Horoskop miesięczny na wrzesień 2023 dla Lwa

Słońce w znaku Panny do 23 września skieruje uwagę na sprawy finansowe, które wymagać mogą uporządkowania. W dniach od 6 do 10 września pojawi się okazja do wzbogacenia i podniesienia statusu społecznego, na co wpłynie trygon Słońca do szczodrego Jowisza, możecie liczyć na większą premię lub podwyżkę, również w okolicach 15 września, gdy w znaku Panny dojdzie do nowiu Księżyca w trygonie do nieprzewidywalnego Urana, otrzymacie szansę na innowacyjny, niespodziewany zawodowy projekt, który przyniesie finansowe zyski. Między 17 a 19 września natomiast Słońce ustawi się w opozycji do zwodniczego Neptuna, uważajcie w tym czasie na transakcje finansowe, pilnujcie przelewów, bo ktoś zechce wyprowadzić was w pole lub popełnicie błąd, który doprowadzi do straty pieniędzy. Znakomity czas dla inwestycji lub zaciągnięcia kredytu nadejdzie w dniach 19 – 23 września, gdy Słońce utworzy korzystny aspekt z Plutonem, możecie w tym czasie zlecić wykonanie remontu, który okaże się czasochłonny i kosztowny, ale ogólnie korzystny. 23 września Słońce zawita do życzliwej Wagi, staniecie się więc bardziej towarzyscy i skłonni nawiązywać nowe kontakty. 29 września pełnia Księżyca w Baranie, której towarzyszyć będą energetyzujące aspekty Wenus w waszym znaku do Marsa i Urana, wzbudzi dużo emocji, niektóre Lwy zdecydują się na kosztowny wyjazd zagraniczny, inne rozpoczną edukację w ciekawym, ale stresującym towarzystwie.

Wenus w waszym znaku przebywa przez cały miesiąc i już 4 września wyjdzie z retrogradacji i zacznie poruszać się we właściwym kierunku, to dobra informacja szczególnie dla osób zakochanych, bo uzyskają większe przekonanie na temat swoich uczuć. Między 16 a 18 września Wenus znajdzie się w kwadraturze do Jowisza, co zapowiada powodzenie zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym, niektórym Lwom może jednak „uderzyć głowa sodowa do głowy” i stracą okazję do nawiązania obiecującej relacji. W ostatnich dniach miesiąca Wenus utworzy sekstyl z Marsem i jednocześnie napięty aspekt z nieprzewidywalnym Uranem, co przyniesie zmienny wpływ zarówno na pracę zawodową, jak i związki osobiste, ognia doda pełnia Księżyca w zadziornym Baranie, więc może dojść do kłótni kochanków, która znajdzie swoje zakończenie w zaciszu sypialni.

Mars przez cały miesiąc tranzytuje życzliwy znak Wagi, nie ma tam jednak możliwości konstruktywnego działania, może więc doprowadzać do spięć lub pojawi się stłumiona złość, której brakuje ujścia, ponieważ przez cały miesiąc Mars nie utworzy aspektu – poza sekstylem z Wenus w waszym znaku w ostatnich dniach września, co rozbudzi pożądanie i większą potrzebę seksu w związkach.

Merkury w Pannie do 15 września porusza się biegiem wstecznym, co wpływa niekorzystnie na finanse, jednak 4 września Merkury utworzy korzystny aspekt z Jowiszem, natomiast 6 września znajdzie się „w sercu” Słońca, pojawi się więc okazja, aby zwiększyć stan posiadania, otrzymać premię lub podwyżkę za projekty, nad którymi pracujecie od jakiegoś czasu. 15 września Merkury wyjdzie z retrogradacji a pod koniec miesiąca, między 24 a 26 września, znajdzie się w trygonie do zasobnego Jowisza, co zapowiada większy przelew pieniędzy, natomiast 30 września trygon Merkurego do Urana obdarzy was dobrymi, innowacyjnymi pomysłami, które również wpłyną korzystnie na sytuację finansową.

Karty Tarota dla początkujących

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *