Horoskop miesięczny na wrzesień 2023 dla Raka

Słońce tranzytuje życzliwy znak Panny do 23 września, kierując uwagę na porządkowanie spraw związanych z komunikacją, edukacją i dobrym sąsiedztwem. Od 6 do 10 września trygon Słońca do Jowisza sprzyja udanym podróżom, związkom przyjaźni oraz wykazaniu się wiedzą i profesjonalizmem w gronie osób, podzielających wasze zainteresowania, pojawi się też możliwość nawiązania bliższej więzi z rodzeństwem. 15 września nów Księżyca w Pannie w trygonie do rewolucyjnego Urana w Byku zapowiada początek nowej przyjaźni, która okaże się korzystna dla waszej przyszłości, również w zakresie finansów i stanu posiadania. W dniach od 17 do 21 września opozycja Słońca do zwodniczego Neptuna wprowadzi nieporozumienia w kwestiach związanych z edukacją i komunikacją, uważajcie na drogach i w podróży, bo możecie mylnie zinterpretować czyjeś intencje. Trygon Słońca do Plutona w przeciwległym Koziorożcu w dniach 19 – 23 września, obdarzy was siłą, zdolną stawić czoła każdej sytuacji, w jakiej ktoś zechce zastosować wobec was przymus lub manipulację. 23 września Słonce wkroczy do Wagi, rozpoczynając miesiąc, w którym najważniejsze okażą się stosunki w rodzinie, najwięcej emocji wzbudzi pełnia Księżyca, do której dojdzie 29 września w znaku Barana, zwłaszcza że w tym samych czasie Wenus znajdzie się w kontakcie zarówno z pożądliwym Marsem, jak i rewolucyjnym Uranem, trudno będzie zadecydować na czym bardziej wam zależy – na namiętnym związku czy pełnej niezależności.

Wenus przez cały miesiąc przebywa w znaku romansowego Lwa, już 4 września wyjdzie z retrogradacji, łatwiej więc będzie zapoczątkować związki miłości, wpłynie też pozytywnie na finanse. Od 16 do 18 września pozostaniecie pod wpływem kwadratury Wenus do Jowisza, niektóre Raki zapragną odrobiny luksusu i pozwolą sobie na ekskluzywne zakupy, natomiast w ostatnich dniach miesiąca, gdy Wenus znajdzie się w korzystnym aspekcie z Marsem, ale utworzy napiętą kwadraturę z nieprzewidywalnym Uranem, może dojść do konfliktu z przyjaciółmi w temacie rozliczeń finansowych, chętnie natomiast wydacie pieniądze na potrzeby domu i rodziny.

Mars przez cały miesiąc przebywa w Wadze, jest jednak w tym znaku słaby, dlatego może dochodzić do konfliktów w relacjach z członkami rodziny, przez cały miesiąc nie utworzy jednak żadnego aspektu, poza sekstylem do Wenus pod koniec września, jego energia przejawi się więc raczej w formie niewyrażonej na zewnątrz frustracji.

Cofający się Merkury w życzliwej Pannie 4 września utworzy trygon z dobroczynnym Jowiszem, co sprzyja dobrej komunikacji, kontynuacji edukacji i podróżom do miejsc, które już kiedyś odwiedziliście, niektóre Raki nawiążą ponownie kontakt z przyjaciółmi z zagranicy. Wasze pomysły znajdą uznanie przełożonych i otoczenia, gdy Merkury utworzy dokładną koniunkcję ze Słońcem, co wydarzy się 6 września. 15 września Merkury powróci do biegu prostego, komunikacja stanie się jeszcze przyjemniejsza i bardziej dokładna, okazja do podróżowania, rozpoczynania edukacji i nawiązania nowych międzynarodowych relacji pojawi się między 24 a 26 września, gdy Merkury znajdzie się w korzystnym aspekcie z Jowiszem, do ciekawych, inspirujących kontaktów dojdzie też w ostatnich dniach miesiąca, gdy Merkury utworzy piękny trygon z Uranem, przyjdą też wam do głowy innowacyjne pomysły na wspólne przedsięwzięcia podejmowane w gronie przyjaciół.

Karty Tarota dla początkujących

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *