Horoskop na kwiecień 2024 roku dla Wagi

Słońce w przeciwległym Baranie przebywa do 19 kwietnia, zwracając uwagę na związki międzyludzkie i potrzeby partnerów, 8 kwietnia dojdzie w tym znaku do zaćmienia Słońca, niektóre Wagi dostrzega w tym czasie, że bliskie im osoby nie spełniają ich oczekiwań lub postępują w sposób mało racjonalny, trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie gdzie przebiega granica, za którą nie chcecie brać za kogoś odpowiedzialności. Między 16 a 26 kwietnia, zwłaszcza w okolicach 21 kwietnia, szczodry Jowisz znajdzie się w koniunkcji z rewolucyjnym Uranem, pojawi się szansa na wzbogacenie, spadek lub nieoczekiwaną inwestycję, która wpłynie znacząca na wasz wspólny stan posiadania, niektóre Wagi wezmą duży kredyt lub zdecydują się na egzotyczną podróż. 19 kwietnia Słońce opuści przeciwległego Barana i wejdzie do zasobnego Byka, od razu utworzy kwadraturę do Plutona w Wodniku, pod wpływem tego aspektu pozostaniecie do 22 kwietnia, ryzyko związane z kredytem lub odważną inwestycją wywoła napięcie i poczucie przymusu. 24 kwietnia będzie miała miejsce pełnia Księżyca w Skorpionie, zobaczycie jasno na czym stoicie w kwestii finansów, co wzbudzi duże emocje.

Wenus, władczyni waszego znaku, w dniach 2 – 4 kwietnia znajdzie się w koniunkcji ze zwodniczym Neptunem w znaku Ryb, pojawią się jakieś nieokreślone dolegliwości, alergie lub choroby autoimmunologicznie, w pracy coś wyda się wam niejasne. 5 kwietnia Wenus zawita do przeciwległego Barana i utworzy sekstyl z pożądliwym Plutonem, niektóre Wagi dostaną się pod wpływ osoby dominującej i władczej, pojawi się namiętność i chęć przeżycia miłosnej i erotycznej przygody. Do 29 kwietnia możecie liczyć na to, że ktoś rozpali wasze uczucia, ale będziecie walczyć o wzajemność. 29 kwietnia Wenus zmieni znak i wejdzie do Byka, nabierając mocy, potrzeba uzyskania tego na czym wam zależy stanie się jeszcze silniejsza.

W dniach 8 – 12 kwietnia Mars znajdzie się w koniunkcji z Saturnem w znaku Ryb, może się to odbić negatywnie na zdrowiu, zwłaszcza osoby cierpiące na bóle kręgosłupa mogą odczuwać wzrost dolegliwości, w pracy pojawią się „deadliny”, którym będzie trudno sprostać. Od 17 do 22 kwietnia Mars utworzy harmonijny aspekt z Jowiszem i Uranem w Byku, to czas, w którym powinniście zaangażować się intensywnie w zarządzanie wspólnym budżetem lub zdobywanie źródeł finansowania ważnych projektów, bowiem wiele możecie zyskać, pod warunkiem, że pozostaniecie aktywni. W ostatnich dniach miesiąca, między 27 a 30 kwietnia Mars utworzy koniunkcje ze zwodniczym Neptunem, wiele zrobicie, aby zrealizować swoje marzenia, ale ucierpieć na tym może zdrowie. 30 kwietnia Mars opuści znak Ryb i wtargnie do przeciwległego Barana, w nadchodzących tygodniach postawicie na aktywną współpracę.

Talizmany i rytuały przyciągające pieniądze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *