Horoskop na marzec 2024 roku dla Skorpiona

Słońce w przyjaznych Rybach przebywa do 20 marca, co sprzyja twórczym i naukowym aspiracjom, kieruje uwagę na potrzeby dzieci i pragnienie zaznania przyjemności. Kreatywnym poczynaniom przychylny okaże się sekstyl Słońca do szczodrego Jowisza w przeciwległym Byku, pod wpływem którego pozostaniecie w pierwszych dniach miesiąca, niektóre Skorpiony cieszyć się będą towarzystwem obcokrajowców, naukowców lub celebrytów. W dniach 7 – 12 marca Słońce utworzy harmonijny aspekt z nieprzewidywalnym Uranem w przeciwległym Byku, co zrewolucjonizuje wasze relacje partnerskie, nów Księżyca, do którego dojdzie 10 marca, wyznaczy początek nowego twórczego przedsięwzięcia. Między 15 a 19 marca Słońce znajdzie się w koniunkcji z natchnionym Neptunem, artyści mogą liczyć na przychylność Muz, Skorpiony podążające drogą rozwoju osobistego lub duchowego mają szansę przeżyć niezapomniane chwile, medytacje okażą się odkrywcze. 20 marca Słońce opuści życzliwe Ryby i wkroczy do Barana, do 24 marca pozostanie w sekstylu do Plutona, jednego z władców waszego znaku, z niespotykaną energią zabierzecie się do wykonywania domowych i rodzinnych obowiązków, w ciągu nadchodzącego miesiąca uwagę skierujecie na ochronę zdrowia. 25 marca będzie miało miejsce zaćmienie Księżyca w znaku Wagi, co może wpłynąć niezbyt dobrze na relacje partnerskie.

Mars, drugi władca waszego znaku, w dniach 8 – 12 marca utworzy napięty aspekt z Uranem w przeciwległym Byku, co zapowiada poważne konflikty z partnerami osobistymi, dotyczące problemów rodzinnych i domowych, wskazany jest spokój i unikanie prowokacji, bo emocje mogą wyrwać się spod kontroli. 23 marca Mars zawita do życzliwych Ryb, aktywność skierujecie na działania twórcze a także ochronę dzieci przed zagrożeniami, jakie powodują uzależniające używki.

Wenus w dniach 2 – 4 marca utworzy napięty aspekt z przebywającym w przeciwległym Byku rewolucyjnym Uranem, może to doprowadzić do nieoczekiwanych i niepotrzebnych konfliktów w związkach. 11 marca późnym wieczorem Wenus zawita do życzliwych Ryb, jest tam wywyższona, a więc mocna i zdolna do realizacji swego potencjału, wpłynie to pozytywnie na związki miłości, które nabiorą bardziej czułego i romantycznego charakteru, szczególnie korzystne okaże się to dla twórców i artystów, którzy wzniosą się na wyżyny swoich możliwości. Niewielkie ograniczenia odczujecie w dniach 21 – 23 marca, gdy Wenus znajdzie się w koniunkcji z poważnym Saturnem, ale zaraz potem, w dniach 24 – 29 marca, Wenus w sekstylu do Jowisza a następnie do Urana wydobędzie to, co najlepsze z każdego związku, pod warunkiem, że nie poddacie się nadmiernym emocjom spowodowanym zaćmieniem Księżyca.

W dniach 3 – 5 marca pozostaniecie pod wpływem sekstylu Merkurego do Urana, czekają was interesujące rozmowy na temat twórczych przedsięwzięć, na duchową oraz artystyczna inspirację możecie też liczyć między 7 a 9 marca, gdy Merkury znajdzie się w koniunkcji z natchnionym Neptunem. 10 marca wczesnym rankiem Merkury opuści życzliwe Ryby i wejdzie do impulsywnego Barana, od razu znajdzie się w sekstylu do Plutona, władcy waszego znaku, myśli staną się dociekliwe oraz wnikliwe, niektóre Skorpiony odkryją rodzinne tajemnice.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *