Horoskop na listopad 2016 dla Lwa

W finansach zupełnie nieźle, ale w pierwszym tygodniu miesiąca powinniście wystrzegać się zaciągania kredytów oraz nadmiernych wydatków. Wszechobecne reklamy zadziałają na was w tym czasie wyjątkowo skutecznie, skłaniając do zakupu rzeczy, które do niczego nie są wam potrzebne.

Do 9 listopada macie jeszcze szansę zrobić porządki z rutynowymi badaniami, odwiedzić lekarzy specjalistów, aby zupełnie spokojnie zająć się swoimi sprawami. Pierwsza dekada miesiąca sprzyjać również będzie zajmowaniu się swoim hobby, nawiązywaniu ekscytujących romansów i poświęcaniu się swoim pasjom. Warto znaleźć więcej czasu na zabawę z dziećmi.

Do 21 listopada, czyli dopóki Słońce przebywa w znaku Skorpiona, chętnie zajmiecie się porządkami w domu, powyrzucacie to, co przestało spełniać swoje funkcje, oczyścicie szafę z ubrań, których już nie nosicie. Lwy posiadające własny kawałek ziemi z zacięciem  zaczną kopać ogródek, przygotowując podstawę pod przyszłe plony.

Od 9 listopada, kiedy Mars wtargnie do znaku Urana, zmianie ulegną związki i relacje Lwów urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. Staniecie się nieco bardziej zaczepni i kłótliwi, ale jednocześnie zdobywczy i pociągający. Pełnia w Byku, do której dojdzie 14 listopada, podkręci atmosferę w pracy, dyskutować będziecie zawzięcie na temat przyszłych planów finansowych firmy. Nie obawiajcie się, nic wam nie grozi, wasza pozycja zawodowa jest stabilna.

Ostatnia dekada miesiąca okaże się bardziej niebezpieczna, szczególnie dla Lwów ze skłonnościami do uzależnień. Kwadratura Słońca do Neptuna, pod wpływem której pozostaniecie w dniach 27-30 listopada, zapowiada brak równowagi emocjonalnej i nadmierne oczekiwania w stosunku do dzieci. Romans, który wydawał się romantyczny i niepowtarzalny, pokaże swoją drugą stronę, pełną niedomówień, tajemnic, a nawet kłamstw, okaże się, że ulegliście iluzji, która niewiele ma wspólnego z rzeczywistością. Stańcie mocno na ziemi, otwórzcie szeroko oczy i nie dajcie się zmanipulować osobom, sprawiającym wrażenie, że pozjadały wszystkie rozumy. Słuchajcie intuicji i podążajcie swoją drogą. Słońce w Strzelcu od 21 listopada podniesie waszą samoocenę i skłoni do realizowania ideowej strony waszej osobowości.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *