Horoskop miesięczny na wrzesień 2023 dla Bliźniąt

Słońce przebywa w Pannie do 23 września, którą tranzytuje także poruszający się biegiem wstecznym Merkury, władca Panny i waszego znaku – do 15 września, dopóki nie wyjdzie z retrogradacji, energię skierujcie na udoskonalanie spraw, wymagających poprawek, szczególnie w domu i życiu rodzinnym. Między 6 a 10 września pozostaniecie pod wpływem trygonu Słońca do Jowisza, natomiast 15 września dojdzie do nowiu Księżyca w korzystnym aspekcie do Urana, to znakomity moment na wykonanie remontu i unowocześnienia wystroju wnętrz, unikajcie natomiast zakupu sprzętu elektronicznego, bo po krótkim czasie doskonałego działania będzie trzeba oddać go do serwisu. Między 17 a 21 września opozycja Słońca do Neptuna skomplikuje sytuację w pracy, coś okaże się mało zrozumiałe lub trudno będzie wytłumaczyć innym swoje pomysły. W dniach 19 – 23 września trygon Słońca do Plutona okaże się szczególnie korzystny dla inwestycji, szczególnie w nieruchomości. 23 września Słońce wkroczy do życzliwej Wagi, co zachęci do rozwoju kreatywności, ułatwi nawiązanie nowych znajomości, które mogą przerodzić się w gorący romans, stanie się to możliwe już w ostatnich dniach miesiąca, kiedy 29 września dojdzie do pełni Księżyca w przyjaznym Baranie, emocje podkręcą pozostałe aspekty Wenus, Marsa i Urana, w związkach więc wiele będzie się działo.

Merkury, władca waszego znaku, cofając się w znaku Panny, 4 września znajdzie się w korzystnym aspekcie do Jowisza, co okaże się korzystne nie tylko dla edukacji i podróży, ale także dla przekazywania informacji, pod warunkiem, że nie dotyczy to nowo rozpoczętych projektów – szczególnie 6 września, gdy Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca, możecie liczyć na uznanie, ktoś doceni wysiłek, jaki włożyliście w ulepszenie przedsięwzięcia, dotyczy to nie tylko sytuacji zawodowej, ale także rodzinnej. 15 września Merkury wyjdzie z retrogradacji i 25 września ponownie utworzy trygon z Jowiszem, tym razem już biegnąc prosto, możecie więc inicjować nowe sprawy związane z edukacją, podróżami, informatyką oraz szeroko pojętym przekazem informacji.

Przebywająca w życzliwym Lwie Wenus, planeta piękna, miłości i przyjemności, 4 września wyjdzie z retrogradacji, co pozwoli lepiej okazywać i komunikować swoje potrzeby emocjonalne i finansowe. W dniach od 16 do 18 września znajdzie się w napiętym aspekcie z Jowiszem, jakieś wasze oczekiwania mogą okazać się zrealizowane w niewystarczającym stopniu. Pełnię Księżyca, której i tak zwykle towarzyszą większe emocje, podkręcą aspekty z Wenus, która z jednej strony utworzy sektyl z Marsem, z drugiej kwadraturę z wybuchowym Uranem, końcówka miesiąca wiązać się więc może z nieporozumieniami w związkach, nagłymi zerwaniami, ale też powrotami i wybuchami namiętności.

Mars przez cały miesiąc przebywa w życzliwej Wadze, jest tam jednak słaby i nie może zrealizować swego potencjału, może więc powodować wybuchy złości lub namiętności, szczególnie w ostatnich dniach miesiąca, gdy znajdzie się w sekstylu z Wenus.

Karty Tarota dla początkujących

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *