Horoskop na listopad 2016 dla Panny

Panny urodzone na początku września odważą się wreszcie wypowiedzieć wszystko, co leży im na sercu, może się jednak okazać, że nie znajdą zrozumienia u partnera. Trudno będzie wam połapać się w zalewie sprzecznych informacji i odniesiecie wrażenie, że ktoś chce nabić was butelkę. Święto Zmarłych nastroi was melancholijnie, zupełnie niepotrzebnie zaczniecie przejmować się bliskimi oraz osobami, za które czujecie się odpowiedzialni.

Do 8 listopada dysponujecie siłą zdolną przenosić góry, starajcie się więc jak najlepiej wykorzystać ten czas na utworzenie podstaw przyszłej egzystencji. Druga dekada listopada zaowocuje dużymi zmianami w domu, to czas na poważne inwestycje, Jowisz w sekstylu do Saturna i kwadraturze do Plutona zwróci waszą uwagę na finanse, szczególnie w kontekście planów na najbliższe lata. Być może zdecydujecie się na długoterminowy kredyt hipoteczny lub rozpoczniecie przebudowę domu.

Jeśli do 12 listopada nie doszliście do porozumienia ze swoimi partnerami osobistymi lub biznesowymi, to później będzie już tylko trudniej się dogadać. Zaczniecie stać na stanowisku niezmienności przyzwyczajeń i wierności tradycji, druga strona pragnie zmian, ale nie potrafi jeszcze jasno ich określić. Panny pełniące funkcję szefów zaczną stosować wobec podwładnych formę przymusu lub nakazu, co nie wpłynie dobrze na wzajemne stosunki. Uda się wam jednak nadgonić z powierzonymi zadaniami, nikt nie jest tak pracowity, jak osoby ze Słońcem w Pannie, a Mars w Wodniku w sekstylu do Merkurego skłoni was do zwiększenia wysiłków między 12 a 19 listopada.

W dniach 17-21 listopada powstrzymajcie się jednak od jednoznacznych  deklaracji i podejmowania ważnych decyzji, ponieważ kwadratura Merkurego do Neptuna zaburzy wam jasność widzenia i sprowadzi na manowce. Będziecie mieć w tym czasie skłonność do popełniania błędów i nakłaniania ucha do osób, które roznoszą plotki i rozpowiadają niesprawdzone informacje.

Po 21 listopada, kiedy Słońce wkroczy do znaku Strzelca, a Merkury utworzy koniunkcję z Saturnem, trudno was będzie przekonać do czegokolwiek, planety ostrzegają przed nadmiernym uporem i radzą wprowadzić więcej elastyczności w stosunkach z innymi. W ostatnich dniach miesiąca unikajcie zaciągania kredytów, bo będziecie mieli problem z ich spłatą. Zadbajcie o zdrową dietę, bo to podstawa energii, jaką dysponujecie.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *