Horoskop na kwiecień 2024 roku dla Panny

Słońce w znaku Barana przebywa do 19 kwietnia kierując uwagę na sprawy związane z zarządzaniem wspólnymi pieniędzmi, spadkami, inwestycjami oraz poszukiwaniem źródeł finansowania różnego typu przedsięwzięć. 8 kwietnia dojdzie do zaćmienia Słońca w tym znaku, co może doprowadzić do pomyłek przy podejmowaniu decyzji, zwłaszcza że przez większość miesiąca Merkury, władca waszego znaku, porusza się biegiem wstecznym, a więc zmierza w niewłaściwym kierunku. Między 16 a 26 kwietnia, szczególnie w okolicach 21 kwietnia, dojdzie do ważnego wydarzenia astrologicznego – szczodry Jowisz znajdzie się w ścisłej koniunkcji z rewolucyjnym Uranem w życzliwym Byku, niejedna Panna zdecyduje się na nagły, niespodziewany wyjazd zagraniczny, marzenia o dalekich egzotycznych podróżach mają szansę się spełnić, również dla studentów i nauczycieli będzie to okres pełen nieoczekiwanych zmian. 19 kwietnia również Słońce wkroczy do przyjaznego Byka, ale do 22 kwietnia pozostanie w kwadraturze do potężnego Plutona, niektóre Panny czekają problemy zdrowotne, inne doświadczą próby sił w pracy, stosunki z podwładnymi lub wykonawcami zleceń nabiorą napiętego charakteru. 24 kwietnia dojdzie do pełni Księżyca w znaku życzliwego Skorpiona, co wzbudzi emocje związane z edukacją, podróżami lub stosunkami międzynarodowymi.

Merkury, władca waszego znaku, 2 kwietnia zmieni bieg na wsteczny, do 25 kwietnia mogą więc występować utrudnienia oraz opóźnienia w komunikacji, uważajcie zwłaszcza na drogach i w podróży, studenci zdający egzaminy będą je przekładać lub zdawać ponownie. 12 kwietnia cofający się Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca, tego dnia macie szansę zabłysnąć pomysłem, nad którym pracowaliście od jakiegoś czasu i dokonaliście niezbędnych poprawek. W dniach 18 – 20 kwietnia czekają was miłe spotkania z osobami, które powrócą z podróży, do czego przyczyni się koniunkcja Merkurego z Wenus. 25 kwietnia Merkury w życzliwym Baranie wyjdzie z retrogradacji, komunikacja ulegnie poprawie, egzaminy pójdą znacznie lepiej a podróże staną się bardziej komfortowe.

Wenus w dniach 2 – 4 kwietnia znajdzie się w koniunkcji z Neptunem w przeciwległych Rybach, partnerzy mogą oczekiwać w tych dniach większego zaangażowania, warto wybrać się wspólnie na romantyczną kolację, do kina lub teatru. 5 kwietnia Wenus opuści opozycyjne Ryby i wejdzie do Barana, tracąc swoją moc, do 7 kwietnia pozostanie w harmonijnym aspekcie z Plutonem, niektóre Panny zapragną zmienić coś w relacji z podwładnymi, trzeba będzie spłacić zobowiązania. 29 kwietnia Wenus zawita do życzliwego Byka, miłość znów nabierze blasku.

W dniach 8 – 12 kwietnia niecierpliwy Mars utworzy koniunkcję z surowym Saturnem w przeciwległych Rybach, ktoś może postąpić wobec was w sposób bezwzględny, partnerzy, zarówno osobiści, jak i biznesowi, staną się wymagający. Między 17 a 22 kwietnia Mars znajdzie się w harmonijnym aspekcie z Jowiszem i Uranem pozostającymi w koniunkcji w życzliwym Byku, ktoś zmotywuje was do działania i skłoni do rewolucyjnych zmian w edukacji lub relacjach międzynarodowych, niektóre Panny z dnia na dzień zdecydują się na egzotyczną podróż za granicę, będącą spełnieniem marzeń. Od 27 do 30 kwietnia Mars pozostanie w koniunkcji z iluzorycznym Neptunem w przeciwległych Rybach, uważajcie na oszustów oraz osoby, które zapragną wykorzystać waszą naiwność i dobrą wolę.

Talizmany i rytuały przyciągające pieniądze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *