Horoskop na listopad 2016 dla Wagi

Dopóki Słońce przebywa w znaku Skorpiona uwaga Wag skupi się na zdobywaniu pieniędzy. Łatwość, z jaką na waszym koncie pojawiać się będą dodatkowe środki, uśpi waszą czujność. Bezwzględnie powinniście sprawdzić źródło zarobków, żeby nie okazało się ostatecznie, że bierzecie udział w niepewnych finansowych machinacjach. Jeśli kupujecie lub sprzedajecie nieruchomość, dobrze sprawdźcie kontrahenta, nie pozwólcie zaślepić się okazji, która ostatecznie może nie być aż tak korzystna, jak się początkowo wydawało.

Trygon Wenus do Urana, pod wpływem którego pozostaniecie w dniach 3-8 listopada, zapowiada strzały Amora, przed którymi nie obronią się przede wszystkim Wagi urodzone w trzeciej dekadzie znaku. Miłość pojawi się nagle, poznacie kogoś poprzez internet lub przypadkiem na ulicy, gorące smsy rozgrzeją wam serce – warto zebrać się na odwagę i porozmawiać o tym, co dręczy duszę. Życie towarzyskie znacznie się ożywi, spotkania z przyjaciółmi sprawią ogromną radość, a impreza gonić będzie następną.

12 listopada Wenus przesunie się do Koziorożca, uwagę więc zwrócicie na osoby starsze, doświadczone i stabilne zawodowo. W dniach 17-22 listopada nie słuchajcie plotek, szczególnie dotyczących ukochanej osoby. U niektórych Wag pojawią się symptomy alergii, nie przejmujcie się, to przejściowa sprawa, warto jednak skonsultować się ze specjalistą.

Sekstyl Jowisza w waszym znaku do Saturna w Strzelcu oraz kwadratura Jowisza do Plutona to układy planet, pod wpływem których pozostaniecie w trzeciej dekadzie miesiąca, podejmiecie w tym czasie długotrwałe zobowiązania, mające wpływ na waszą przyszłość. Kiedy do tego układu dołączą Wenus i Merkury pod koniec listopada, Wagi urodzone w drugiej dekadzie znaku będą  zmuszone podjąć trudną decyzję. Pomimo że działać będziecie pod presją, przynosząca szczęście planeta Jowisz pozwoli wam wyjść z twarzą z każdej sytuacji i ochroni Wagi przed popełnieniem błędu, ostatecznie wszystko wyjdzie wam na dobre.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *