Horoskop miesięczny na wrzesień 2023 dla Byka

Słońce przebywa w życzliwej Pannie do 23 września, to znakomita okazja, aby uporządkować sprawy związane z potrzebami dzieci, zająć się ulubionym hobby lub pracą sprawiającą przyjemność. Od 6 do 10 września Słońce w korzystnym aspekcie do Jowisza w waszym znaku przyniesie okazję do wykazania się pracowitością i talentem, co podniesie status życiowy, nie zmarnujcie również szansy, która pojawi się w okolicach 15 września, podczas nowiu Księżyca w przyjaznej Pannie w trygonie do inspirującego Urana, układ ten zapowiada bowiem początek fascynującego przedsięwzięcia, łączącego przyjemne z pożytecznym. Okres pobytu Słońca w Pannie to zwykle pozytywny okres dla Byków, przynosi bowiem okazję do wykazania się profesjonalizmem w dziedzinach, które was inspirują, uważajcie jednak w dniach od 17 do 21 września, bowiem opozycja Słońca do Neptuna pozbawi was obiektywizmu, możecie pogubić się w szczegółach lub potraktować problemy innych jako własne – trygon Słońca do Plutona, pod wpływem którego pozostaniecie od 19 do 23 września, pozwoli uporać się z przeciwnościami, należy wykazać się zdecydowaniem i asertywnością, unikając przy tym agresywnych reakcji. 23 września Słońce opuści życzliwą Pannę i wkroczy do towarzyskiej Wagi, rozpoczynając miesiąc, w którym w codziennej pracy istotne okażą się stosunki międzyludzkie. 29 września pełnia Księżyca w walecznym Baranie rozbudzi emocje i skłoni do walki z osobami nieszczerymi.

Wenus, władczyni waszego znaku, tranzytując znak rozrywkowego Lwa, 4 września powróci do biegu prostego, co pozwoli w większym stopniu wykorzystać jej dobroczynny wpływ, pozwolicie sobie na przyjemności, jakie oferuje życie rodzinne i kontakt z dziećmi, jednak między 16 a 18 września, gdy Wenus ustawi się w kwadraturze do Jowisza w waszym znaku, możecie mieć tendencję do przeceniania swoich możliwości, uważajcie aby jakaś okazja nie przeszła koło nosa tylko dlatego, że postawiliście wygórowane warunki. Również w ostatnich dniach miesiąca, gdy Wenus znajdzie się w sekstylu do Marsa i w kwadraturze do Urana w waszym znaku, może dojść do zerwania ważnego kontraktu lub miłosnego związku, uznacie bowiem że niezależność i wolność decydowania o sobie jest dla was najważniejsza.

Mars przez cały miesiąc tranzytuje znak Wagi, co pływa niekorzystnie na związki, wprawiając w stan frustracji, bo brak aspektów utrudni uwolnienie energii. Niektóre Byki mogą w tym czasie doświadczyć dolegliwości ze strony układu autoimmunologicznego.

Merkury w życzliwej Pannie 4 września cofając się utworzy trygon do Jowisza, co wpłynie korzystnie na rozpoczęcie kolejnego roku szkolnego, kiedy 6 września znajdzie się w ścisłej koniunkcji ze Słońcem, jakiś powracający intelektualny projekt lub pomysł stanie się źródłem satysfakcji i spotka się z uznaniem. 15 września Merkury powróci do biegu prostego i 25 września ponownie utworzy korzystny aspekt z dobroczynnym Jowiszem, co okaże się korzystne dla studentów a także osób, planujących wyjazdy zagraniczne.

Karty Tarota dla początkujących

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *