Horoskop na kwiecień 2024 roku dla Lwa

Słońce, władca waszego znaku, do 19 kwietnia przebywa w życzliwym Baranie rozbudzając zainteresowanie podróżami zagranicznymi, nawiązywaniem stosunków międzynarodowych oraz zdobywaniem wiedzy. 8 kwietnia będzie miało miejsce zaćmienie Słońca, powinniście w okolicach tego dnia zachować szczególną ostrożność podejmując decyzje, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo popełnienia pomyłki, miejcie oczy szeroko otwarte na własne emocjonalne zawirowania, które pozbawią was obiektywizmu w ocenie sytuacji. Od 16 do 26 kwietnia, zwłaszcza w okolicach 21 kwietnia, dojdzie do koniunkcji dobroczynnego Jowisza z rewolucyjnym Uranem w znaku Byka, niektóre Lwy otrzymają niespodziewany awans, macie szansę na międzynarodowy rozgłos w sprawach zawodowych, zwłaszcza jeśli pracujecie w grupie, będzie to jednak bardzo nerwowy okres, w którym wiele będzie się działo. 19 kwietnia Słońce opuści życzliwego Barana i wkroczy do Byka, od razu utworzy kwadraturę z Plutonem w przeciwległym Wodniku, pod wpływem której pozostaniecie do 22 kwietnia, stosunki z partnerami, zarówno osobistymi, jak i biznesowymi staną się pełne napięcia i przymusu. 24 kwietnia pełnia Księżyca w Skorpionie rozbudzi emocje w relacjach rodzinnych i zawodowych, starajcie się zachować spokój i otwarty umysł.

Wenus w dniach 2 – 4 kwietnia znajdzie się w koniunkcji ze zwodniczym Neptunem w znaku Ryb, jakieś pomysły na inwestycje okażą się iluzoryczne i pozbawione realnych podstaw, wydacie sporo wspólnych pieniędzy na realizację marzeń. 5 kwietnia Wenus zawita do życzliwego Barana i do 7 kwietnia znajdzie się w harmonijnym aspekcie z Plutonem w opozycyjnym Wodniku, łatwo ulegniecie w tym czasie czyjemuś urokowi, ale zastanówcie się czy relacja nie nabiera toksycznego charakteru. 29 kwietnia Wenus wejdzie do znaku Byka, gdzie jest bardzo mocna, w maju możecie spodziewać się poprawy atmosfery w pracy.

Między 8 a 12 kwietnia zapalczywy Mars utworzy koniunkcję z wymagającym Saturnem w znaku marzycielskich Ryb, pojawi się szansa na realizację pragnień, pod warunkiem, ze stworzycie realne podstawy i zdecydujecie się na konkretne działania, które skutecznie doprowadzą was do celu, pozostającego do tej pory w sferze wyobraźni. Od 17 do 22 kwietnia Mars znajdzie się w sekstylu do Jowisza i Urana pozostających w koniunkcji, sprawy zawodowe mogą przybrać nieoczekiwany obrót, jeśli zdecydujecie się na inicjatywę i wprowadzenie rewolucyjnych zmian. Miedzy 27 a 30 kwietnia Mars w koniunkcji z Neptunem może sprowadzić was na manowce, zwłaszcza w sprawach związanych z zarządzanie wspólnymi pieniędzmi. 30 kwietnia Mars zmieni znak i wtargnie do życzliwego Barana, rozpoczynając okres, w którym aktywność skierujecie na naukę, zdawanie egzaminów oraz podróże zagraniczne.

Merkury 2 kwietnie zmieni bieg na wsteczny, pozostając w retrogradacji do 25 kwietnia, w tym okresie unikajcie dalszych podróży, bo mogą wystąpić utrudnienia w komunikacji. 12 kwietnia Merkury cofając się utworzy ścisłą koniunkcję ze Słońcem, powrócą dobre pomysły na zaplanowanie wakacyjnych wojaży, studentom tego dnia dobrze pójdzie powtórka materiału, wiedza sama będzie wchodzić do głowy. Między 18 a 20 kwietnia Merkury w koniunkcji z Wenus zapewni miłe towarzystwo. 25 kwietnia Merkury wyjdzie z retrogradacji, co wpłynie pozytywnie zarówno na podróże i przemieszczanie się, jak i zdobywanie wiedzy oraz zdawanie egzaminów.

Talizmany i rytuały przyciągające pieniądze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *