Horoskop na styczeń 2017 dla Barana

Władca waszego znaku, planeta Mars, przebywa do 28 stycznia w znaku Ryb, w którym nie czuje się najlepiej – lubicie zmierzać prosto do jasno wyznaczonego celu, tymczasem odnosić zaczniecie wrażenie, że otacza was mgła i nie wiadomo, gdzie jest wróg, a gdzie przyjaciel. Będziecie mieć tendencję do przebywania w miejscach odosobnionych, zacznijcie korzystać z dobrodziejstw medytacji, zwolnijcie tempo, a wasze samopoczucie ulegnie poprawie. Dodatkowo Merkury w Koziorożcu do 9 stycznia porusza się biegiem wstecznym, w sprawach zawodowych nastąpi więc w pierwszej dekadzie miesiąca dużo zamieszania, zbyt wiele naprędce podjętych decyzji, często błędnych, nastąpi tendencja do wycofania się z podjętych zobowiązań. Poczujecie się poddani presji. Unikajcie rozwiązań siłowych i agresywnych oraz zbyt szybkich, impulsywnych działań, kierowanych przez ego, domagające się uznania. Koniunkcje Słońca z potężnym Plutonem oraz Marsa z tajemniczym Neptunem sprawią, że poczujecie się zagubieni i niepewni każdego kroku, mogą się również pojawić zdrowotne niedyspozycje.

Osoby urodzone między 8 a 12 kwietnia dostaną się pod intensywny wpływ konfiguracji, która skłania do zrewolucjonizowania kontaktów osobistych, stwierdzicie, że w przyjaźniach nie liczy się ilość, lecz jakość relacji.

Wolne Barany dojdą do wniosku, że dość już mają skakania z kwiatka na kwiatek i zapragną stabilizacji, również osoby w nieformalnych związkach postanowią je zalegalizować, to dobry miesiąc na podjęcie decyzji o ślubach i zaręczynach, poczekajcie z tym jednak do 9 stycznia, kiedy Merkury wróci do ruchu prostego.

W okolicach 12 stycznia, podczas pełni Księżyca w Raku, starajcie się panować nad emocjami, układ planet sugeruje, że w pracy wiele będzie się działo, staną naprzeciwko siebie racje osobiste i zawodowe, prywatne uczucia wpłyną na decyzje personalne. Konflikt wydaje się nieunikniony, zastanówcie się na czym bardziej wam zależy – profesjonalizmie czy relacjach międzyludzkich. Odżyją przy tym wszystkim skrywane uczucia, niektórzy zrozumieją, co znaczy prawdziwa miłość i duchowa więź.

19 stycznia Słońce opuści znak Koziorożca i wkroczy do znaku Wodnika, sprawy zawodowe odejdą na drugi plan, temat przyjaźni i pracy społecznej znów wróci do łask. Kwadratura Marsa do Saturna ostrzega jednak przed próbą rozbijania głową murów, do 27 stycznia odpuśćcie sobie problemy, jakie pojawią się w kontaktach międzynarodowych oraz wszędzie tam, gdzie będziecie mieć do czynienia z problemami edukacji. 28 stycznia Mars opuści znak Ryb i wkroczy do waszego znaku, a wy odzyskacie wigor i chęć do działania, osiągniecie jasność co do kierunku, w jakim powinniście zmierzać.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *