Horoskop na styczeń 2017 dla Byka

Do 3 stycznia Wenus przebiega znak rozrywkowego Wodnika, sprzyjając zabawie w gronie przyjaciół, następnie przesunie się do znaku Ryb, w którym przebywać będzie przez cały miesiąc. Ogarną was pozytywne uczucia, zaczniecie medytować, marzyć na jawie, zaangażujecie się w działalność charytatywną lub społeczną, otoczycie innych współczuciem i troską. Staniecie się wrażliwi na odczucia przyjaciół, nie bierzcie jednak udziału w ich problemach, ponieważ i tak nie uda wam się ich rozwiązać. Sprawa, której poświęcacie czas i energię jest zbyt zagmatwana, pełna niejasności i dwuznaczności, trudno się zorientować o co w niej chodzi.

W pierwszym tygodniu stycznia mogą pojawić się zgrzyty w  dziedzinach związanych z edukacją, nie ulegajcie przymusom, większość spraw spędzających sen z powiek osób z otoczenia nie ma na was osobistego wpływu. Do 9 stycznia jest czas, żeby uporządkować  i sprawdzić zaległe prace, pisma, umowy.

Między 10 a 16 stycznia Wenus utworzy koniunkcję z Neptunem w Rybach, warto wtedy zająć się jakimś rodzajem twórczości, wena was nie opuści, a Muzy będą sprzyjać. W chwilach kryzysu idźcie za głosem serca, ale starajcie się chodzić mocno po ziemi i nie pozwólcie się wykorzystywać. Dobra wola i współczucie łatwo przeobrażają się w naiwność, nie dajcie się oszukać i w żadnych wypadku nie przekraczajcie prawa oraz przepisów. Niektórzy z przyjaciół wcale nie są tak życzliwi jak wam się wydaje.

Między 17 a 24 stycznia spadnie na was moc obowiązków, poczujecie się pod presją, szczególnie po 19 stycznia, kiedy Słońce opuści znak Koziorożca i wkroczy do znaku Wodnika. Pojawi się niezwykle nęcąca zawodowa propozycja, wymagać jednak będzie nie tyle wysiłku, ile rozbudzonej intuicji i twórczych zdolności, nie wahajcie się jednak, bo wyjdziecie z tego doświadczenia z większą wiarą w siebie i swoje możliwości. We wszelkich sprawach dotyczących zdrowia własnego i najbliższych sprzyjać wam będzie szczęście, na drodze staną odpowiednie osoby, które wskażą właściwą drogę. Między 25 a 31 stycznia uważajcie na oszustów, pod żadnym pozorem nie bierzcie kredytów i pilnujcie terminów płatności.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *