Horoskop na marzec 2024 roku dla Strzelca

Słońce w Rybach przebywa do 20 marca, koncentrując uwagę na sprawach domowych i rodzinnych, opiece nad potrzebującymi, szeroko pojętej twórczości. W pierwszych dniach miesiąca, gdy Słońce znajdzie się w sekstylu do Jowisza, władcy waszego znaku, wyrwiecie się z ograniczeń, możecie liczyć na lukratywne zlecenie lub pojawi się okazja, aby wyjechać gdzieś za granicę. Między 8 a 12 marca, gdy Słońce ustawi się w sekstylu do nieprzewidywalnego Urana, również podczas nowiu Księżyca w Rybach, do którego dojdzie 10 marca, pojawi się nieoczekiwana szansa, aby zmienić coś w relacjach rodzinnych, niektóre Strzelce zdecydują się przeprowadzić i zamieszkać gdzie indziej. W dniach od 15 do 19 marca możecie poczuć się osłabieni i pozbawieni energii, na co wpłynie koniunkcja Słońca z Neptunem, ale jest to właściwy moment, aby zająć się twórczością, warto słuchać muzyki, medytować i korzystać z relaksu, bo po 20 marca, gdy Słońce wkroczy do aktywnego Barana i utworzy sekstyl z motywującym Plutonem, działającym na was do 24 marca, życie przyspieszy, uwagę skierujecie na działalność kreatywną, wiele energii włożycie w to, aby sprawić sobie jak najwięcej przyjemności. 25 marca dojdzie do zaćmienia Księżyca w życzliwej Wadze, co może położyć się cieniem na niektórych przyjaźniach.

Odpowiedzialna za związki Wenus 3 marca utworzy kwadraturę z wybuchowym Uranem, w okolicach tego dnia może zabraknąć wam cierpliwości i zechcecie zerwać krępujące was więzy. 11 marca późnym wieczorem Wenus zawita do znaku Ryb, gdzie jest silna, rozbudzi więc uczucia wyższe, empatię i współczucie, wpłynie też korzystnie na rozwój twórczego i artystycznego potencjału. W dniach 21 – 23 marca pozostaniecie pod wpływem koniunkcji Wenus z Saturnem, co wzbudzi poczucie obowiązku wobec starszych osób w rodzinie, zaraz potem, między 24 a 26 marca, Wenus utworzy harmonijny aspekt z Jowiszem, poprawi to nastrój i otworzy was na współpracę, zachęci do zdobywania wiedzy i podróżowania, natomiast w dniach 27 – 29 marca sekstyl z Uranem dostarczy nieoczekiwanych przyjemności.

W dniach 7 – 12 marca waleczny Mars utworzy napięty aspekt z nieprzewidywalnym Uranem, uważajcie na drogach, zdejmijcie nogę z gazu, unikajcie pośpiechu oraz impulsywnych reakcji, bo odbije się to niekorzystnie na waszym zdrowiu. 23 marca Mars zawita do znaku Ryb, gdzie może sporo namieszać, aktywność skierujecie na sprawy domowe i rodzinne, ale działać będziecie trochę na oślep.

Od 3 do 5 marca pozostaniecie pod wpływem sekstylu Merkurego do Urana, znajdziecie odkrywczy i oryginalny sposób na poprawę zdrowia, niektóre Strzelce skorzystają z metod medycyny alternatywnej. W dniach 7 – 9 marca Merkury w koniunkcji z Neptunem oderwie was od rzeczywistości, aspekt sprzyja medytacjom, twórcy znajdą inspirację w świecie fikcji, ale pozostałe osoby mogą z trudem odróżniać iluzję od realności. 10 marca rano Merkury opuści problematyczne Ryby i wejdzie do zdecydowanego Barana, od razu znajdzie się w sekstylu do Plutona, co wpłynie korzystnie na sposób myślenia i podejmowania decyzji.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *