Horoskop na kwiecień 2024 roku dla Raka

Słońce w znaku Barana przebywa do 19 kwietnia, kierując energię na sprawy zawodowe i rozwój kariery. 8 kwietnia zaćmienie Słońca zapoczątkuje projekt, który wprowadzi sporo zamieszania, odniesiecie wrażenie, że przełożeni nie wiedzą co robią lub nie dają sobie rady z wyzwaniami, które ostatecznie spoczną na waszych barkach. Między 16 a 26 kwietnia, zwłaszcza w okolicach 21 kwietnia, głowę zawrócą wam rewolucyjne zmiany, jakie zajdą w związkach przyjaźni, możecie nawiązać międzynarodową znajomość, która okaże się niezwykle znacząca dla waszej przyszłości, niektóre Raki rozpoczną kurs lub studia, na których znajdą nowych przyjaciół, przyczyni się do tego koniunkcja ekspansywnego Jowisza z nieprzewidywalnym Uranem w życzliwym Byku. 19 kwietnia Słońce wkroczy do życzliwego Byka i do 22 kwietnia pozostanie w napiętym aspekcie z potężnym Plutonem, próba zdobycia kredytu, dotacji lub innego dofinansowania okaże się trudniejsza, niż zakładaliście, również w inwestycjach okaże się, że „skórka niewarta wyprawki”. 24 kwietnia pełnia Księżyca w życzliwym Skorpionie rozbudzi emocje w związkach miłości oraz w relacjach z dziećmi.

Wenus na początku miesiąca w dniach 2 – 4 kwietnia utworzy koniunkcję z Neptunem w przyjaznych Rybach, niektóre marzenia związane z podróżami zagranicznymi mają szanse się urzeczywistnić, dla artystów to znakomity czas dla twórczych inicjatyw, Muzy będą wam sprzyjać. 5 kwietnia Wenus opuści życzliwe Ryby i wejdzie do znaku Barana, gdzie jest znacznie słabsza, staniecie się bardziej podatni na uwiedzenie i podporządkowanie się namiętności, zwłaszcza od 5 do 7 kwietnia, gdy pozostaniecie pod wpływem sekstylu Wenus do pożądliwego Plutona. 29 kwietnia Wenus zawita do życzliwego Byka, gdzie jest bardzo silna, bo nim włada, związki miłości i przyjaźni nabiorą znaczenia, stosunki międzyludzkie ulegną ociepleniu.

W dniach od 8 do 12 kwietnia zapalczywy Mars znajdzie się w koniunkcji z wytrwałym Saturnem w życzliwych Rybach, trzeba będzie wykazać się aktywnością połączoną z cierpliwością i wytrzymałością, tylko tak uda się wam osiągnąć wyznaczone cele, zwłaszcza w dziedzinie edukacji. Między 17 a 22 kwietnia Mars utworzy harmonijny aspekt z pozostającymi w koniunkcji Jowiszem i Uranem w życzliwym Byku, to znakomita okazja, aby nawiązać interesujące międzynarodowe kontakty, życie towarzyskie osiągnie znacznie większą niż zwykle intensywność.

2 kwietnia Merkury w Baranie wejdzie w retrogradację, niezbyt dobrze to wróży sprawom zawodowym, pomysły będą się zmieniać jak w kalejdoskopie, do 25 kwietnia lepiej nie zaczynać nowych projektów, ale skupić się na poprawianiu tych, nad którymi od jakiegoś czasu pracujecie. 12 kwietnia cofający się Merkury znajdzie się „ w sercu” Słońca, powróci jakiś pomysł poprzednio odrzucony, uda się wam ponownie go przedstawić. W dniach 18 – 20 kwietnia koniunkcja Merkurego z Wenus zapowiada przyjemne spotkania z osobami, których dawno nie widzieliście. 25 kwietnia Merkury powróci do biegu prostego, komunikacja się poprawi, zwłaszcza w sprawach zawodowych.

Talizmany i rytuały przyciągające pieniądze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *