Horoskop na kwiecień 2024 roku dla Bliźniąt

Do 19 kwietnia Słońce przebywa w życzliwym Baranie, kierując uwagę na spotkania towarzyskie, działalność społeczną oraz uczestnictwo w grupach wsparcia lub stowarzyszeniach osób podzielających wasze pasje i zainteresowania, 8 kwietnia dojdzie do zaćmienia Słońca w tym znaku, co może odbić się negatywnie na związkach przyjaźni, trudno będzie zachować dystans i realistyczne podejście do sytuacji. W dniach od 16 do 26 kwietnia, szczególnie w okolicach 21 kwietnia, Jowisz, planeta ekspansji i obfitości znajdzie się w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem, szykuje się w tym czasie nieoczekiwana podróż zagraniczna a w niektórych przypadkach nawet przeprowadzka za granicę. 19 kwietnia Słońce opuści życzliwego Barana i wkroczy do znaku Byka, rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle jesteście osłabieni energetycznie, warto na ten czas zaplanować urlop, zwolnić tempo życia, więcej odpoczywać – między 19 a 22 kwietnia, gdy Słońce ustawi się w kwadraturze do Plutona w życzliwym Wodniku, będziecie dysponować siłą, odwagą i gotowością do transformacji osobistej. 24 kwietnia będzie miała miejsce pełnia Księżyca w znaku Skorpiona, sprawy związane ze zdrowiem własnym lub najbliższych oraz zlecona praca staną się przyczyną nadmiernych emocji.

Merkury, władca waszego znaku, już 2 kwietnia zmieni bieg na wsteczny, przynajmniej do 25 kwietnia powinniście unikać rozpoczynania nowych spraw, zwłaszcza związanych z komunikacją i handlem oraz podejmowania ważnych życiowych decyzji, również zakup sprzętu elektronicznego lepiej odłożyć na inny termin, warto natomiast w tym czasie dokonywać korekty projektów będących w toku. 12 kwietnia cofający się Merkury znajdzie się w ścisłej koniunkcji ze Słońcem, tego dnia niektóre Bliźnięta mają szansę odkryć istotny błąd w sposobie myślenia i naprawić go, natomiast między 18 a 20 kwietnia, podczas koniunkcji Merkurego z Wenus, możecie spotkać dawną miłość lub dawno nie widzianego przyjaciela. 25 kwietnia Merkury wyjdzie z retrogradacji, myślenie wróci na właściwe tory, komunikacja ulegnie poprawie, znowu będzie można podejmować racjonalne decyzje.

Wenus, planeta miłości i przyjemności, utworzy koniunkcję z marzycielskim Neptunem w dniach 2 – 4 kwietnia, dla osób zajmujących się zawodowo twórczością będzie to znakomita okazja do wykazania się talentem i wyobraźnią, niektóre Bliźnięta zapłoną platonicznym uczuciem do kogoś, kto do tej pory był jedynie znajomym. 5 kwietnia Wenus zawita do życzliwego Barana i do 7 kwietnia pozostanie w sekstylu do Plutona, uczucia staną się pogłębione, wzrośnie namiętność i potrzeba silnych miłosnych doznań. Do 29 kwietnia możecie liczyć na przychylność przyjaciół, ale trzeba będzie o nią zawalczyć. 29 kwietnia Wenus opuści życzliwego Barana i wejdzie do Byka, którym włada, uczucia staną się bardziej stabilne, ale trudniej wam będzie je okazać.

Od 8 do 12 kwietnia Mars pozostanie w koniunkcji z Saturnem w znaku Ryb, wzrośnie zawodowa skuteczność i umiejętność pokonywania ograniczeń, ale niektóre osoby zaczną „po trupach” dążyć do celu. Między 17 a 22 kwietnia Mars utworzy harmonijny aspekt z Jowiszem i Uranem, wiele energii i aktywności włożycie w realizacje skrytych marzeń. W dniach 27 – 30 kwietnia Mars w koniunkcji ze zwodniczym Neptunem może zaprowadzić was na manowce, uważajcie więc czemu poświęcacie energię. 30 kwietnia Mars zmieni znak i wejdzie do życzliwego Barana, nabierając mocy, aktywność skierujecie na rozwój przyjaźni, w nadchodzących tygodniach warto zająć się sportem i więcej czasu przebywać na świeżym powietrzu.

Talizmany i rytuały przyciągające pieniądze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *