziecie musieli rozwiązać problemy związane ze wspólnymi finansami, w sprawach budżetowych nastąpi impas, ważne decyzje starajcie się podejmować dopiero po 11-tym, kiedy na wasze myślenie wpływać zacznie energia konsekwentnego i oszczędnego Koziorożca, nie dajcie się jednak ponieść ambicji, bo doprowadzicie do niepotrzebnego kryzysu. Sytuacja się unormuje po 19 stycznia, kiedy Słońce wkroczy do życzliwego wam znaku Wodnika, uwagę skierujecie na sprawy międzynarodowe, zaczniecie planować podróże zagraniczne, zajmiecie się podnoszeniem kwalifikacji.

W dniach 21 – 24 stycznia uda  się rozwikłać zagadkę, która od dłuższego czasu nie dawała wam spokoju. Zainteresujecie się działalnością charytatywną, zapragniecie zrobić coś dla innych, zaopiekujecie się osobami nieporadnymi lub niepełnosprawnymi, zaczniecie zdobywać dla nich dodatkowe środki. Wolne Bliźnięta nawiążą romans z osobą uduchowioną i romantyczną. Ostatnie dni miesiąca przyniosą nieporozumienia z przyjaciółmi, sprawa dotyczyć będzie wspólnych finansów.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *